مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/2 بزرگنمایی

مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/2

garmiran

19507-Torch

مشعل گازی گرم ایران

مدل GNG 90/2

جزییات بیشتر

6,950,000 تومان

  • ضمانت اصل بودن کالا ضمانت اصل بودن کالا
  • ارسال به سراسر کشور ارسال به سراسر کشور
  • پشتیبانی ساعت 9 الی 18:30 پشتیبانی ساعت 9 الی 18:30

بررسی و راهنمایی خرید مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/2

مشعل ها از بهترین سیستم گرمایشی های مورد نیاز در زندگی امروزه افراد بوده که با استفاده از آنها به راحتی در کوتاه ترین زمان میتوان حرارت لازمه را در اختیار داشت و بیشترین کارایی آن در انواع دیگ های آب گرم، بخار و هیتر می باشد. بر همین اساس هم مدل های گوناگونی از آن در بازار توسط تولید کنندگان عرضه می گردد و در این میان تنها تعدادی با برخورداری از کیفیت و کارایی لازمه مورد انتخاب واقع می گردند که به عنوان نمونه ای از مطرح ترین های آن میتوان به مشعل گرم ایران مدل GNG 90/2 اشاره داشت. این محصول هرچند مانند دیگر نمونه های موجود در بازار کارایی مشابه دارد اما با داشتن قابلیت و ساختاری انحصاری با دیگر تجهیزاتی از این قبیل تفوت هایی داشته و حتی با برتری هایی توانسته جایگزین دیگر سیستم هایی از این قبیل باشد. نکته ی مهم برای دریافت کارایی های بیشتر و متناسب با محیط مورد استفاده از این دستگاه در نظر داشتن توان حرارتی آن بوده که در هر محصولی این میزان تعیین کننده راندمان و بازدهی آن است که در هر یک از مشعل ها این مقدار متفاوت بوده و سبب شده تا کارایی های آن از دیگری متمایز گردد به عنوان مثال در مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/2 توان مصرفی برابر بوده با 240000 کیلوکالری در ساعت که در کنار 20 درصد بازدهی بیشتر نسبت به تجهیزات دیگر آن را دارای کاربردهای فراوانی نموده است. البته به غیر از موارد گفته شده مزیت های دیگری نیز در این ابزار گرمایشی وجود دارد که با بررسی مشخصات فنی به آشنایی با هریک از آنها در ادامه ی مطالب پرداخته ایم.

مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/2

شما کاربر گرامی میتوانید با مراجعه به لینک مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/3 ویژگی و مشخصات فنی این محصول را هم مشاهده و بررسی فرمایید.

مشخصات فنی مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/2

در خصوص آشنایی با این نوع از مشعل های جدید و پرکاربرد گروه تولیدی گرم ایران به عنوان ملزوماتی اساسی باید گفت به گونه ای طراحی شده که با توجه به ظرفیت حرارتی تعبیه شده یعنی 240000 کیلوکالری در ساعت از دسته تجهیزاتی به شمار می آید که بهترین انتخاب برای استفاده در فضاهایی مانند ساختمان های مسکونی با متراژ کم و صنایع کوچک باغداری، دامداری، کشاورزی می باشد و برحسب داشتن چنین ویژگی ای مشعل گرم ایران مدل GNG 90/2 و دیگر انواع مشابه که در کاربری های کوچک مورد استفاده اند همگی عملکردی با میزان صدای پایین را به خود اختصاص داده اند چرا که در تمامی این مدل ها با این میزان توان حرارتی فن هایی بدون دمنده تعبیه شده که در حین کار صدای کمی را در مواجه با هوای بیرونی تولید می کند. نکته ی حائز اهمیت در رابطه با این دستگاه این بوده که چنانچه قصد دریافت راندمان بیشتر و متناسب با نوع نیاز در محیط و سیستم متصل به آن را دارید میبایست میزان هوا و سوخت ترکیب شده را باهم به یک نسبت یکسان در نظر گرفت که در این مدل تنظیم دما به وسیله ی دمپرهای دستی انجام می گیرد. ترانس و الکترود جرقه،شیر برقی ، موتور فن دمنده، رله کنترل، پرشر هوا و گاز از اصلی و مهمترین اجزای تشکیل دهنده مشعل  GNG 90/2 گرم ایران بوده که در کنار راندمان بالا در عین میزان مصرف پایین انرژی و سیستم امنیتی پیشرفته انتخاب و خرید آن را به طور کامل تضمین نموده است. علاوه بر این ها قدرت موتور در این دستگاه 240 وات بوده که بر اساس همین مقدار راندمان یا بازدهی آن مشخص می گردد. انجام مراحل تست بر روی مشعل های ساخته شده در کارخانه پیش از عرضه سبب شده تا کیفیت و کارایی آن برای کاربران به طور کامل تضمین گردد.

ویژگی های مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/2

  • بهره گیری از سوخت گاز طبیعی، مایع و نحوه عملکرد تک مرحله ای
  • قابل استفاده در پکیج گرمایشی و دیگ موتورخانه
  • امنیت بالا به واسطه ی سیستم کنترلی پیشرفته
  • گارانتی یکساله و نشان استاندارد ملی
  • قابلیت نصب شیر هوا و پروانه ای
  • توان حرارتی 240000
مدل GNG 90/2
لوازم نصب پرشر گاز - پرشر هوا - شیر برقی گاز 1 اینچ
نوع سوخت مصرفی گازسوز
مدت گارانتی 1 سال
کشور سازنده ایران
نوع رله G 790
الکتروموتور 240 W
دمپر هوا دستی
نحوه عملکرد یک مرحله
ظرفیت حرارتی Kcal/hr 240000

مشخصات کلی

مدل GNG 90/2

مشخصات فنی

لوازم نصب پرشر گاز - پرشر هوا - شیر برقی گاز 1 اینچ
مدت گارانتی 1 سال
کشور سازنده ایران

سایر ویژگی‌ها

نوع سوخت مصرفی گازسوز
نوع رله G 790
الکتروموتور 240 W
دمپر هوا دستی
نحوه عملکرد یک مرحله
ظرفیت حرارتی Kcal/hr 240000