مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/6 بزرگنمایی

مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/6

garmiran

19513-Torch

مشعل گازی گرم ایران

مدل GNG 90/6

جزییات بیشتر

لطفاً تماس بگیرید

بررسی و راهنمایی خرید مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/6

در معرفی این نمونه از تجهیزات گرمایشی پرکاربرد تحت عنوان مشعل باید گفت بهترین انتخاب برای به کارگیری در مصارف صنعتی با حجم متوسط رو به بالاست از این رو میتوان آن را در زمینه هایی از قبیل: صنایع مواد غذایی کنسرو، کمپوت، رب گوجه فرنگی، دیگ روغن داغ، خشک کن های بزرگ،صنایع رنگ آمیزی، چوب و نئوپان به کار برد. در واقع مشعل گرم ایران مدل GNG 90/6 هر چند مانند دیگر نمونه های مشابه دارای عملکردی یکسان می باشد اما با برخورداری از نوع ظرفیت یعنی توان حرارتی انحصاری معادل با 700000 کیلوکالری بر ساعت از دیگر مشعل ها متمایز گشته و نیز راندمان بالاتری را هم دارد که البته علت اصلی آن را میتوان به دلیل نوع سوخت مصرفی تعبیه شده آن که گاز طبیعی بوده دانست چرا که موجب قدرت بیشتر در ایجاد جرقه و شعله برای عملیات راه اندازی و تامین حرارت می گردد. علاوه بر این ها بهره گیری از قطعاتی با بهترین کیفیت در کنار نوع طراحی و ساختی بر مبنای استانداردهای ملی سبب شده تا این مدل از تجهیزات گرمایشی ارائه شده همواره مورد انتخاب افراد باشد که علت مهم آن مشخصات فنی و مزایای ویژه این محصول بوده که در ادامه با بررسی هریک از این موارد به آشنایی بیشتری در خصوص آن خواهیم پرداخت.

مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/6

شما کاربر گرامی میتوانید بامراجعه به لینک مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/8 مشخصات فنی این محصول را هم در اختیار داشته باشید.

مشخصات فنی مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/6

این محصول با کیفیت از دسته پر فروش ترین تجهیزات گرمایشی در بازار به شمار می آید که البته قیمتی مناسب را هم دارد. به جهت دریافت کارایی های لازمه از آن پیش از هر چیز میبایست به آشنایی با مواردی از جمله نوع عملکرد، ساختار به معنی اجزای تشکیل دهنده اصلی آن و قابلیت ها پرداخت که همگی تحت عنوان مشخصه های فنی شناخته می شوند. همانطور که گفته شده نوع عملکرد این سیستم بر مبنای استفاده از سوخت گاز طبیعی بوده که این امکان را برای کاربر فراهم آورده تا به آسانی در هر شرایطی بتواند تنها با اتصال به گاز شهری همیشه در دسترس، سیستم را راه اندازی و حرارت لازمه را از آن دریافت نماید. مشعل GNG 90/6 گازی گرم ایران نیز مانند دیگر مشعل ها برای فراهم نمودن حرارت نیازمند ترکیب مقدار مشخصی سوخت و هوا بوده که با عملکردی دو مرحله ای و سوختی قوی جرقه و شعله با قدرت بالایی تشکیل شده تا در نهایت دستگاه حرارت یا گرمای کافی را برای دیگر سیستم های گرمایشی متصل فراهم آورد. نکته ی حائز اهمیت در رابطه با داشتن راندمان بالای حرارتی، تنظیم صحیح هوا و سوخت است که انجام این کار در مشعل هایی با میزان ظرفیت نام پایین شده از طریق دمپر های دستی صورت می گیرد. از موارد مهم و مزیت های ویژه عملکردی با میزان صدای پایین آن است که در همه ی نمونه های مشابه هم به دلیل وجود فن هایی بدون دمنده وجود دارد. اگر بخواهیم به ویژگی های دیگر در مشعل GNG 90/6 گرم ایران اشاره نماییم میبایست سیستم کنترلی پیشرفته در کنار میزان مصرف پایین انرژی و انجام تست های کنترل کیفی در کارخانه را نام ببریم که همگی این قابلیت ها در کنار هم تضمینی بر مقرون به صرفه و مطمئن بودن خرید این محصول می باشند.

ویژگی های مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/6

  • بهره گیری از سوخت مصرفی گاز طبیعی و عملکردی دو مرحله ای
  • توان حرارتی 700000 کیلو کالری بر ساعت و موتور 1100 وات
  • انجام تست های کنترل کیفی پیش از عرضه به بازار
  • دارای نشان استاندارد ملی و گارانتی یکساله معتبر
  • سیستم کنترلی پیشرفته و BMS
مدل GNG 90/6
لوازم نصب خط گاز کامل به همراه تابلو برق مدار فرمان
نوع سوخت مصرفی گازسوز
مدت گارانتی 1 سال
کشور سازنده ایران
نوع رله DLG 976
الکتروموتور 750 W
دمپر هوا دستی
نحوه عملکرد دو مرحله
ظرفیت حرارتی Kcal/hr 700000
سرور موتور LKS 120

مشخصات کلی

مدل GNG 90/6

مشخصات فنی

لوازم نصب خط گاز کامل به همراه تابلو برق مدار فرمان
مدت گارانتی 1 سال
کشور سازنده ایران

سایر ویژگی‌ها

نوع سوخت مصرفی گازسوز
نوع رله DLG 976
الکتروموتور 750 W
دمپر هوا دستی
نحوه عملکرد دو مرحله
ظرفیت حرارتی Kcal/hr 700000
سرور موتور LKS 120