مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 50 بزرگنمایی

مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 50

garmiran

19503-Torch

مشعل گازی گرم ایران

مدل GNG 50

جزییات بیشتر

4,150,000 تومان

بررسی و راهنمایی خرید مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 50

با توجه به نقش مهم مشعل ها به عنوان یکی از مهمترین تجهیزات گرمایشی پرکاربر در زندگی امروزه ی افراد همواره تولیدکنندگان بسیاری اقدام به فعالیت در خصوص ارائه ی انواع این قبیل سیستم ها نموده اند از این رو ما در انتخاب با گزینه های بسیاری مواجه می باشیم که در این میان محصول ارائه شده توسط شرکت گرم ایران با برخورداری از قابلیت هایی بهترین انتخاب به شمار می آید. گفتنی است این دستگاه که با نام مشعل گرم ایران مدل GNG 50 در بازار شناخته می شوند به گونه ای طراحی شده که داشتن قطعاتی با کیفیت و ساخت بر مبنای استاندارهای ملی کارایی های لازمه در بخش های گوناگون را دارد. هرچند نقش اصلی تمامی مشعل ها در تامین حرارت می باشد اما ظرفیت های متنوع در هرکدام سبب شده تا ویژگی و مزایای خاص خود را داشته باشند و بر طبق همان هم مورد استفاده قرار گیرند. به عنوان مثال در رابطه با این نوع از تجهیزات گرمایشی باید گفت با توان حرارتی 53000 کیلوکالری بر ساعت راندمان بالایی در بازدهی داشته و بهترین انتخاب برای استفاده در بخش هایی چون: کشاورزی، دامداری، مرغداری و یا ساختمان هایی با متراژ کم می باشد که با نوع احتراق تک مرحله ای و نوع سوخت گاز در کنار نصبی آسان راه اندازی شده و حرارت لازمه جهت به کارگیری در انواع دیگ بخار و آب بخار را فراهم می آورد.لازم به ذکر است جهت دریافت کارایی های بیشتر از مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 50 و تمامی نمونه های مشابه میبایست میزان هوا و سوخت ترکیب شده را در نظر داشت به این معنا که هردو به یک نسبت آمیخته شوند تا حرارت کافی را به سیستم های متصل انتقال دهد. با بررسی بیشتر از مشخصات فنی این محصول به آشنایی بیشتر با مزایا و قابلیت های آن خواهیم پرداخت.

مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 50

شما کاربر گرامی میتوانید با مراجعه به لینک مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90  ویژگی ها و مشخصات فنی این محصول را نیز مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات فنی مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 50

همانطور که گفته شد مشعل ها نقش مهمی در تامین حرارت لازمه در خصوص سیستم های متصل از جمله دیگ آب گرم، بخار و هیتر ها را دارد به این صورت که به واسطه ی بهره گیری از گاز طبیعی عبور داده شده از فیلتر گاز و کنترل شیر برقی هوای لازم برای سایر دمنده ها را به وجود می آورد. در این خصوص لازم به ذکر است اگر فشار هوای احتراق شده از حد کمتر یا بیشتر باشد سنسورهای تعبیه شده را به وسیله ی پرشر های هوا از طریق رله خاموش می نماید که این ویژگی را میتوان در مشعل گازی GNG 50 گرم ایران و سایر مدل های مشعل این برند در اختیار داشت. این نوع از مشعل ها بهترین انتخاب برای استفاده در فضاهایی با متراژ کم به عنوان مثال دیگ های آب گرم یا بخار مجتمع های مسکونی کوچک یا خط تولید کارخانه های صنایع غذایی می باشند البته در صنعت برای احتراق بویلرها جایگاه ویژه تری را دارا به خود اختصاص داده اند. پرشر هوا و گاز، ترانس و الکترود جرقه، شیر برقی گاز، موتور فن دمنده و رله کنترل از مهمترین اجزای تشکیل دهنده ی این سیستم گرمایی و یا به نوعی تمام مشعل ها بوده که چون در این مدل از بهترین مواد و قطعات استفاده شده در نتیجه راندمان و عملکرد بهتری را صورت می دهند. در رابطه با یکی دیگر از موارد مهم ساختاری در این محصول باید به نوع دمپر تعبیه شده در آن اشاره داشت چرا که تمامی مشعل هایی با این میزان ظرفیت دارای دمپرهایی دستی اند و این طریق تنظیم دما را صورت می دهند. مزیت مهم و ویژه ی دیگری که در مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 50 در نظر گرفته شده سیستم خاموش و روشن خودکار آن بوده که علاوه بر تامین امنیت کاربر میزان مصرف پایینی را هم از آن دستگاه نموده که با در نظر داشتن این قابلیت در کنار دیگر مشخصه های فنی انحصاری میتوان انتخاب این مشعل را مطمئن و مقرون به صرفه ترین خرید تجهیزات گرمایشی به شمار آورد.

ویژگی های مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 50

  • نحوه ی احتراق تک مرحله ای با بهره گیری از  گاز طبیعی
  • عملکردی با میزان پایین صدا و مصرف انرژی
  • برخورداری از گارانتی 1 یکساله معتبر شرکت
  • قابل استفاده برای فضاهایی با متراژ کم
  • ایمنی بالا با سیستم پیشرفته کنترلی
  • دارای دمپر دستی برای تنظیم هوا
  • توان حرارتی 53000 
مدل GNG 50
نوع سوخت مصرفی گازسوز
مدت گارانتی 1 سال
کشور سازنده ایران
نوع رله G 790
الکتروموتور 100 W
دمپر هوا دستی
نحوه عملکرد یک مرحله
ظرفیت حرارتی Kcal/hr 53000

مشخصات کلی

مدل GNG 50

مشخصات فنی

مدت گارانتی 1 سال
کشور سازنده ایران

سایر ویژگی‌ها

نوع سوخت مصرفی گازسوز
نوع رله G 790
الکتروموتور 100 W
دمپر هوا دستی
نحوه عملکرد یک مرحله
ظرفیت حرارتی Kcal/hr 53000