مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/8 بزرگنمایی

مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/8

garmiran

19514-Torch

مشعل گازی گرم ایران

مدل GNG 90/8

جزییات بیشتر

0 تومان

  • ضمانت اصل بودن کالا ضمانت اصل بودن کالا
  • ارسال به سراسر کشور ارسال به سراسر کشور
  • پشتیبانی ساعت 9 الی 18:30 پشتیبانی ساعت 9 الی 18:30

بررسی و راهنمایی خرید مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/8

به عنوان یک نمونه از تجهیزات گرمازای پرکاربرد و پیشرفته که در زندگی امروزه ی افراد از جایگاه بالایی برخوردار می باشد میبایست مشعل ها را نام برد که به واسطه ی استفاده از گرما و سوخت در هر نوعی شامل، گاز، گازوئیل و مازوت به سیال درون یک سیستم حرارت لازمه را ارائه دهد. لازم به ذکر است سوخت به عنوان محرکه ی اصلی و نیز افزایش دهنده ی راندمان در هر نوع سیستمی از این قبیل مانند مشعل گرم ایران مدل GNG 90/8 به شمار می آید و در رابطه با این دستگاه سوخت مصرفی را باید گاز طبیعی نام برد که سبب شده تا کاربر بتواند به آسانی در هر محیطی با اتصال به گاز شهری مشعل را روشن و راه اندازی نماید تا در نهایت حرارت لازمه برای به کارگیری در زمینه های مختلف را دریافت نماید. از این رو بهترین انتخاب برای استفاده در بخش هایی از جمله صنایع مواد غذایی ، دیگ های آب گرم، خشک کن ها، چوب و نئوپان می باشد. نکته ی حائز اهمیت در خصوص این نوع از تجهیزات گرمایشی این بوده که هرچند مانند دیگر نمونه های دیگر عملکردی مشابه دارد اما با وجود ساختار، مزایا و قابلیت های انحصاری تعبیه شده با تمامی آنها تفاوت داشته که همین موارد اغلب موجب برتری و جایگزین شدن آن با تجهیزات دیگر می شود. در این خصوص نیازمند بررسی بیشتری از مشخصات فنی به منظور آشنایی و در اختیار داشتن محصولی با کیفیت و کارایی های لازمه میباشیم که اطلاعات ارائه شده ی ما در ادامه ی مطالب راهنمای بسیار مناسبی برای شما خواهد بود.

مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/8

علاوه بر این ها شما عزیزان با رجوع به لینک مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/10 میتوانید این محصول را هم مورد بررسی قرار دهید.

مشخصات فنی مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/8

گفتنی است در نظر داشتن مواردی از قبیل نحوه ی عملکرد، اجزای تشکیل دهنده و قابلیت های هر محصول پیش از انتخاب، بهترین راهنمایی است که به واسطه ی این دریافت اطلاعات میتوان دستگاهی متناسب با کاربری محیط را در اختیار گرفت. مهمترین ویژگی این محصول که وجه تمایز آن با دیگر نمونه های مشابه شده، توان حرارتی یا ظرفیت در مشعل GNG 90/8 گرم ایران برابر با 830000 هزار کیلوکالری بر ساعت است که از طریق آن نقش نوع استفاده آن برای محیط معین می گردد به این معنا که ظرفیت های بالاتر قادر به تامین حرارت بیشتری بوده و در بخش هایی با مصارف متوسط رو به بالا به کار گرفته می شوند. از دیگر مزیت های این نوع مشعل یعنی در این ظرفیت میبایست به دارا بودن تابلو برق در آن اشاره داشت که در واقع در برگیرنده ی تجهیزات الکتریکی، قطعات کنترلی ، حفاظتی و نمایشگر در آن است و نقش مهمی در حفاظت و مرتب سازی لوازم جانبی را بر عهده دارد که به صورت تابلوی دیواری و ایستاده نصب می گردد. بهره گیری از نوع گاز طبیعی و مایع در کنار عملکرد دو مرحله ای همراه با الکتروموتور 1500 وات باعث شده تا حرارت با راندمان بالایی ایجاد شود و از این رو در کوره حرارتی، دیگ موتورخانه و پکیج بسیار کارآمد است. همچنین مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/8 زمانی کارکرد بهتری را دارد که میزان ترکیب هوا و سوخت آن به یک نسبت باشد تا شعله با قدرت بیشتری وارد دستگاه شود. البته انجام این پروسه در مشعل هایی با توان حرارتی بالا به صورت اتوماتیک انجام می شود. سهولت در نصب و راه اندازی، صدای پایین در حین کار، سیستم ایمنی کنترلی پیشرفته و انجام تست های کنترل کیفی پیش از عرضه به بازار همگی دلیلی بر تضمین کیفیت و مقرون به صرفه بودن این کالا می باشند.

ویژگی های مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/8

  • احتراق دو مرحله ای همراه با استفاده از گاز طبیعی و مایع به عنوان سوخت مصرفی
  • برخورداری از یکسال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش قطعات
  • قابل استفاده در مصارف صنعتی با حجم متوسط رو به بالا
  • انجام تست های کنترل کیفی پیش از خروج کالا
  • توان حرارتی 830000 کیلو کالری بر ساعت
  • دمپرهای اتوماتیک جهت تنظیم هوا
مدل GNG 90/8
لوازم نصب خط گاز کامل به همراه تابلو برق مدار فرمان
نوع سوخت مصرفی گازسوز
مدت گارانتی 1 سال
کشور سازنده ایران
نوع رله DLG 976
الکتروموتور 1500 W
دمپر هوا دستی
نحوه عملکرد دو مرحله
ظرفیت حرارتی Kcal/hr 830000
سرور موتور LKS 120

مشخصات کلی

مدل GNG 90/8

مشخصات فنی

لوازم نصب خط گاز کامل به همراه تابلو برق مدار فرمان
مدت گارانتی 1 سال
کشور سازنده ایران

سایر ویژگی‌ها

نوع سوخت مصرفی گازسوز
نوع رله DLG 976
الکتروموتور 1500 W
دمپر هوا دستی
نحوه عملکرد دو مرحله
ظرفیت حرارتی Kcal/hr 830000
سرور موتور LKS 120