مشعل گازوئیلی گرم ایران مدل GNO 90/3 بزرگنمایی

مشعل گازوئیلی گرم ایران مدل GNO 90/3

garmiran

19530-Torch

مشعل گازوئیلی گرم ایران

مدل GNO 90/3

جزییات بیشتر

لطفاً تماس بگیرید

بررسی و راهنمایی خرید مشعل گازوئیلی گرم ایران مدل GNO 90/3

در میان انواع تولید کنندگان تجهیزات مورد نیاز ساختمان، شرکت گرم ایران از اولین و مطرح ترین های بازار رقابتی فروش بوده که همواره با پیشرفت تکنولوژی محصولات جدیدتری را مطابق با نیاز افراد طراحی و به تولید می رساند که مشعل ها نیز نمونه ای از آن به شمار می آید. این تجهیزات گرمایشی که در مدل های گوناگون موجود می باشد را باید بهترین تامین کننده گرما معرفی نمود که در این خصوص مشعل گرم ایران مدل GNO 90/3 پرکاربردترین نوع از این سیستم ها بوده که به دلیل برخورداری از مزیت های ویژه، قطعاتی با کیفیت بالا و به کارگیری اصول ساخت استاندارد های ملی همواره مورد انتخاب افراد در زمینه های مختلف است. مهمترین ویژگی برای این محصول دارا بودن قیمتی مناسب است که مورد توجه خریداران قرار گرفته. نکته ی مهم در رابطه با تمامی مشعل های گاز سوز با هر نوع سوخت مصرفی اعم از گاز طبیعی، گازوئیل، مایع و غیره این بوده که حتما میبایست فیلتر گاز با سایز و فشار دستگاه بعد از شیر گرد گاز یعنی قبل رگلاتور و شیرهای ضربه ای نصب گردد چرا که از اصلی ترین تجهیزات مورد نیاز در خط گاز است. قابلیت ویژه و انحصاری ای که در این سیستم تعبیه شده و به نوعی امنیت در استفاده را برای کاربر تامین نموده امکان نصب شیر پروانه به منظور انجام عملیات هواگیری و جلوگیری از بروز خطرات ناشی از آن که با اتصال به سیستم BMS فعال شده و مشعل گازوئیلی GNO 90/3گرم ایران را به محصولی با کیفیت تبدیل نموده است.

مشعل گازوئیلی گرم ایران مدل GNO 90/3

کاربر عزیز شما با مراجعه به لینک مشعل گازوئیلی گرم ایران مدل GNO 90/4 میتوانید مشخصات فنی این محصول را هم مشاهده و بررسی فرمایید.

مشخصات فنی مشعل گازوئیلی گرم ایران مدل GNO 90/3

اولین مشخصه ای که باید برای این محصول نام برد بهره گیری آن از گازوئیل به عنوان سوخت مصرفی و یا به عبارتی محرکه ای برای راه اندازی مشعل است چرا که به طور کلی عملکرد تمامی مشعل ها بر مبنای ترکیب سوخت و هوا می باشد البته در نظر داشته باشید که به هر قدر این ترکیب با تناسب بیشتری باشد در نهایت احتراق هم با قدرت بالاتری انجام شده که این موضوع عامل اصلی بازدهی و راندمان در مشعل GNO 90/3 گازوئیلی گرم ایران و نمونه هایی از این قبیل است. این ابزار گرمازا به نحوی طراحی شده که با ظرفیت هوادهی 340000 کیلوکالری بر ساعت و اجزای تشکیل دهنده ای از جمله: موتور فن دمنده، الکترود و ترانس جرقه، شیر برقی و پمپ گازوئیل، رله کنترل قادر است دما یا آب گرم مورد نیاز در انواع دیگ بخار و آب گرم، دستگاه های هواساز برای خشک کن ها، گلخانه، پرورش گیاهان و گرمایش سوله های صنعتی یا حجم های مصرفی کم در ساختمان مسکونی را تامین می کند. اما نکته ی حائز اهمیت برای انتخاب این کالا و در اختیار داشتن کارایی لازمه از آن این بوده که حتما ظرفیت مشعل باید 20 درصدر بیشتر از دیگ یا محفظه ی احتراق باشد تا بتواند به راحتی حرارت را بدون هیچ اخلالی فراهم کند. علاوه بر این ها وجود سیستم کنترلی پیشرفته امنیت را برای کاربر به طور کامل بوجود آورده زیرا با نظارت بر شعله، سوخت، هوا، تست نشتی خط سوخت،شمارنده ی دفعات و ساعات کارکرد، تشخیص خطا و تنظیم رگوله خروجی مشعل بر تمام عملیات مشعل گرم ایران مدل GNO 90/3 گازوئیلی نظارت داشته و اطلاعات آن را در اختیار مصرف کننده قرار می دهد.

مشخصات فنی مشعل گازوئیلی گرم ایران مدل GNO 90/3

  • مجهز به سیستم BMS و پیشرفته کنترلی به منظور نظارت بر عملکرد دستگاه
  • گارانتی 1 ساله معتبر شرکت و 10 سال خدمات پس از فروش قطعات
  • راندمان بالای حرارتی معادل با 340000 کیلوکالری بر ساعت
  • الکتروموتور 370 وات و چشم الکترونیک
مدل GNO 90/3
لوازم نصب شیر برقی 1/8 اینج - چشم الکترونیک
نوع سوخت مصرفی گازوئیل سوز
مدت گارانتی 1 سال
کشور سازنده ایران
نوع رله TF 701
الکتروموتور 370 W
دمپر هوا دستی
نحوه عملکرد یک مرحله
ظرفیت حرارتی Kcal/hr 340000

مشخصات کلی

مدل GNO 90/3

مشخصات فنی

لوازم نصب شیر برقی 1/8 اینج - چشم الکترونیک
مدت گارانتی 1 سال
کشور سازنده ایران

سایر ویژگی‌ها

نوع سوخت مصرفی گازوئیل سوز
نوع رله TF 701
الکتروموتور 370 W
دمپر هوا دستی
نحوه عملکرد یک مرحله
ظرفیت حرارتی Kcal/hr 340000