مشعل گازی گرم ایران مدل CB85 بزرگنمایی

مشعل گازی گرم ایران مدل CB85

garmiran

19501-Torch

مشعل گازی گرم ایران
مدل CB85

جزییات بیشتر

لطفاً تماس بگیرید

بررسی و راهنمایی خرید مشعل گازی گرم ایران مدل CB85

به عنوان یکی از مطرح ترین عرضه کنندگان تجهیزات گرمایشی در ایران میبایست برند گرم ایران را معرفی نمود که از اولین تولید کنندگان مشعل در کشور نیز به شمار می آید. گفتنی است مشعل ها همواره از دسته ملزومات مهمی است که به واسطه ی ترکیب هوا و سوخت به مقدار معینی قادر بوده تا گرمای مورد نیاز را فراهم آورد که مهمترین نقش این دستگاه در صنعت برای احتراق موتور بویلر ها و انواع مختلف دیگ های بخار می باشد. از این رو با برای تامین حرارت در انواع سیستم های گرمایشی نیاز به این دستگاه همواره وجود دارد که در این خصوص استفاده از مشعل گازی گرم ایران مدل CB85 میتواند بهترین انتخاب برای این نوع از انتخاب به شمار آید. در واقع مشعل یا سیستم ایجاد آتش به واسطه ی ایجاد جرقه، قراردادن آتش در سطوح مختلف، تبخیر سوخت مایع و جامد در کنار ایجاد تناسب میان سوخت و هوا برای انواع تجهیزات گرمایشی قابل استفاده و کارایی لازمه را در عین ایمنی همراه دارد. این نوع از مشعل های ارائه شده ی گاز سوز بهترین انتخاب به منظور به کارگیری در بخش مصارف خانگی و صنایعی با متراژ کم از قبیل: دیگ آب گرم آپارتمان های متوسط و یا کوچک می باشند که با دارا بودن راندمان بالای حرارتی در عین حال میزان مصرف پایین انرژی را نیز با خود به همراه دارند که در کنار بهره گیری از بهترین قطعات به محصولی با کیفیت بالا تبدیل شده و همواره مورد انتخاب افراد برای استفاده در بخش های مرتبط و گوناگون قرار می گیرد. نکته ی مهم در رابطه با تولید این نمونه از ابزار گرمایشی یعنی مشعل گازی گرم ایران مدل CB85 انجام مراحل تست بعد تولید و خروج از کارخانه بوده که کیفیت و مطمئن بودن آن را تضمین می نماید. اما علاوه بر این ها موارد مهم دیگری از کاربرد و قابلیت های ویژه ی تعبیه شده در این محصول وجود دارد که در ادامه تحت عنوان مشخصات فنی به آن پرداخته ایم.

مشعل گازی گرم ایران مدل CB85

شما کاربر گرامی میتوانید با مراجعه به لینک مشعل گازی گرم ایران مدل GBG 100 ویژگی ها و مشخصات فنی این محصول را هم بررسی فرمایید.

مشخصات فنی مشعل گازی گرم ایران مدل CB85

مشعل ها همواره در بخش هایی متناسب با نوع، مدل و ظرفیت های متناسب در یک بخش متناسب کارایی دارند بر همین اساس در انتخاب این نوع از تجهیزات گرمایشی میبایست علاوه بر در نظر داشتن نوع سوخت مصرفی، ظرفیت و یا توان بازدهی دستگاه هم در نظر گرفته شود تا در نهایت پاسخگوی مناسبی جهت تامین نیاز محیط مورد استفاده باشد. اگر بخواهیم به اولین موضوع مهم در انتخاب و یا از موارد مهم کاربرد مشعل گازی گرم ایران مدل CB85 اشاره داشته باشیم باید گفت یا قابلیت تامین گرمای 35 الی 85 هزار کیلو کالری که سیستمی تک مرحله ای شامل خط گاز و الکتروموتور 100 وات می باشد راندمان بالایی را به خود در عملکرد اختصاص داده و بهترین انتخاب برای فضاهایی از جمله: آپارتمان و یا مجتمع های مسکونی با متراژ پایین و متوسط، دیگ بخار شستشو در صنایع غذایی و دامداری ها است که به واسطه ی سیستم پیشرفته ی کنترلی و نشان استاندارد ملی در کنار بهره گیری از قطعاتی با کیفیت بالا بهترین نوع از تجهیزات گرمایشی قابل استفاده در این بخش به شمار می آیند. پرشر هوا و گاز، ترانس و الکترود جرقه، شیر برقی گاز، موتور فن دمنده و رله کنترل را میتوان از اجزای اصلی تشکیل دهنده ی مشعل گازی گرم ایران مدل CB85 و تمامی نمونه های مشابه آن معرفی نمود که به وسیله ی فعالیت هریک در کنار هم در نهایت عملیات تامین دما حاصل می گردد. نکته ی حائز اهمیت در رابطه با کارکرد این مشعل شیوه ی درست انجام احتراق است به این معنا که حتما باید سوخت و هوا به نسبت درستی باهم ترکیب شوند که در این صورت سوخت کمتری مصرف شده و در نتیجه در مصرف انرژی نیز صرفه جویی می شود که در این دستگاه ایفا کننده، دمپر ها با قدرت تنظیم اند و از آنجا که مشعل مورد نظر ما مختص به متراژهای کم می باشد دمپر به صورت دستی تعبیه شده. از دیگر مزیت هایی که میتوان برای این نوع از مشعل های گازی گرم ایران نام برد موقعیت نصب آسان و عملکردی با میزان صدای پایین می باشد که در کنار دیگر ویژگی های انحصاری بر میزان کارایی آن افزوده است.

ویژگی های مشعل گازی گرم ایران مدل CB85

  • مناسب برای استفاده در فضاهایی از جمله ساختمان هایی با متراژ کم، مرغداری و دامداری ها
  • مجهز به تابلو برق مدار فرمان کامل، پمپ سوخت ،شیربرقی و چشم الکترونیک
  • برخورداری از گارانتی 1 ساله و 10سال خدمات پس از فروش
  • دارای نشان استاندارد ملی و بهره گیری از بهترین قطعات
  • ظرفیت حرارتی 35000 الی 85000 کیلوکالری بر ساعت
  • تست کامل دستگاه پیش از عرضه به بازار
  • احتراق 1 مرحله ای و نوع سوخت گاز
  • سهولت در نصب و راه اندازی
مدل CB85
نوع سوخت مصرفی گازسوز
مدت گارانتی 1 سال
کشور سازنده ایران
دمپر هوا دستی
ظرفیت حرارتی Kcal/hr 85000

مشخصات کلی

مدل CB85

مشخصات فنی

مدت گارانتی 1 سال
کشور سازنده ایران

سایر ویژگی‌ها

نوع سوخت مصرفی گازسوز
دمپر هوا دستی
ظرفیت حرارتی Kcal/hr 85000