منبع آبگرم دوجداره دماپویا

8 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر می توانید مشخصات فنی و خرید آنلاین منبع دوجداره دماپویا با گارانتی اصلی ، قیمت مناسب ، همچنین اطلاعات فروش و تصاویر منبع دوجداره دماپویا در مدل ها و سایز های مختلف در ظرفیت های 300 لیتری ، 500 لیتری تا 2000 لیتری به صورت دو لایه و روش های محاسبه ظرفیت ، ضخامت و نوع منبع با توجه به دما و فشار آب درون منبع ، مشاهده و بررسی نمای...

با مطالعه مطالب زیر می توانید مشخصات فنی و خرید آنلاین منبع دوجداره دماپویا با گارانتی اصلی ، قیمت مناسب ، همچنین اطلاعات فروش و تصاویر منبع دوجداره دماپویا در مدل ها و سایز های مختلف در ظرفیت های 300 لیتری ، 500 لیتری تا 2000 لیتری به صورت دو لایه و روش های محاسبه ظرفیت ، ضخامت و نوع منبع با توجه به دما و فشار آب درون منبع ، مشاهده و بررسی نمایید. 

مهمترین نکاتی که در مورد خرید و انتخاب منبع آبگرم دوجداره دماپویا باید رعایت کنیم

از زیرمجموعه های   منبع های آبگرم و ذخیره دماپویا می توان به منبع دوجداره دماپویا اشاره کرد که آب گرم مصرفی را در کوتاهترین زمان ممکن تامین می نماید. این نوع منبع ها به صورت دولایه تولید می شوند که آب گرم موتور خانه در بین دو لایه قرار گرفته و آب سرد درون منبع و لایه داخلی را گرم می نماید . محاسبه نوع جنس و ضخامت این نوع منبع به صورت داخلی و خارجی می باشد که هر کدام ضخامت خاص مربوط به خود را دارد . منبع آبگرم دوجداره به صورت افقی و در ظرفیت های 300 لیتری ، 500 لیتری تا 2000 لیتری و برای مصارف آپارتمان های مسکونی و اداری ، استخر ها تولید شده است .  در هنگام سوراخ شدن یا نشتی منبع دوجداره امکان تعمیر وجود ندارد یا بسیار سخت صورت می گیرد که این از معایب منبع دوجداره می باشد .

گارانتی و خدمات پس از فروش منبع آبگرم دوجداره دماپویا

گروه صنعتی دماپویا ، نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات منبع آبگرم دو جداره دماپویا می باشد. منبع آبگرم دو جداره دماپویا دارای 3 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش گروه صنعتی دما پویا می باشند.

دماپویا

وب‌سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های منبع آبگرم دوجداره دماپویا ارائه شده را با بهترین قیمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید.

پنهان کن
بیشتر
منبع آبگرم دوجداره دماپویا مشخصات و قیمت منبع آبگرم دوجداره - دماپویا
نمایش 1 - 8 از 8 مورد

فیلتر توسط :

سازنده