مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90 بزرگنمایی

مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90

garmiran

19504-Torch

مشعل گازی گرم ایران

مدل GNG 90

جزییات بیشتر

5,250,000 تومان

  • ضمانت اصل بودن کالا ضمانت اصل بودن کالا
  • ارسال به سراسر کشور ارسال به سراسر کشور
  • پشتیبانی ساعت 9 الی 18:30 پشتیبانی ساعت 9 الی 18:30

بررسی و راهنمایی خرید مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90

در این مطلب قصد داریم تا با ارائه ی یکسری اطلاعات به معرفی یک نمونه ی دیگر از تجهیزات گرمایشی پرکاربرد و مطرح اشاره نماییم. به طور کلی مشعل ها از ملزومات مهمی بوده که جهت تامین حرارت برای سیستم هایی از قبیل انواع دیگ بخار، آب گرم و یا هیترها مورد استفاده قرار می گیرد از این رو در بخش های بسیاری کاربرد داشته و سهم عظیمی از بازار رقابتی را به خود اختصاص داده به همین علت در انتخاب با موارد بسیاری رو به رو می شویم که در این میان مشعل گرم ایران مدل GNG 90 با دارا بودن کیفیت و کارایی های لازمه بهترین انتخاب از این محصول است. گفتنی است گروه تولیدی گرم ایران از اولین ارائه کنندگان این نمونه سیستم گرمایشی در ایران بوده که طراحی و ساخت آن را مطابق با تمامی استانداردهای ملی صورت داده و به همین خاطر اجزا و قطعات به کار رفته در این دستگاه همگی از کیفیت بالایی برخوردار بوده که این موضوع در ایجاد راندمان و بازدهی حرارتی آن تاثیر ویژه ای دارد. لازم به ذکر است عملکرد در تمامی مشعل ها به این صورت بوده که با استفاده از سوخت به کار رفته راه اندازی می شود یعنی گاز با عبور از فیلتر بواسطه ی شیر برقی هوای مورد نیاز احتراق را فراهم نموده تا در نهایت به سیستم های متصل انتقال داده شود اما وجود برخی موارد از مشخصات فنی در مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90 و دیگر نمونه های مشابه سبب شده تا تفاوت هایی میان آنها ایجاد گردد که در ادامه به بررسی بیشتر هرکدام از این قابلیت ها به منظور آشنایی بیشتر پرداخته ایم.

مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90

شما کاربر گرامی میتوانید با مراجعه به لینک مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90A ویژگی ها و مشخصات فنی این محصول را هم مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات فنی مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90

همانطور که در مطالب بالا اشاره شد هر نوع از مشعل ها با دیگری دارای تفاوت هایی است که در برگیرنده ی مواردی از جمله نوع عملکرد، ساختار و اجزای تشکیل دهنده، مزایا و قابلیت های آن است که همگی تحت عنوان مشخصه های فنی به منظور انتخابی محصولی متناسب با نوع نیاز مورد بررسی و آشنایی قرار می گیرند. به عنوان مهمترین ویژگی ای که میبایست در هر نوع از تجهیزاتی در نظر گرفت تناسب میان ظرفیت بازدهی و محیط مورد استفاده است که در رابطه با مشعل GNG 90 گرم ایران این میزان برابر است با 500000 الی 110000 کیلوکالری در ساعت که با عملکردی تک مرحله ای و بهره گیری از سوخت گاز طبیعی بهترین انتخاب برای استفاده در فضاهایی مانند: مجتمع های آپارتمانی با متراژ کم و متوسط، صنایع کوچکی چون شستشو و استرلیزه خط های رنگ، کشاورزی و مرغداری در دیگ های بخار گرم محسوب می گردد. نکته ی مهم درباره ی این نوع از مشعل ها دارا بودن موتوری با قدرت 175 وات بوده که راندمان بالایی را به آن بخشیده البته باید در نظر داشت برای دریافت کارایی بیشتر یعنی حرارت لازمه میبایست حجم هوا و سوخت ترکیب شده باهم به یک نسبت یکسان باشد که جهت انجام این کار در مشعل هایی با ظرفیت مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90 با دمپرهای دستی تنظیم می گردد. از مزیت های مهمی که میتوان برای این محصول نام برد کارکردی بدون صدا بوده که بواسطه ی ویژگی بدون فن بودن این قابلیت در تمامی انواع سیستم های آپارتمانی تعبیه شده است. علاوه بر این ها مشعل ارائه شده از این شرکت تولیدی به نحوی طراحی شده که امنیت کاربر را به طور کامل بوسیله سیستم پیشرفته ی کنترلی فراهم آورده که این موضوع در کنار انجام پروسه ی تست پیش از ارائه به بازار طول عمر و کارایی آن را تضمین می نماید. از اجزای اصلی مهم به کاربرده شده در این نوع از مشعل های گازی گرم ایران و دیگر تجهیزاتی از این قبیل میبایست به موتور فن دمنده، رله کنترل،ترانس و الکترود جرقه،شیر برقی ، پرشر هوا و گاز اشاره داشت که از قرار گیری این مجموعه سیستم عملیات راه اندازی و تامین حرارت را صورت می دهد.

ویژگی های مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90

  • قابل استفاده در کاربری هایی کوچک مانند صنایع مرغداری ، کشاورزی و ساختمان هایی با متراژ کم یا متوسط
  • عملکردی تک مرحله ای و بهره گیری از گاز طبیعی جهت راه اندازی
  • برخورداری از عملکردی بدون صدا بواسطه دمنده هایی کم صدا
  • توان حرارتی 500000 الی 110000 کیلوکالری در ساعت
  • دارای سیستم پیشرفته کنترلی به منظور تامین امنیت
  • گارانتی 1ساله و 10 سال خدمات پس از فروش
  • نصب و راه اندازی آسان
مدل GNG 90
لوازم نصب پرشر گاز -پرشر هوا -شیر برقی گاز 1/2 اینچ
نوع سوخت مصرفی گازسوز
مدت گارانتی 1 سال
کشور سازنده ایران
نوع رله G 790
الکتروموتور 125 W
دمپر هوا دستی
نحوه عملکرد یک مرحله
ظرفیت حرارتی Kcal/hr 110000

مشخصات کلی

مدل GNG 90

مشخصات فنی

لوازم نصب پرشر گاز -پرشر هوا -شیر برقی گاز 1/2 اینچ
مدت گارانتی 1 سال
کشور سازنده ایران

سایر ویژگی‌ها

نوع سوخت مصرفی گازسوز
نوع رله G 790
الکتروموتور 125 W
دمپر هوا دستی
نحوه عملکرد یک مرحله
ظرفیت حرارتی Kcal/hr 110000