مشعل گازوئیلی گرم ایران مدل GNO 90/4 بزرگنمایی

مشعل گازوئیلی گرم ایران مدل GNO 90/4

garmiran

19531-Torch

مشعل گازوئیلی گرم ایران

مدل GNO 90/4

جزییات بیشتر

لطفاً تماس بگیرید

بررسی و راهنمایی خرید مشعل گازوئیلی گرم ایران مدل GNO 90/4

انتخاب و به کارگیری مشعل ها بر اساس نوع ظرفیت که در واقع نوعی قدرت بازدهی آن بوده، انجام می شود. که در رابطه با محصولات ارائه شده ی گروه تولیدی گرم ایران باید گفت تمامی مدل های آن در 6 گروه قرار می گیرند و هریک بر اساس نوع مشخصات فنی یا مزیت های تعبیه شده در کاربری هایی متناسب مورد استفاده قرار می گیرند. از این رو در نمونه ی پرکاربردی از آن تحت عنوان مشعل گازوئیلی گرم ایران مدل GNO 90/4 میزان ظرفیت هوادهی یا به عبارتی توان آن در تامین حرارت که 400000 کیلوکالری بر ساعت است نشان از این دارد که میتوان از آن در خصوص کاربری هایی با حداقل حجم مصرفی یا متوسط از قبیل: موتورخانه های مجتمع های آپارتمانی، مزارع، مرغداری ها کوچک و شستشوی خطوط رنگ بهره گرفت و در انجام این پروسه وجود قطعاتی با کیفیت بالا مانند الکتروموتور پرقدرت 450 (W) وات بسیار تاثیر گذار است یعنی در واقع عامل مهمی که سبب برتری این سیستم در مقایسه با دیگر نمونه های مشابه شده بهره گیری از اجزای تشکیل دهنده ای با بهترین متریال است که قرار گیری همه ی آنها در کنار هم موجب این مقدار عملکرد ویژه شده. گفتنی است برق مصرفی تک فاز همراه با احتراق 1 مرحله ای در جریان دریافت گرمایش از مشعل GNO 90/4 گرم ایران برای ایجاد حرارت لازمه در بخار داغ یا آب گرم یا نقش مهمی را ایفا می کند. علاوه بر این ها محصول پیش از عرضه به بازار مورد یکسری آزمایشات قرار گرفته که بر این مبنا نشان استاندارد ملی را به خود تعلق داده است.

مشعل گازوئیلی گرم ایران مدل GNO 90/4

به علاوه ی مطالب گفته شده شما عزیزان میتوانید از لینک ارائه شده ی مشعل گازوئیلی گرم ایران مدل GNO 90/5 مشخصات فنی این محصول را دریافت و بررسی نمایید.

مشخصات فنی مشعل گازوئیلی گرم ایران مدل GNO 90/4

پیش از هرچیز به عنوان مهمترین نکته برای خرید این محصول باید گفت به دلیل بهره گیری از روش هایی اصولی در ساخت، بر طبق استاندارد های ملی به طور کامل مقرون به صرفه بودن و طول عمربالای کالا تضمین شده است. اگر بخواهیم به نوع عملکرد این دستگاه اشاره داشته باشیم باید گفت مانند دیگر مشعل ها ابتدا نیازمند ترکیب حجم مشخصی از سوخت و هوا هستیم تا جرقه و شعله را ایجاد کند که در مشعل گرم ایران مدل GNO 90/4 سوخت مصرفی از نوع گازوئیل می باشد لازم به ذکر است اگر این مخلوط شدن هوا و سوخت با درصد یکسانی صورت گیرد راندمان بالاتری را از دستگاه در اختیار خواهیم داشت که انجام این پروسه توسط دمپر دستی میسر شده است. در واقع چنین قابلیتی از هدر رفت انرژی جلوگیری نموده و منجر به میزان مصرف پایین می شود. مزیت ویژه ی دیگری که در این مشعل قرار دارد بر اساس نوع طراحی آن است زیرا به گونه ساخته شده که با داشتن سیستم پیشرفته کنترلی این امکان را به کاربر می دهد تا قابلیت روشن و خاموش شدن دستگاه به صورت اتوماتیک را در اختیار داشته باشد به همین علت هم این مدل از ابزار گرمازا در بازار رقابتی فروش جایگاه بالاتری را در تقاضا به خود اختصاص داده اند و علاوه بر این میتوان در انواع دیگ های بخارداغ ، آب گرم، هیتر از آن استفاده نمود اما در نظر داشته باشید برای دریافت توان حرارتی بالا از مشعل گازوئیلی مدل GNO 90/4 گرم ایران میبایست ظرفیت دستگاه 20 درصد بیشتر از سیستم های متصل نام برده باشد.

ویژگی های مشعل گازوئیلی گرم ایران مدل GNO 90/4

  • انتخابی مناسب برای مصارفی مانند ، مرغداری، دامداری ، مزارع، ساختمان های مسکونی کوچک
  • ظرفیت حرارتی 400000 کیلوکالری بر ساعت و الکتروموتور 450 وات
  • دارای1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش قطعات
  • مجهز به دمپر دستی برای تنظیم دقیق دما
  • نصب ، نگهداری و تعمیر آسان
مدل GNO 90/4
لوازم نصب 2 عدد شیر برقی 1/8 اینج - چشم الکترونیک
نوع جریان مصرفی تک فاز
نوع سوخت مصرفی گازوئیل سوز
مدت گارانتی 1 سال
کشور سازنده ایران
نوع رله TF 701
الکتروموتور 450 W
دمپر هوا هیدرولیک
نحوه عملکرد دو مرحله
ظرفیت حرارتی Kcal/hr 450000
سرور موتور دمپر هیدرولیک

مشخصات کلی

مدل GNO 90/4

مشخصات فنی

لوازم نصب 2 عدد شیر برقی 1/8 اینج - چشم الکترونیک
مدت گارانتی 1 سال
کشور سازنده ایران

سایر ویژگی‌ها

نوع جریان مصرفی تک فاز
نوع سوخت مصرفی گازوئیل سوز
نوع رله TF 701
الکتروموتور 450 W
دمپر هوا هیدرولیک
نحوه عملکرد دو مرحله
ظرفیت حرارتی Kcal/hr 450000
سرور موتور دمپر هیدرولیک