مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/40 بزرگنمایی

مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/40

garmiran

19521-Torch

مشعل گازی گرم ایران

مدل GNG 90/40

جزییات بیشتر

0 تومان

  • ضمانت اصل بودن کالا ضمانت اصل بودن کالا
  • ارسال به سراسر کشور ارسال به سراسر کشور
  • پشتیبانی ساعت 9 الی 18:30 پشتیبانی ساعت 9 الی 18:30

بررسی و راهنمایی خرید مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/40

به عنوان معرفی بهترین مشعل در بازار قصد داریم تا با ارائه ی یکسری اطلاعات شمارا با یکی از پرکاربرد و مطرح ترین نمونه های تولید شده ی آن آشنا نماییم. به طور کلی باید گفت این نوع از تجهیزات گرمایشی وسیله ای مکانیکی بوده که بواسطه ی ترکیب سوخت و هوا با نسبت یکسان جرقه و شعله را به منظور دریافت حرارت ایجاد می نماید. لازم به ذکر است عامل مهم در تعیین کارایی این محصول ظرفیت یا توان حرارتی آن است که مشخص می کند سیستم قادر به پاسخگویی جهت تامین نیاز چه محیطی را دارد. مشعل گرم ایران مدل GNG 90/40 با برخورداری از قدرت 4400000 کیلوکالری بر ساعت بهترین انتخاب برای به کارگیری در بخش هایی با مصارفی از حجم متوسط رو به بالا مانند: انواع دیگ های بخار یا آب گرم، کارخانجات سیمان، ذوب آهن، تولید آلومینیوم، مس و غیره به شمار می آید که البته نوع سوخت مصرفی دستگاه نیز تاثیر بالایی در ایجاد بازدهی آن گذاشته به این معنا که به هر میزان سوخت قدرت بالاتری داشته باشد به طبع اشتعال و احتراق با توان بالاتری شکل گرفته که این موضوع دلیل برتری یک محصول نسبت به دیگر نمونه های مشابهش نیز می باشد. نکته ی حائز اهمیت در رابطه با این ابزار گرمازا این بوده که همگی عملکردی مشابه را دارا هستند و تنها تغییر ظرفیت سبب تمایز هریک با دیگری می شود که در کنار اینها بررسی دیگر مشخصات فنی و مزایای ویژه مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/40 راهنمای مناسبی برای انتخاب این سیستم گرمازا یوده که ما در ادامه هرکدام از این موارد را شرح داده ایم.

مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/40

شما کاربر گرامی میتوانید با مراجعه به لینک مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/50 ویژگی ها و مشخصات فنی این محصول را مورد بررسی قرار دهید.

مشخصات فنی مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/40

بررسی این موارد که شامل نوع عملکرد، ساختار یا اجزای تشکیل دهنده و قابلیت های انحصاری تعبیه شده در یک سیستم اند به شما کمک می کند تا بتوانید با در اختیار داشتن اطلاعات لازمه، ابزاری متناسب با نوع نیاز در عین کیفیت را انتخاب نمایید که نتیجه ی آن نیز به خریدی مطمئن و مقرون به صرفه منجر می گردد. در رابطه با این نوع از تجهیزات مطرح و پرکاربرد ارائه شده تحت عنوان مشعل  GNG 90/40 گرم ایران باید گفت به نحوی طراحی شده که با برخورداری از توان بالای حرارتی ای معادل با 4400000 کیلوکالری بر ساعت بیشترین راندمان و بازدهی را به خود در میان سیستم های مشابه اختصاص داده و به همین دلیل همواره مورد انتخاب افراد بوده و نیز سهم عظیمی در بازار رقابتی فروش را دارد. گفتنی است سوخت مصرفی در این دستگاه از نوع گاز طبیعی و مایع بوده که بر همین اساس با نام سیستم های دوگانه سوز نیز شناخته می شوند و به دلیل این قابلیت ویژه کاربر امکان استفاده از مشعل را در هر شرایطی فقط با اتصال به گاز شهری را دارد که در کنار عملیات سه مرحله ای و الکتروموتور 11000 وات دریافت حرارتی با قدرت بالا را خواهند داشت البته لازم به ذکر است برای داشتن راندمان بهتر میبایست ترکیب سوخت و هوا با تناسب بیشتری صورت گیرد که برای انجام این کار مشعل گرم ایران مدل GNG 90/40 از دمپر اتوماتیکی برخوردار بوده که تنظیم دما را به سرعت صورتمی دهد. مصارف نیروگاهی، پکیج، کارخانجات و تمامی ساختمان هایی با متراژ بالا از مهمترین زمینه های کاربردی مشعل نام برده می باشند. این محصول با سیستم کنترل امنیتی، مدار فرمان برق، فن هایی بدون صدا و نیز انجام تست های کنترل کیفی قبل از ارائه به بازار ضمانتی مطمئن را برای خریدی مقرون به صرفه از بهترین تجهیزات گرمایشی را برای خریداران ایجاد نموده است.

ویژگی های مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/40

  • مناسب جهت استفاده در بخش هایی با حجم مصرفی متوسط رو به بالا
  • توان حرارتی بالا معادل با 4400000 کیلوکالری بر ساعت
  • نشان استاندارد ملی و گارانتی 1 ساله
  • تنظیم دما بواسطه ی دمپر اتوماتیک
  • الکتروموتور پر قدرت 11000 وات
  • دارای احتراق سه مرحله ای
مدل GNG 90/40
لوازم نصب خط گاز با شیر SKP یا شیر مشابه
نوع سوخت مصرفی گازسوز
مدت گارانتی 1 سال
کشور سازنده ایران
نوع رله TMG 740
الکتروموتور 11000 W
دمپر هوا دستی
نحوه عملکرد دو مرحله
ظرفیت حرارتی Kcal/hr 4400000
سرور موتور LKS 310

مشخصات کلی

مدل GNG 90/40

مشخصات فنی

لوازم نصب خط گاز با شیر SKP یا شیر مشابه
مدت گارانتی 1 سال
کشور سازنده ایران

سایر ویژگی‌ها

نوع سوخت مصرفی گازسوز
نوع رله TMG 740
الکتروموتور 11000 W
دمپر هوا دستی
نحوه عملکرد دو مرحله
ظرفیت حرارتی Kcal/hr 4400000
سرور موتور LKS 310