مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/60 بزرگنمایی

مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/60

garmiran

19523-Torch

مشعل گازی گرم ایران

مدل GNG 90/60

جزییات بیشتر

لطفاً تماس بگیرید

بررسی و راهنمایی خرید مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/60

اگر به دنبال وسیله ای جهت تبدیل سوخت به انرژی گرمایی و در نهایت دریافت حرارت هستید ما به شما یکی از ملزومات گرمایشی تحت عنوان مشعل را معرفی می نماییم که به واسطه ی بهره گیری از ترکیب مقدار معینی سوخت و هوا، قادر است جرقه، شعله و عملیات احتراق را صورت دهد تا حرارت لازمه به منظور به کارگیری در سیستم های گرمایشی متناسب با نوع کاربری اش را فراهم آورد. مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/60 نمونه ای از بهترین و پرکاربردترین های ارائه شده این گروه تولیدی بوده که با بهره گیری از بهترین قطعات و ساخت بر مبنای استانداردهای ملی محصولی با کیفیت را در بازار عرضه نموده و بر این اساس همواره مورد انتخاب افراد قرار داشته و به همین علت جایگاه بالایی را در فروش به خود اختصاص داده است. لازم به ذکر است تمام انواع مدله های مشعل دارای یک کارایی می باشند اما وجود قابلیت و مشخصات انحصاری تعبیه شده در آن سبب شده تا هریک نسبت به دیگری وجه تمایز و برتری هایی داشته باشد که این مورد در نمونه های جدید تر بیشتر به چشم می خورد چرا که در انواع جدیدتر سیستم های پیشرفته تری به کاربرده شده که میتوانند مانند مشعل گرم ایران مدل GNG 90/60 جایگزین مناسبی برای دیگر مشعل ها باشند و کارایی های بیشتری را هم ارائه دهند. بر همین اساس آشنایی با دیگر مشخصات فنی و مزایای ویژه ی مختص به این سیستم گرمازا از موارد بسیار مهم در جهت یک انتخاب و خریدی مطمئن می باشد که ما آن را مورد بررسی قرار داده ایم.

مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/60

شما کاربر گرامی میتوانید با مراجعه به لینک مشعل گازوئیلی گرم ایران مدل CO 85 ویژگی های این محصول را مورد بررسی قرار دهید.

مشخصات فنی مشعل گرم ایران مدل GNG 90/60

اهمیت بررسی این موارد یعنی نحوه عملکرد، اجزای تشکیل دهنده، مزایا و قابلیت های انحصاری هر محصول پیش از خرید در این بوده که به واسطه ی این آشنایی میتوان در نهایت با کیفیت را در اختیار داشت که کارایی های لازمه و متناسب با محیط را در بر دارد. نکته ی مهم در رابطه با این نوع از تجهیزات گرمازا این بوده که همگی در هر نوع و مدلی که باشند ارائه دهنده ی یک کارایی اند اما ظرفیت یا توان حرارتی هریک سبب می شود تا زمینه کاربردی آن ها باهم تفاوت داشته باشد. به عنوان مثال این مقدار در مشعل گرم ایران مدل GNG 90/60 برابر است با 6200000 کیلوکالری بر ساعت که نشان از راندمان بالای حرارتی این دستگاه دارد و بر طبق آن میتوان گفت بهترین انتخاب برای استفاده در بخش هایی با نوع مصرفی با حجم بالا از قبیل: مصارف نیروگاهی با نیاز فشار بالا، ذوب آهن، تولید آلومینیوم و مس، کارخانجات سیمان و تمامی کاربری هایی با متراژ بالا می باشد. که در شکل گیری این قابلیت وجود قطعاتی با کیفیت بالا مانند الکتروموتور قوی 18500 وات تاثیر بسیار یالایی را دارند. البته عوامل مهم دیگری نیز در دریافت راندمان از این نوع مشعل ها نقش داشته که مهمترین آن ترکیب متناسب سوخت و هوا می باشد زیرا به هر میزان این عمل بهتر صورت بگیرد جرقه، و شعله با شدت و قدرت بیشتری به محفظه ی احتراق وارد شده در نتیجه عملیات راه اندازی با راندمان بالاتری حرارت را تولید می نماید. نکته ی مهم در انجام این پروسه، دمپر هیدرولیکی تعبیه شده در مشعل GNG 90/60 گرم ایران بوده که به واسطه ی آن تنظیم دما به راحتی انجام شده و این عمل در نهایت میزان مصرف انرژی را به حداقل می رساند. از مزیت های دیگر در این دستگاه بالانسر به منظور تنظیم دبی، سیستم کنترل امنیتی، عملکردی با صدای کم به واسطه ی فن هایی بدون صدا و نیز مدار کنترل فرمان برق است که در کنار انجام آزمایشات کنترل کیفی پیش از عرضه به بازار، مطمئن و مقرون به صرفه بودن کالا را برای مشتریان تضمین نموده است.

ویژگی های مشعل گرم ایران مدل GNG 90/60

  • برخورداری از راندمان بالای حرارتی معادل با 6200000 کیلوکالری بر ساعت
  • قابلیت استفاده در صنایع و کاربری هایی با حجم مصرفی زیاد
  • گارانتی یکساله و 10 سال خدمات پس از فروش قطعات
  • انجام تست روی محصول پیش از عرضه به بازار
  • مجهز به دمپر هیدرولیکی به منظور تنظیم دما
مدل GNG 90/60
نوع سوخت مصرفی گازسوز
مدت گارانتی 1 سال
کشور سازنده ایران
ظرفیت حرارتی Kcal/hr 6200000

مشخصات کلی

مدل GNG 90/60

مشخصات فنی

مدت گارانتی 1 سال
کشور سازنده ایران

سایر ویژگی‌ها

نوع سوخت مصرفی گازسوز
ظرفیت حرارتی Kcal/hr 6200000