مشعل گازوئیلی گرم ایران مدل GNO 90/25 بزرگنمایی

مشعل گازوئیلی گرم ایران مدل GNO 90/25

garmiran

19539-Torch

مشعل گازوئیلی گرم ایران
مدل GNO 90/25

جزییات بیشتر

0 تومان

  • ضمانت اصل بودن کالا ضمانت اصل بودن کالا
  • ارسال به سراسر کشور ارسال به سراسر کشور
  • پشتیبانی ساعت 9 الی 18:30 پشتیبانی ساعت 9 الی 18:30

بررسی و راهنمایی خرید مشعل گازوئیلی گرم ایران مدل GNO 90/25

مشعل ها وسیله ای حرارتی بوده که با ترکیب سوخت و هوا در یک فضا قادرند انرژی ای گرمایی ای را جهت استفاده در انواع سیستم های گرمازا مانند دیگ های آب گرم، بخار ، هیتر و غیره فراهم کنند. مهمترین قابلیت این سیستم ها نوع عملکرد سریع در تامین حرارت برای آب یا دمای گرم است که جهت انجام این عملیات سه عامل اصلی سوخت ، جرقه و شعله نقش مهمی را ایفا می نمایند. گفتنی است در این نوع از مشعل ها یعنی مشعل گازوئیلی گرم ایران مدل GNO 90/25 برخلاف نوع گازسوز، پمپ های سوخت رسانی ای تعبیه شده که بعد از فرمان رله، الکتروموتور شروع به چرخش کرده و پمپ که گازوئیل را تحت فشار قرار داده در نهایت آن را به لوله های سوخت رسانی انتقال می دهد تا با هوا ترکیب شود و جرقه زن را برای ایجاد شعله در احتراق فعال کند. اگر بخواهیم به مهمترین اجزای تشکیل دهنده ی این سیستم که در خصوص شکل گیری فرآیند احتراق نقش دارند اشاره نماییم میبایست الکتروموتور با قدرت 7500 وات، شیر برقی، رله، شعله پخش کن،دمپر هوا، کوپلینگ ناظر  و نازل سوخت، ترانسفورماتور جرقه، الکتروموتور جرقه، لوله انتقال سوخت، منبع ذخیره گازوئیل را نام برد که همگی از قطعاتی با عالی ترین کیفیت می باشند. علاوه بر این ها باید گفت انجام آزمایشات روی مشعل گرم ایران مدل GNO 90/25 قبل از عرضه به بازار سبب شده تا جای هیچ گونه نگرانی برای کارایی و کیفیت آن وجود نداشته باشد.

مشعل گازوئیلی گرم ایران مدل GNO 90/25

برای آشنایی با نمونه ای دیگر از این تجهیزات گرمایشی میتوانید به لینک مشعل گازوئیلی گرم ایران مدل GNO 90/30 مراجعه کرده و مشخصات فنی آن را دریافت نمایید.

مشخصات فنی مشعل گازوئیلی گرم ایران مدل GNO 90/25

مهمترین عوامل در انتخاب هر محصولی بهره مندی آن از کارایی های لازمه، مزایا و عملکردی با کیفیت است که میبایست پیش از خرید حتما مورد بررسی قرار بگیرند تا در نهایت سیستمی متناسب با نوع نیاز را در اختیار داشت. در رابطه با این نوع از ابزار تامین کننده گرما باید گفت به نوعی طراحی شده که با برخورداری از قابلیت هایی ویژه در میان مدل های دیگر جایگاه ویژه تری دارد. به عنوان مثال فتوسل که اغلب با نام چشم الکترونیک شناخته می شود از سیستم هایی بوده که در مشعل GNO 90/25 گرم ایران تعبیه شده و کارایی مهمی را دارد به این صورت که داخل محفظه ای در بدنه ی مشعل نصب شده تا بتواند دیگ و شعله را به خوبی آنالیز کند در واقع این قطعه به نور حساس بوده به طوریکه با کوچکترین برخورد نور به آن ولتاژ الکتریکی ای ایجاد شده که بوسیله ی آن وسایل برقی خاموش و یا روشن می شوند. یعنی هر زمان که مشعل خاموش باشد چشم الکترونیکی سیگنالی را به مشعل فرستاده تا بعد از حدود 15 الی 20 ثانیه شیر برقی سوخت یا مشعل بسته و مانع از عملکرد آن شود. به طور کلی نقش آن در کنترل شعله بوده و برای دریافت بهتر این کارایی بهتر است سطح محفظه ی شیشه ای آن تمیز و عاری از گرد و خاک باشد تا نور لازمه برای کنترل سیستم را به طور کامل دریافت کند. به عنوان مزیت دیگری که میتوان برای مشعل گرم ایران مدل GNO 90/25 نام برد عملکردی با میزان صدای پایین بوده که به علت وجود فن هایی بی صدا از آن بهره مند می باشد. گفتنی است ظرفیت حرارتی این دستگاه 2700000 کیلوکالری بر ساعت است که با این میزان از قدرت بازدهی حرارت میتوان آن را در مصارفی با حجم بالا از جمله : مجتمع های مسکونی و صنعتی بزرگ، ذوب مواد فلزی و پالایشگاه ها مورد استفاده قرار داد.

ویژگی های مشعل گازوئیلی گرم ایران مدل GNO 90/25

  • برخورداری از چشم الکترونیک جهت کنترل شعله ی مشعل
  • گارانتی 1 ساله و 10 سال خدمات پس از فروش قطعات
  • دارای توان حرارتی 2700000 کیلوکالری بر ساعت
  • بهره گیری از گازوئیل به عنوان سوخت مصرفی
  • میزان پایین صدا و مصرف انرژی در عملکرد
مدل GNO 90/25
لوازم نصب 3 عدد شیر برقی 1/4 اینچ -چشم الکترونیک
نوع سوخت مصرفی گازوئیل سوز
مدت گارانتی 1 سال
کشور سازنده ایران
نوع رله TMO 720
الکتروموتور 5500 W
نحوه عملکرد دو مرحله
ظرفیت حرارتی Kcal/hr 2700000
سرور موتور LKS 210 یا مشابه

مشخصات کلی

مدل GNO 90/25

مشخصات فنی

لوازم نصب 3 عدد شیر برقی 1/4 اینچ -چشم الکترونیک
مدت گارانتی 1 سال
کشور سازنده ایران

سایر ویژگی‌ها

نوع سوخت مصرفی گازوئیل سوز
نوع رله TMO 720
الکتروموتور 5500 W
نحوه عملکرد دو مرحله
ظرفیت حرارتی Kcal/hr 2700000
سرور موتور LKS 210 یا مشابه