منبع آبگرم کویل دار افقی دماپویا

9 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر می توانید مشخصات فنی و خرید آنلاین منبع کویل دار افقی دماپویا با گارانتی اصلی ، قیمت مناسب ، همچنین اطلاعات فروش و تصاویر منبع کویل دار افقی دماپویا ورق 4 و 5 در سایز های 300 ، 400 ، 500 ، 600 ، 800 ، 1000 ، 1200 ، 1500 و 2000 لیتری به صورت دو لایه و روش های محاسبه ظرفیت ، ضخامت و نوع منبع با توجه به دما و فشار آب درون منبع ،...

با مطالعه مطالب زیر می توانید مشخصات فنی و خرید آنلاین منبع کویل دار افقی دماپویا با گارانتی اصلی ، قیمت مناسب ، همچنین اطلاعات فروش و تصاویر منبع کویل دار افقی دماپویا ورق 4 و 5 در سایز های 300 ، 400 ، 500 ، 600 ، 800 ، 1000 ، 1200 ، 1500 و 2000 لیتری به صورت دو لایه و روش های محاسبه ظرفیت ، ضخامت و نوع منبع با توجه به دما و فشار آب درون منبع ، مشاهده و بررسی نمایید. 

نکات مهم در مورد خرید و انتخاب منبع آبگرم کویل دار افقی دماپویا

منبع آبگرم کویل دار افقی از سری منبع های آبگرم و ذخیره دماپویا می باشد که به وسیله سیستم گرمایش مرکزی آب گرم مصرفی را تامین می کنند . به این صورت که انرژی گرمایی را از آب یا بخار دیگ مرکزی گرفته و انتقال می دهد . برای انتخاب این نوع منبع ، از لحاظ حجم منبع ، ضخامت و نوع ورق بدنه و عدسی های به کار رفته در منبع و همچنین تعیین نوع کویل و ابعاد بستگی به نوع کاربرد دارد . جنس منبع کویل دار از ورق گالوانیزه بوده ولی در مواقعی که از ورق سیاه (فشارهای بالاتر) استفاده شود داخل منابع را با پوشش اپوکسی می­ پوشانند . فشار کاری دستگاه ، دمای کاری و ضریب خوردگی آب بر اساس استاندارد مخازن تحت فشار برای تعیین نوع و ضخامت ورق فولادی مهم و ضروری می باشد .

گارانتی و خدمات پس از فروش منبع آبگرم کویل دار افقی دماپویا

گروه صنعتی دماپویا ، نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات منبع آبگرم کویل دار افقی دما پویا می باشد. منبع آبگرم کویل دار افقی دما پویا دارای 3 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش گروه صنعتی دما پویا می باشند.

دماپویا

وب‌سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های منبع آبگرم کویل دار افقی دماپویا ارائه شده را با بهترین قیمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید.

پنهان کن
بیشتر
منبع آبگرم کویل دار افقی دماپویا مشخصات و قیمت منبع آبگرم کویل دار افقی - دماپویا
نمایش 1 - 9 از 9 مورد

فیلتر توسط :

سازنده