مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/15 بزرگنمایی

مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/15

garmiran

19517-Torch

مشعل گازی گرم ایران

مدل GNG 90/15

جزییات بیشتر

لطفاً تماس بگیرید

بررسی و راهنمایی خرید مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/15

شرکت گرم ایران را باید یکی از فعالان و اولین ارائه دهنده ی سیستم های گرمایشی معرفی نمود که با بهره گیری از روشهای جدید و به کارگیری بهترین قطعات در ساخت محصولاتی با کیفیت همراه با نشان استاندارد ملی را به بازار عرضه نموده که به عنوان یک نمونه پرکاربرد آن مشعل ها می باشند. به دلیل برخورداری از میزان بالای کارایی انواع گوناگونی از آن طراحی و تولید شده که در این میان یکی از تجهیزات مطرح که همواره مورد انتخاب افراد قرار می گیرد مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/15 بوده با نام سیستم های دوگانه سوز نیز شناخته می شوند چرا که با دارا بودن نوع سوخت مصرفی گاز طبیعی و مایع این امکان را برای کاربر فراهم نموده تا بتواند به راحتی در هر شرایط با اتصال گاز شهری دستگاه را راه اندازی و حرارت لازمه جهت استفاده در انواع دیگ های بخار، آب داغ، پکیج، صنایع غذایی، هیتر و غیره را فراهم آورد. البته لازم به ذکر است میزان دریافت راندمان حرارتی از هر دستگاه وابسته میزان توان حرارتی آن بوده که این مقدار در محصول نام برده ی ما معادل بوده با 1700000 کیلوکالری بر ساعت و از این رو میتوان گفت بازدهی بالایی را به خود اختصاص داده که برای دریافت کارایی های بیشتر باید دیگر مشخصه های فنی آن هم مورد بررسی قرار داده شود.

مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/15

علاوه بر این ها شما میتوانید با مراجعه به لینک مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/20  ویژگی های این محصول را هم مشاهده فرمایید.

مشخصات فنی مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/15

به عنوان یکی از مسائل مهمی که در انتخاب هر محصولی حائز اهمیت می باشد تناسب میان کارایی و محیط مورد استفاده است چرا که با عدم رعایت این موضوع یعنی نداشتن اطلاعات کافی و آشنایی با مواردی از جمله: نحوه ی عملکرد، ساختار، و قابلیت های آن ظرفیت انتخابی توان پاسخگویی با تامین نیاز محیط مورد استفاده را نداشته باشد . در خصوص مشعل GNG 90/15 گرم ایران باید گفت ظرفیت یا توان حرارتی آن معادل با 1700000 و برخورداری از الکتروموتور پر قدرت 4000 وات سبب شده تا بازدهی بالایی را در ایجاد حرارت داشته باشد البته لازم به ذکر است عوامل دیگری هم در دریافت این کارایی تاثیر گذار بوده که از آن باید به رعایت تناسب هوا و سوخت ترکیب شده مشعل اشاره داشت که منجر به قدرت بیشتر جرقه و شعله می گردد که در مشعل هایی با این ظرفیت به وسیله ی دمپرهای اتوماتیک صورت میگیرد و در آخر حرارت بالایی را تولید کرده که سیستم را به بهترین انتخاب برای استفاده در زمینه هایی چون: فرآوری های مواد غذایی کمپوت و کنسرو، خشک کن های بزرگ، صنایع چوب و نئوپان آبگرم، بخار آب داغ تبدیل نموده است.فن دمنده، رله کنترل،ترانس و الکترود جرقه، شیر هوا و پرشرگاز از اجزای اصلی تشکیل دهنده ی مشعل گازی GNG 90/15 گرم ایران به شمار می آیند که به دلیل کیفیت بالا نقش مهمی در کارایی ویژه ی آن را بر عهده دارند. اما از مزایای ویژه ی تعبیه شده در این محصول میبایست داشتن عملکردی با میزان صدای پایین آن را نام برد که در این ظرفیت از مشعل به واسطه ی تعبیه شدن فن هایی بدون دمنده ایجاد شده. علاوه بر این ها وجود سیستم پیشرفته کنترلی به منظور ایمنی، چشم الکترونیک، پمپ سوخت، تابلو برق مدار فرمان کامل همراه با انجام آزمایشات کنترل کیفی پیش از ارائه به بازار کیفیت و کارایی آن را به طور کامل برای خریدی مقرون به صرفه و مطمئن تضمین نموده است.

ویژگی های مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/15

  • برخورداری از گارانتی یکساله و 10 سال خدمات پس از فروش قطعات
  • احتراق دو مرحله ای و عملکردی با میزان صدای پایین
  • مجهز به سیستم کنترل ایمنی و تابلو برق مدار فرمان
  • دارای توان حرارتی1700000 کیلوکالری بر ساعت
  • الکتروموتور پرقدرت 4000 وات
  •  دمپر هیدرولیک
مدل GNG 90/15
لوازم نصب خط گاز کامل به همراه تابلو برق مدار فرمان
نوع سوخت مصرفی گازسوز
مدت گارانتی 1 سال
کشور سازنده ایران
نوع رله DLG 976
الکتروموتور 4000 W
دمپر هوا دستی
نحوه عملکرد دو مرحله
ظرفیت حرارتی Kcal/hr 1700000
سرور موتور LKS 160

مشخصات کلی

مدل GNG 90/15

مشخصات فنی

لوازم نصب خط گاز کامل به همراه تابلو برق مدار فرمان
مدت گارانتی 1 سال
کشور سازنده ایران

سایر ویژگی‌ها

نوع سوخت مصرفی گازسوز
نوع رله DLG 976
الکتروموتور 4000 W
دمپر هوا دستی
نحوه عملکرد دو مرحله
ظرفیت حرارتی Kcal/hr 1700000
سرور موتور LKS 160