مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/5A بزرگنمایی

مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/5A

garmiran

19512-Torch

مشعل گازی گرم ایران

مدل GNG 90/5A

جزییات بیشتر

لطفاً تماس بگیرید

بررسی و راهنمایی خرید مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/5A

با در نظر داشتن نقش مهم و اساسی مشعل ها به عنوان یکی از تجهیزات گرمایشی پرکابرد قصد داریم تا در این سری از مطالب به معرفی یکی از مطرح ترین های آن بپردازیم. پیش از هرچیز باید گفت مشعل وسیله ای مکانیکی بوده که به واسطه ی ترکیب معینی از سوخت و هوا قادر است تا حرارت لازمه برای انواع سیستم ها از جمله انواع دیگ های بخار و اب گرم را فراهم آورد که در این خصوص مشعل گرم ایران مدل GNG 90/5A از برترین ها در این زمینه بوده که به دلیل برخورداری از قطعاتی با کیفیت و ساخت بر مبنای استانداردهای ملی همواره مورد استفاده افراد در بخش های گوناگون می باشد و از این رو سهم عظیمی در بازار رقابتی فروش را به خود اختصاص داده است. هرچند عملکرد این محصول هم مانند دیگر نمونه های مشابه یکسان بوده اما به دلیل نوع ساختار و قابلیت های انحصاری تعبیه شده با دیگر مشعل ها تفاوت داشته که عمده ترین وجه تمایز آن در ظرفیت یا توان حرارتی سیستم بوده که نوع سوخت مصرفی یعنی گاز طبیعی به کاربرده شده در مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/5A سبب شده تا راندمان بالایی را داشته باشد البته وجود موارد مهم دیگری از جمله متور با قدرت 750 وات نیز در شکل گیری این ویژگی نقش مهمی دارد علاوه بر این ها نکات مهم دیگری از مزیت های این دستگاه وجود دارد که در ادامه به منظور آشنایی بیشتر با این مشخصات فنی هریک را مورد بررسی قرار داده ایم و شما به بهره گیری از آن در نهایت میتوانید محصولی متناسب با نوع نیاز و مقرون به صرفه را در اختیار داشته باشید.

مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/5A

شما کاربر گرامی میتوانید با مراجعه به لینک مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/6 مشخصات فنی این محصول را هم مورد بررسی قرار دهید.

مشخصات فنی مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/5A

در انتخاب با هر محصول پیش از خرید در اختیار داشتن یکسری اطلاعات شامل نحوه ی عملکرد، ساختار یا اجزای تشکیل دهنده، قابلیت و مزایای آن لازمه هایی بوده که به واسطه ی آشنایی با هریک در نهایت متوان کارایی های لازمه را از آن در عین دارا بون کیفیت برای محیط مورد استفاده دریافت نمود. مهمترین ویژگی در این نوع از تجهیزات گرمایشی که در واقع وجه تمایز آن با دیگر سیستم هایی از این قبیل شده برخورداری آن از توان حرارتی انحصاری است به این معنا که به عنوان مثال در مشعل GNG 90/5A گرم ایران ظرفیت دستگاه با 550000 کیلوکالری بر ساعت معادل می باشد که این موضوع تعیین کننده کارایی آن به این منظور که مناسب جهت به کارگیری در کدام بخش است. مهمترین مزیت این نوع از مشعل ها برخورداری از سوخت مصرفی گاز طبیعی در دستگاه به جهت راه اندازی بوده که این امکان را برای کاربر فراهم نموده تا بتواند به راحتی در هر شرایطی تنها با اتصال به گاز شهری حرارت لازمه را با این ابزار تامین نماید. نحوه ی عملکرد در این سیستم مانند دیگر نمونه های مشابه با ترکیب مقدار مشخصی هوا و سوخت انجام می گیرد که به هر میزان این ترکیب با تناسب بیشتری همراه باشد قدرت بیشتری به جرقه و شعله داده شده و در نهایت احتراق با شدت بیشتری شکل میگیرد از این رو مشعل گازی GNG 90/5A گرم ایران حرارت بیشتری را برای دیگر ابزار گرمایشی متصل تامین می نماید لازم به ذکر است برای ترکیب مناسب هوا و سوخت در این مدل از مشعل ها دمپرهای دستی بهترین ابزار به شمار می آیند. از دیگر ویژگی های این دستگاه کم صدا بودن عملکرد آن است که در کنار عملکرد دو مرحله ای، سیستم کنترلی پیشرفته به منظر تامین ایمنی و میزان مصرف پایین در انرژی سبب مقرون به صرفه بودن خرید این دستگاه و انتخاب همیشگی آن شده است.

ویژگی های مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/5A

  • برخورداری از توان حرارتی 550000 کیلوکالری بر ساعت
  • راندمان بالا در عین میزان مصرف پایین انرژی
  • عملکردی بدون صدا در مجاورت با هوای آزاد
  • سیستم BMS و امکان نصب شیر پروانه ای
  • انجام مراحل کنترل کیفی در کارخانه
مدل GNG 90/5A
لوازم نصب پرشر هوا به همراه تابلو برق مدار فرمان -پرشر گاز
نوع رله G 790
الکتروموتور 750 W
دمپر هوا دستی
نحوه عملکرد دو مرحله
ظرفیت حرارتی Kcal/hr 550000
سرور موتور LKS 120

مشخصات کلی

مدل GNG 90/5A

مشخصات فنی

لوازم نصب پرشر هوا به همراه تابلو برق مدار فرمان -پرشر گاز

سایر ویژگی‌ها

نوع رله G 790
الکتروموتور 750 W
دمپر هوا دستی
نحوه عملکرد دو مرحله
ظرفیت حرارتی Kcal/hr 550000
سرور موتور LKS 120