مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/50 بزرگنمایی

مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/50

garmiran

19522-Torch

مشعل گازی گرم ایران

مدل GNG 90/50

جزییات بیشتر

0 تومان

  • ضمانت اصل بودن کالا ضمانت اصل بودن کالا
  • ارسال به سراسر کشور ارسال به سراسر کشور
  • پشتیبانی ساعت 9 الی 18:30 پشتیبانی ساعت 9 الی 18:30

بررسی و راهنمایی خرید مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/50

این ابزار مکانیکی گرمازا همواره از دسته تجهییزاتی بوده که به دلیل برخورداری از قابلیت هایی ویژه و انحصاری در زمینه های بسیاری کاربرد دارند به همین علت تولید کنندگان نیز به ارائه ی انواع مشعل ها فعالیت داشته که در این میان گروه تولیدی گرم ایران از برترین های بازار فروش محسوب می گردند. این شرکت با بهره گیری از روش هایی بر طبق استانداردهای ملی و به کارگیری قطعات عالی توانسته سیستمی را طراحی و تولید نماید که در بین دیگر نمونه های مشابه کارایی و کیفیت بیشتری را داشته و به نوعی جایگزینی برای آنها باشد. مشعل گرم ایران مدل GNG 90/50 با دارا بودن توانی معادل با 5300000 کیلوکالری بر ساعت بیشترین میزان راندمان حرارتی را در بین محصولات دیگر از آن خود نموده و به همین علت بهترین انتخاب برای به کارگیری در مصارفی از جمله : نیروگاه ها، کارخانجات ذوب فلزات، سیمان، انواع دیگ های بزرگ آب داغ و بخار، موتورخانه ها و غیره محسوب می گردد. البته لازم به ذکر است مهمترین عامل در ایجاد چنین ظرفیت و راندمانی بهره گیری آن از سوخت مصرفی ای با قدرت بالا بوده که در این دستگاه گاز طبیعی و مایع به عنوان محرکه ی اصلی سیستم ایفای نقش می کنند و همچنین این امکان را برای کاربر فراهم نموده تا بتواند به راحتی در هر زمان و شرایطی با در اختیار داشتن گاز شهری حرارت لازمه را از مشعل GNG 90/50 گازی گرم ایران دریافت و به سیستم های متصل انتقال دهد. در این راستا نیازمند آشنایی بیشتر با دیگر مشخصات فنی و مزایای آن می باشیم که ما به بررسی هریک از این موارد با ارائه ی اطلاعاتی پرداخته ایم.

مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/50

شما کاربر گرامی میتوانید با مراجعه به لینک ارائه شده ی مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/60 مشخصات فنی این محصول را دریافت کنید.

مشخصات فنی مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/50

اولین و مهمترین موضوعی که باید در انتخاب یک محصول مد نظر قرار گیرد آشنایی کامل و یا به نوعی در اختیار داشتن تمامی اطلاعات لازمه از نحوه ی عملکرد، ویژگی ها و ساختار آن می باشد چرا که بر این اساس میتوان در آخر ،سیستمی متناسب با نوع نیاز و کاربری محیط را داشت که در عین دریافت کارایی های لازمه از آن کیفیت بالایی را هم داشته باشد. در خصوص این نوع از ابزار گرمازا که با نام سیستم های دوگانه سوز یا مشعل گرم ایران مدل GNG 90/50 هم شناخته می شوند باید گفت طراحی آن به نحوی بوده که به دلیل بهره گیری از روش هایی بر طبق استاندارد های ملی سوخت مصرفی ای از نوع گاز طبیعی و مایع را دارا می باشد که به این خاطر پس از ترکیب شدن با هوا قدرت زیادی داشته که در نهایت جرقه و شعله را با فشار بیشتری آماده ی عملیات احتراق می نماید البته باید اشاره نمود که دریافت چنین حرارتی تنها بسته به نوع سوخت و ظرفیت 5300000 کیلوکالری بر ساعت آن نبوده بلکه رعایت تناسب ترکیب سوخت و هوای آن نیز بسیار در شکل گیری این پروسه تاثیر دارد که انجام آن در این نوع از مشعل ها به وسیله ی دمپر هیدرولیکی صورت می گیرد و به علت همین تنظیم ما هم مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/50 میزان مصرف انرژی پایینی دارد. کوره حرارتی، پکیج موتورخانه، دیگ ها بخش کوچکی از کاربری های این سیستم بوده که الکتروموتور 15000 وات بیشترین نقش را در بوجود آمدن این کاربری ها دارند. موتور فن دمنده، رله کنترل، ترانس و الکترود جرقه، شیر برقی و پرشر گاز نیز از دیگر اجزای اصلی و با کیفیت تعبیه شده در این محصول اند که در کنار مزیت هایی چون سیستم کنترلی پیشرفته، فن هایی بدون صدا، مدار برق فرمان و انجام آزمایشات پیش از خروج به کارخانه مطمئن بودن خرید آن را برای کاربر تضمین نموده است.

ویژگی های مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/50

  • برخورداری از ظرفیت حرارتی 5300000 کیلوکالری بر ساعت
  • گارانتی 1 ساله و 10 سال خدمات پس از فروش
  • تنظیم دما به وسیله ی دمپر اتوماتیک
  • الکتروموتور پر قدرت 15000 وات
  • دارای احتراق سه مرحله ای
  • نصب و نگهداری آسان
مدل GNG 90/50
لوازم نصب خط گاز کامل با شیر SKPیا شیر مشابه
نوع رله TMG740
الکتروموتور 15000 W
دمپر هوا دستی
نحوه عملکرد سه مرحله
ظرفیت حرارتی Kcal/hr 5300000
سرور موتور LKS 310

مشخصات کلی

مدل GNG 90/50

مشخصات فنی

لوازم نصب خط گاز کامل با شیر SKPیا شیر مشابه

سایر ویژگی‌ها

نوع رله TMG740
الکتروموتور 15000 W
دمپر هوا دستی
نحوه عملکرد سه مرحله
ظرفیت حرارتی Kcal/hr 5300000
سرور موتور LKS 310