مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/20 بزرگنمایی

مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/20

garmiran

19518-Torch

مشعل گازی گرم ایران

مدل GNG 90/20

جزییات بیشتر

لطفاً تماس بگیرید

بررسی و راهنمایی خرید مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/20

با پیشرفت تکنولوژی امروزه همواره شاهد ورود انواع تجهیزات در زندگی روزمره افراد میباشیم که از مهمترین آنها سیستم های گرمایشی بوده که با برخورداری از قابلیت های ویژه در بسیاری از موارد از جمله مصارف خانگی و صنعتی کاربرد دارند. به عنوان یکی از ملزومات مهم که همواره مورد استقبال افراد در انتخاب قرار می گیرد میبایست به یکی از ابزار گرمازا تحت عنوان مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/20 اشاره نمود. در واقع این دستگاه از بهترین انتخاب ها برای در اختیار داشتن حرارت لازمه به منظور به کارگیری در انواع دیگ های آب گرم و بخار داغ واحد های مسکونی بزرگ ، بیمارستان ها،صنایع پخت مواد لعاب، ظروف چینی، ذوب مواد فلزی، تولید آسفالت و پالایشگاه محسوب می گردد. گفتنی است به طور کلی تمامی مشعل ها عملکردی مشابه دارند به این منظور که با ترکیب معینی هوا و سوخت قادرند تا با دو عامل اصلی جرقه و شعله عملیات راه اندازی را صورت می دهند اما وجود برخی از موارد شامل ویژگی و قطعات به کاربر رفته سبب شده تا با دیگر تجهیزاتی از این قبیل دارای وجه تمایزاتی باشد و نیز در گاهی اوقات برتری ای که این قابلیت ها دارد موجب جایگزینی و برتری آن به دیگر محصولات شود و مشعل GNG 90/20 گرم ایران از این موضوع مستثنی نیست یعنی جایگاه بالایی در بازار رقابتی فروش داشته و در بسیاری از موارد مورد انتخاب قرار می گیرد که جهت آشنایی با دلایل برتری این محصول میتوانید با مطالعه دیگر مشخصات فنی و مزایای ویژه آن اطلاعات لازمه در این خصوص را بدست آوردید.

مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/20

شما کاربر گرامی میتوانید با مراجعه به لینک مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/25 ویژگی ها و مشخصات فنی این محصول را هم مورد بررسی قرار دهید.

مشخصات فنی مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/20

اولین و مهمترین موضوعی که در بررسی یک محصول پیش از انتخاب باید مد نظر قرار گیرد ظرفیت یا توان حرارتی و تناسب آن با محیط مورد استفاده است به این معنا که یک دستگاه با قدرت بازدهی پایین نمیتواند پاسخگو مناسبی برای تامین نیاز کاربری هایی با حجم بالا باشد. بر این اساس باید گفت در واقع این موضوع ارتباط مستقیمی با دریافت راندمان بالا از یک مشعل را دارد که این مقدار در مشعل گرم ایران مدل GNG 90/20 با 2200000 کیلوکالری بر ساعت برابر می باشد و این نشان از توان بالای دستگاه برای کاربری هایی با نوع حجم مصارفی متوسط رو به بالا از جمله صنایع گسترده و ساختمان هایی با متراژ زیاد را دارد که در شکل گیری این قابلیت ویژه رعایت تناسب ترکیب سوخت و هوا تاثیر بسیاری دارد به این صورت که به هر میزان این عمل بهتر انجام گردد جرقه و شعله با قدرت بیشتری وارد سیستم شده و در نهایت حرارت بیشتری را هم تولید می نماید که در انجام این تنظیم دما دمپرهای اتوماتیک ایفا کننده ی نقش اصلی می باشند با در نظر داشتن این موضوع میتوان آن را به عنوان ابزار گرمایشی مناسب برای استفاده در دیگ های موتورخانه و پکیج زمینی معرفی نمود. از مزیت های ویژه در مشعل GNG 90/20 گازی گرم ایران برخورداری آن از میزان مصرف پایین انرژی بوده که با دارا بودن احتراق دو مرحله ای و دریچه های خودکار از آن بهره مند شده است. علاوه بر این ها الکتروموتور 5500 وات در کنار انجام تست های کنترل کیفی پیش از عرضه با مشتریان کیفیت کالا را در عملکرد عالی تضمین نموده که در کنار تابلو برق مدار فرمان و کارکردی با میزان صدای پایین مزایای آن را در مقایسه با دیگر مشعل ها دوچندان کرده و به همین علت انتخاب آن خریدی مقرون به صرفه و مطمئن محسوب می گردد.

ویژگی های مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/20

  • برخورداری از نشان استاندارد ملی ، گارانتی یکساله و 10 سال خدمات پس از فروش
  • دارای توان حرارتی بالا معادل با 2200000 کیلوکالری بر ساعت
  • میزان مصرف انرژی و صدای پایین در حین عملکرد
  • قابل استفاده در صنایع و ساختمان های بزرگ
  • تنظیم هوا به واسطه ی دمپر اتوماتیک
مدل GNG 90/20
لوازم نصب خط گاز کامل به همراه تابلو برق مدار فرمان
نوع سوخت مصرفی گازسوز
مدت گارانتی 1 سال
کشور سازنده ایران
نوع رله TMG 740
الکتروموتور 5500 W
دمپر هوا دستی
نحوه عملکرد دو مرحله
ظرفیت حرارتی Kcal/hr 2200000
سرور موتور LKS 210

مشخصات کلی

مدل GNG 90/20

مشخصات فنی

لوازم نصب خط گاز کامل به همراه تابلو برق مدار فرمان
مدت گارانتی 1 سال
کشور سازنده ایران

سایر ویژگی‌ها

نوع سوخت مصرفی گازسوز
نوع رله TMG 740
الکتروموتور 5500 W
دمپر هوا دستی
نحوه عملکرد دو مرحله
ظرفیت حرارتی Kcal/hr 2200000
سرور موتور LKS 210