مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/4 بزرگنمایی

مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/4

garmiran

19509-Torch

مشعل گازی گرم ایران

مدل GNG 90/4

جزییات بیشتر

لطفاً تماس بگیرید

بررسی و راهنمایی خرید مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/4

در این مطلب قصد داریم تا به معرفی یکی دیگر از انواع مشعل های ارائه شده از گروه تولیدی گرم ایران بپردازیم. گفتنی است از آنجا که این محصول دارای کاربردهای بسیاری بوده همواره مورد انتخاب افراد به منظور به کارگیری در بخش های گوناگون به شمار می آید البته برخورداری از کیفیت نیز موضوع مهمی است که تاثیری زیادی در کارایی های محصول دارد از این رو میتوان مشعل گرم ایران مدل GNG 90/4 را به عنوان سیستمی مطرح در این زمینه معرفی نمود. این دستگاه نیز مانند دیگر نمونه های مشابه دارای یک عملکرد می باشد به این معنا که نقش مهمی را در جهت تامین حرارت لازمه برای سستم های گرمایشی از جمله انواع دیگ بخار، آب گرم و هیتر فراهم می آورد اما لازم به ذکر است به دلیل برخورداری از یکسری قابلیت ها و اجزای تشکیل دهنده ی انحصاری تفاوت هایی با آن ها داشته و در برخی موارد هم توانسته به علت وجود مزایایی در برتری قرارگرفته و جایگزین دیگر مشعل ها باشد. از موارد مهمی که باعث تمایز یک سیستم با نمونه های مشابه می گردد میزان و توان بازدهی دما یا راندمان حرارتی آن است که محیط مورد استفاده از آن را هم مشخص می کند به این معنا که به کارگیری مشعل GNG 90/4 گرم ایران در چه زمینه ای کاربرد دارد بسته به نوع ظرفیت حرارتی آن است علاوه بر این نوع سوخت نیز میتواند عامل مهمی در این جهت باشد چرا که احتراق را با قدرت بیشتر و کمتری صورت می دهد. در ادامه با بررسی دیگر مشخصه های فنی محصول مورد نظر به آشنایی بیشتر با آن خواهیم پرداخت.

مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/4

شما کاربرگرامی میتوانید با مراجعه به لینک مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/5 ویژگی ها و مشخصات فنی از این محصول را دریافت نمایید.

مشخصات فنی مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/4

موضوع بسیار مهمی که میبایست در انتخاب مورد بررسی قرار گیرد در اختیار داشتن اطلاعاتی از نحوه عملکرد، ساختار یا قطعات به کار برده شده و مزایای آن محصول بوده که تحت عنوان مشخصات فنی شناخته می شوند که به واسطه ی این آشنایی میتوان در نهایت تمامی کارایی های لازمه را از یک سیستم دریافت نمود بر این اساس در رابطه با مهمترین ویژگی مشعل گرم ایران مدل GNG 90/4 سوخت مصرفی در آن بوده که در واقع تعیین کننده ظرفیت بازدهی حرارتی در آن است چرا که نوع سوخت با ایجاد شعله و عملیات احتراق ارتباط مستقیم دارد به این معنا که نحوه عملکرد در این محصول با ترکیب هوا و مقدار معینی سوخت شکل گرفته و با عبور از فیلترهای گاز به وسیله ی شیر برقی تعبیه شده حرارت لازمه را تولید می نماید که در انجام این پروسه به هر میزان شعله و جرقه با شدت بیشتری باشد به همان نسبت هم راندمان بالاتری را دارد البته در این مدل از مشعل وجود موتوری با قدرت 450 وات نقش مهمی را ایفا می کند. نکته ی حائز اهمیت در رابطه با دریافت کارایی بیشتر از مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/4 و دیگر نمونه هایی از این قبیل ، ترکیب یکسان هوا و سوخت برای احتراق است که این پروسه در تجهیزاتی با این توان حرارتی یعنی معادل با 400000 کیلوکالری بر ساعت به وسیله ی دمپرهای دستی صورت می پذیرد همچنین مزیت مهم دیگر که باید برای این دستگاه نام برد صدای پایین آن در کنار بازدهی بالای آن است. کارکرد تک مرحله ای ، کم مصرف بودن و انجام تست های کنترل کیفی در کارخانه پیش از عرضه به بازار از دیگر دلایل مطمئن بودن و انتخاب همیشگی این ابزار گرمایشی محسوب می گردد.

ویژگی های مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/4

  • قابل استفاده در ساختمان های مسکونی با متراژ کم و صنایع کوچک مانند دامداری، کشاورزی و استرلیزه در خطوط کارخانه ها
  • طراحی و ساخت بر مبنای استانداردهای ملی همراه با گارانتی 1 ساله معتبر از شرکت
  • امکان تنظیم هوا بوسیله ی دمپرهای دستی
  • توان حرارتی 40000 کیلوکالری بر ساعت
  • میزان مصرف پایین صدا و مصرف انرژی
  • انجام تست پیش از عرضه به بازار
مدل GNG 90/4
لوازم نصب پرشر هوا- پرشر گاز - شیر برقی 1/2 اینچ و 1 اینچ
نوع رله G 790
الکتروموتور 450 W
دمپر هوا دستی
نحوه عملکرد یک مرحله
ظرفیت حرارتی Kcal/hr 400000

مشخصات کلی

مدل GNG 90/4

مشخصات فنی

لوازم نصب پرشر هوا- پرشر گاز - شیر برقی 1/2 اینچ و 1 اینچ

سایر ویژگی‌ها

نوع رله G 790
الکتروموتور 450 W
دمپر هوا دستی
نحوه عملکرد یک مرحله
ظرفیت حرارتی Kcal/hr 400000