مشعل گازوئیلی گرم ایران مدل GNO 90/8 بزرگنمایی

مشعل گازوئیلی گرم ایران مدل GNO 90/8

garmiran

19534-Torch

مشعل گازوئیلی گرم ایران
مدل GNO 90/8

جزییات بیشتر

0 تومان

  • ضمانت اصل بودن کالا ضمانت اصل بودن کالا
  • ارسال به سراسر کشور ارسال به سراسر کشور
  • پشتیبانی ساعت 9 الی 18:30 پشتیبانی ساعت 9 الی 18:30

بررسی و راهنمایی خرید مشعل گازوئیلی گرم ایران مدل GNO 90/8

در میان تعداد انبوهی از تجهیزات موجود در بازار، سیستم های تامین گرمایش در هر زمان و شرایطی بیشترین قابلیت استفاده را دارند که به دلیل این میزان کارایی، همواره تقاضای بالایی را هم به خود اختصاص داده اند از این رو شاهد تولید انواع جدید با کاربردهایی هستیم که به واسطه ی تکنولوژی های جدید همراه با مزایای بیشتری ارائه می شوند. شرکت گرم ایران که به عنوان اولین تولید کننده های سیستم های تولید گرما شناخته شده امروزه مدل های بسیاری مشعل را بر حسب نوع نیاز های گوناگون به تولید رسانده که نمونه ای از بهترین های آن مشعل گازوئیلی گرم ایران مدل GNO 90/8 با توان حرارتی و مشخصات فنی انحصاری ویژه مناسب برای مصارفی با حجم بالا می باشد. در واقع عامل اصلی این مزیت ظرفیت 830000 کیلوکالری بر ساعت آن در کنار سوخت مصرفی ای از نوع گازوئیل بوده زیرا آن را دارای بازدهی بالایی کرده است. نکته ی مهم درباره ی سوخت مصرفی مشعل، ارزان و قابل دسترس بودن آن در  مقایسه با انواع سوخت های موجود می باشد به همین دلیل مصرف کننده به راحتی میتواند در هر شرایطی تنها با دسترسی به یکی از این سوختها دستگاه را به کار انداخته و حرارت لازم برای تامین آب یا دمای گرم بدست آورد. پس با در نظر داشتن این موضوع باید گفت سوخت و ظرفیت دو مورد مهم در تعیین نوع کاربرد این قبیل تجهیزات از جمله مشعل GNO 90/8 گازوئیلی گرم ایران محسوب می گردند و میبایست پیش از خرید حتما مورد بررسی قرارداده شوند تا در نهایت دستگاه انتخاب شده بتواند پاسخگوی نیاز محیط مورد نظر باشد.

مشعل گازوئیلی گرم ایران مدل GNO 90/8

اگر میخواهید با نمونه ای دیگر از مشعل ها آشنا شوید میتوانید با مراجعه به لینک مشعل گازوئیلی گرم ایران مدل GNO 90/10 ویژگی ها و مشخصات فنی این محصول را هم مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات فنی مشعل گازوئیلی گرم ایران مدل GNO 90/8

برای آشنایی با این وسیله باید گفت مانند هر مشعل دیگر از یکسری اجزای تشکیل دهنده شامل: موتور فن دمنده که در این دستگاه از نوع بی صدا بوده، رله ی حرارتی، الکترود و ترانس جرقه همراه با الکتروموتور یا دینام قوی 1500 وات در کنار سه عامل اصلی راه اندازی سیستم یعنی سوخت، جرقه و شعله عملیات احتراق را صورت می دهند. اما نکته ی مهم در رابطه با این بازدهی حرارت، تعادل میان سوخت و هوای ترکیب شده می باشد که در مشعل گازوئیلی GNO 90/8 گرم ایران این عمل با کمک دمپر هیدرولیک امکان پذیر شده چرا که نقش اصلی آن تنطیم هوا در محفظه ی احتراق بوده و با این کار میتوان در نهایت دمایی ثابت و بالا را تا پایان عملکرد را در اختیار داشت. علاوه بر این ها در نظر داشته باشید بهتر است پیش از خرید ظرفیت مشعل را حدود 20 درصد بیشتر از ظرفیت هیتر یا انواع دیگ های متصل به آن انتخاب کنید تا توانایی تامین گرما را داشته باشد. اگر بخواهیم به موارد استفاده ی این نوع مشعل اشاره داشته باشیم میبایست کاربری هایی با حجم مصرفی بالا از جمله: انواع دیگ های روغن داغ، خشک کن های بزرگ هوای گرم، صنایع چوب و مواد غذایی را نام برد. همچنین اگر به دنبال اطمینان خاطر از امنیت و طول عمر بالای مشعل گرم ایران مدل GNO 90/8 هستید وجود سیستم کنترلی پیشرفته با نظارت بر تمام فعالیت های دستگاه و نیز انجام آزمایشات روی محصول پیش از عرضه به بازار کیفیت و مقرون به صرفه بودن این کالا را برای شما خریداران کاملا تضمین نموده است.

ویژگی های مشعل گازوئیلی گرم ایران مدل GNO 90/8

  • گارانتی 1 ساله و 10 سال خدمات پس از فروش همراه با نشان استاندارد ملی
  • مجهز به شیربرقی،مدار فرمان کامل و چشم الکترونیک
  • دمپر هیدرولیک تعبیه شده برای تنظیم دمای مشعل
  • بهره گیری از گازوئیل به عنوان سوخت مصرفی
  • توان حرارتی 830000 کیلوکالری بر ساعت
مدل GNO 90/8
لوازم نصب 2 عدد شیر برقی 1/8 اینج - چشم الکترونیک
نوع سوخت مصرفی گازوئیل سوز
مدت گارانتی 1 سال
کشور سازنده ایران
نوع رله TF 802
الکتروموتور 1500 W
نحوه عملکرد دو مرحله
ظرفیت حرارتی Kcal/hr 830000
سرور موتور دمپر هیدرولیک

مشخصات کلی

مدل GNO 90/8

مشخصات فنی

لوازم نصب 2 عدد شیر برقی 1/8 اینج - چشم الکترونیک
مدت گارانتی 1 سال
کشور سازنده ایران

سایر ویژگی‌ها

نوع سوخت مصرفی گازوئیل سوز
نوع رله TF 802
الکتروموتور 1500 W
نحوه عملکرد دو مرحله
ظرفیت حرارتی Kcal/hr 830000
سرور موتور دمپر هیدرولیک