مشعل گازوئیلی گرم ایران مدل GNO 90/6 بزرگنمایی

مشعل گازوئیلی گرم ایران مدل GNO 90/6

garmiran

19533-Torch

مشعل گازوئیلی گرم ایران

مدل GNO 90/6

جزییات بیشتر

0 تومان

  • ضمانت اصل بودن کالا ضمانت اصل بودن کالا
  • ارسال به سراسر کشور ارسال به سراسر کشور
  • پشتیبانی ساعت 9 الی 18:30 پشتیبانی ساعت 9 الی 18:30

بررسی و راهنمایی خرید مشعل گازوئیلی گرم ایران مدل GNO 90/6

به عنوان نسل جدیدی از تجهیزات گرمایشی پیشرفته که کاربرد بسیاری را در زندگی افراد چه در بخش مصارف خانگی و چه صنعتی دارند باید به مشعل ها اشاره کرد. در واقع این محصول نوعی وسیله ی مکانیکی بوده که با استفاده از آن میتوان بر حسب توان یا ظرفیتی که دارد دمای گرم را دریافت نمود. طراحی این کالا به نحوی بوده که در حین کارکرد با سوخت و ایجاد شعله مقادیر کمی آلاینده را در هوا انتشار داده چرا که تمام موارد مهم در شکل گیری احتراق به صورت دقیق مشخص شده و تا حد زیادی غیر قابل تغییر است به این معنا که برای مثال در مشعل گازوئیلی گرم ایران مدل GNO 0/6 میزان سوخت و هوای ترکیب شده برای انجام احتراق معین  و اگر از حد فراتر یا کمتر شود سیستم دچار اخلال یا بروز خطراتی چون نشت می شود به همین علت هم در تمام مدل های مشعل دمپری برای تنظیم هوا تعبیه شده که در این سری تجهیزات نوع دستی دمپر این کار را انجام می دهد . در این خصوص باید اشاره داشت با توجه به اینکه دمای هوای ابزار متصل به آن مانند دیگ یا فضاهایی مثل موتورخانه در طول سال متغیر بوده بهتر است تقریبا در اواخر هر فصل این کنترل دما صورت گیرد. این مشعل ها از برترین تولیدات ایرانی بوده که بهره گیری آن از قطعاتی با کیفیت داخلی سبب شده با قابل دسترس بودن آنها بتوان در صورت نیاز به راحتی نسبت به تعمیر یا تعویض هریک اقدام نمود که در کنار ویژگی نصب و نگهداری آسان مشعل GNO 90/6 گازوئیلی گرم ایران کیفیت دستگاه دوچندان شده است.

مشعل گازوئیلی گرم ایران مدل GNO 90/6

لینک ارائه شده ی مشعل گازوئیلی گرم ایران مدل GNO 90/8 اطلاعات و مشخصات فنی جهت آشنایی با این نوع مشعل را در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

مشخصات فنی مشعل گازوئیلی گرم ایران مدل GNO 90/6

اولین و مهمترین موضوعی که در انتخاب این نوع تجهیزات گرمایشی باید مورد بررسی قرار گیرد توان حرارتی یا ظرفیت دستگاه است به این معنا که سیستم تا چه میزان قدرت تامین دمای لازمه برای محیط یا ابزار به کار گرفته شده نظیر انواع دیگ بخار ، آب گرم، هیتر و غیره را دارد که این مقدار در مشعل مورد نظر ما 700000 هزار کیلوکالری بر ساعت است و این نشان دهنده ی این بوده که مشعل گازوئیلی GNO 90/6 گرم ایران را میتوان در مصارفی با حجم متوسط یا بالا نظیر صنایع مواد غذایی ( کنسرو، کمپوت، رب گوجه فرنگی، ماکارونی و...) ، دیگ های روغن داغ، خشک کن های بزرگ در صنایع رنگ آمیزی یا چوب به کار برد. از اجزای تشکیل دهنده ی با کیفیت که این میزان از بازدهی را در سیستم به وجود آورده اند باید به : موتور فن دمنده، رله حرارتی، ترانس و یون جرقه اشاره داشت اما نکته ی مهم وجود سه قطعه ی تعبیه شده در این مدل  مشعل شامل: چشم الکترونیک، پمپ و شیر برقی گازوئیل بوده که هر کدام کارایی ای ویژه ای را به دستگاه بخشیده اند. در واقع نقش چشم الکترونیک یا فتوسل در مشعل GNO 90/6 گرم ایران به این صورت است که با آنالیز شعله وضعیت دستگاه را از روشن به خاموش یا بالعکس تغییر می دهد و بی شک این موضوع میزان مصرف انرژی آن را هم تحت کنترل قرار داده یعنی از روشن ماندن های طولانی آن جلوگیری می نماید و در مقابل بهره گیری از شیر برقی گازوئیل که بر مبنای نوع سوخت مصرفی محصول یعنی گازوئیل، در نظر گرفته شده این امکان را ایجاد نموده تا نشت گاز به اتاقک داخلی محفظه را در زمان خاموشی مشعل متوقف کند.

ویژگی های مشعل گازوئیلی گرم ایران مدل GNO 90/6

  • برخورداری از راندمان بالای حرارتی 700000 هزار کیلوکالری بر ساعت
  • 10 سال خدمات پس از فروش قطعات و گارانتی یک ساله معتبر
  • بهترین انتخاب برای استفاده در صنایعی با  حجم مصرفی بالا
  • قیمتی مناسب همراه با نصب و نگهداری آسان
  • بهره گیری از سوختی ارزان و قابل دسترس
  • دمپر هیدرولیک جهت تنظیم هوا
مدل GNO 90/6
لوازم نصب 3 عدد شیر برقی 1/8 اینج - چشم الکترونیک
نوع سوخت مصرفی گازوئیل سوز
مدت گارانتی 1 سال
کشور سازنده ایران
نوع رله TF 802
الکتروموتور 750 W
نحوه عملکرد دو مرحله
ظرفیت حرارتی Kcal/hr 700000
سرور موتور دمپر هیدرولیک

مشخصات کلی

مدل GNO 90/6

مشخصات فنی

لوازم نصب 3 عدد شیر برقی 1/8 اینج - چشم الکترونیک
مدت گارانتی 1 سال
کشور سازنده ایران

سایر ویژگی‌ها

نوع سوخت مصرفی گازوئیل سوز
نوع رله TF 802
الکتروموتور 750 W
نحوه عملکرد دو مرحله
ظرفیت حرارتی Kcal/hr 700000
سرور موتور دمپر هیدرولیک