مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/25 بزرگنمایی

مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/25

garmiran

19519-Torch

مشعل گازی گرم ایران

مدل GNG 90/25

جزییات بیشتر

لطفاً تماس بگیرید

بررسی و راهنمایی خرید مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/25

سیستم های گرمایشی به طور کلی از مهمترین ملزومات پرکاربرد در زندگی افراد به شمار می آیند که هر نوع آن متناسب با یک کارایی طراحی و ساخته شده است که به عنوان یک نمونه از مطرح ترین های آن میتوان به مشعل ها اشاره داشت. این نوع از ابزار گرمازا به گونه ای طراحی شده که با برخورداری از قابلیت هایی امکان استفاده در زمینه مصارف خانگی و صنعتی را برای کاربران فراهم نموده و بر این اساس همواره مورد انتخاب بوده و سهم عظیمی از بازار فروش را به خود اختصاص داده که نمونه ای از آن مشعل گرم ایران مدل GNG 90/25 می باشد. لازم به ذکر است هرچند همه ی مشعل ها با ترکیب مقدار مشخصی از سوخت و هوا حرارت ایجاد می نمایند اما با دارا بودن مزایا و قطعات به کار رفته هریک تفاوت هایی با دیگری داشته که گاها منجر به برتری و جایگزین محصولات مشابه می شود. اما مهمترین عامل اصلی در شکل گیری این تفاوت ها توان حرارتی یا ظرفیت این دستگاه است به این معنا که مشخص می کند تا چه میزان قدرت تامین حرارت را داشته و در چه محیط و ابزار متصلی توان پاسخگویی دارد البته نوع سوخت نیز موضوع مهم دیگری بوده که در راندمان و بازدهی نقش مهمی را ایفا می کند و در این نوع از مشعل این مقدار برابر با 2700000 کیلوکالری بر ساعت و این یعنی قادر است تا در مصارفی با حجم متوسط رو به بالا مورد استفاده قرار گیرد که در جهت دریافت کارکردهای بیشتر از مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/25 پیش از هرچیز باید مشخصه های فنی آن را مورد بررسی قرار داد و ما نیز در ادامه به این موضوع برای آشنایی بیشتر شما با این محصول پرداخته ایم.

مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/25

شما کاربر گرامی میتوانید با مراجعه به لینک مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/30 ویژگی ها و مشخصات فنی این محصول را هم مشاهده کنید.

مشخصات فنی مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/25

شما عزیزان میتوانید با مطالعه ی این اطلاعات از نحوه ی عملکرد، اجزای تشکیل دهنده، مزایای انحصاری تعبیه شده در سیستم مورد نظر در نهایت محصولی متناسب با نوع نیاز و کاربری محیط همراه با کیفیت لازمه را در اختیار داشته باشید. به عنوان مهمترین ویژگی ای که در بررسی این ابزار گرمازا باید مطرح شود به نوع سوخت مصرفی آن اشاره می نماییم که در این نوع از تجهیزات گرمایشی گاز طبیعی و مایع به عنوان محرکه ی اصلی در دستگاه برای ایجاد اشتعال ایفای نقش می کنند در واقع مشعل گرم ایران مدل GNG 90/25 را با نام سیستم های دوگانه سوز نیز می شناسند که با بهره گیری از هر دو نوع گاز طبیعی و مایع این امکان را برای کاربر فراهم نموده تا بتواند به آسانی در هر شرایطی با اتصال به گاز شهری دستگاه را راه اندازی و حرارت لازمه را از آن دریافت نماید که برای داشتن بازدهی بیشتر نیازمند به رعایت تناسب بین سوخت و هوای ترکیب شده هستیم و که انجام این کار در مشعل هایی با توان حرارتی بالا به واسطه ی دمپرهای اتوماتیک صورت می پذیرد. به طور کلی هرقدر سوخت و هوا با تعادل بیشتری ترکیب شوند جرقه و شعله با قدرت بیشتری وارد سیستم شده که این امر در نهایت بازدهی بالایی را به آن میبخشد به همین علت هم بهترین انتخاب برای زمینه هایی از جمله: ذوب مواد فلزی، تولید آسفالت، واحد های بزرگ صنعتی و مسکونی، پخت مواد لعاب ظروف چینی، پکیج و موتورخانه ها می باشد. از مزیت های ویژه ی دیگر در این محصول داشتن عملکردی با میزان صدای و مصرف پایین انرژی است که به وسیله ی فن هایی بدون دمنده در آن تعبیه شده علاوه بر این ها مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/25 با وجود احتراق دو مرحله ای، الکتروموتور 7500 وات، سیستم کنترل امنیتی، تابلو برق مدار فرمان به منظور نگهداری ملزومات الکتریکی در کنار تست های پیش از عرضه به بازار همگی مقرون به صرفه بودن این محصول را بیان داشته و در نتیجه میتوان گفت انتخاب آن خریدی مقرون به صرفه است.

ویژگی های مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/25

  • انجام تست های کنترل کیفی روی محصول پیش از ارائه به بازار
  • قابلیت استفاده در صنایع بزرگ و ساختمان هایی با متراژ بالا
  • برخورداری از سیستم ایمنی پیشرفته و تابلو مدار فرمان برق
  • دارای ظرفیت حرارتی 2700000 کیلوکالری بر ساعت
  • گارانتی یکساله و 10 سال خدمات پس از فروش
  • احتراق دومرحله ای و الکتروموتور 7500 وات
مدل GNG 90/25
لوازم نصب خط گاز کامل به همراه تابلو برق اتصال ترمینالهای مدار فرمان
نوع رله TMG 740
الکتروموتور 7500 W
دمپر هوا دستی
نحوه عملکرد دو مرحله
ظرفیت حرارتی Kcal/hr 2700000
سرور موتور LKS 210

مشخصات کلی

مدل GNG 90/25

مشخصات فنی

لوازم نصب خط گاز کامل به همراه تابلو برق اتصال ترمینالهای مدار فرمان

سایر ویژگی‌ها

نوع رله TMG 740
الکتروموتور 7500 W
دمپر هوا دستی
نحوه عملکرد دو مرحله
ظرفیت حرارتی Kcal/hr 2700000
سرور موتور LKS 210