مشعل گازوئیلی گرم ایران مدل GNO 90/15 بزرگنمایی

مشعل گازوئیلی گرم ایران مدل GNO 90/15

garmiran

19537-Torch

مشعل گازوئیلی گرم ایران
مدل GNO 90/15

جزییات بیشتر

0 تومان

  • ضمانت اصل بودن کالا ضمانت اصل بودن کالا
  • ارسال به سراسر کشور ارسال به سراسر کشور
  • پشتیبانی ساعت 9 الی 18:30 پشتیبانی ساعت 9 الی 18:30

بررسی و راهنمایی خرید مشعل گازوئیلی گرم ایران مدل GNO 90/15

مشعل را به عنوان وسیله ای مکانیکی می شناسند که نقش مهمی در ایجاد حرارت بر عهده دارد و در میان انواع سیستم های گرمایشی برترین نوع ملزومات شناخته می شود که میتوان در بخش مصارف خانگی یا صنعتی بسته به میزان توانایی سیستم در ایجاد گرما آن را مورد استفاده قرار داد. این سیستم های گرمازا همانطور که از نامشان پیداست با بهره گیری از گازوئیل به عنوان سوخت مصرفی عملیات احتراق را شکل می دهند. مشعل گازوئیلی گرم ایران مدل GNO 90/15 سیستمی با راندمان بالا در بازدهی و انتشار حرارت به آب یا دما می باشد که علت اصلی این فرآیند نوع سوخت به کار رفته آن یعنی گازوئیل بوده که هرچند از ارزانترین ها به شمار می آید اما در عین حال قدرت بالایی برای اشتعال دستگاه را دارد. ویژگی مهمی که این محصول به دلیل نوع ساختی بر مبنای تکنولوژی های جدید داشته این است که از دسته مشعل هایی فن دار اند و شروع عملکرد با فرمان ترموستات دیگ یا هیتر بر طبق برنامه زمانبندی رله مشعل صورت می گیرد بر این اساس ابتدا طبق فرمان رله فن هوادهی حدود 30 الی 60 ثانیه روشن شده و بعد ترانس جرقه زن منجر به باز شدن شیر برقی و عبور سوخت از محفظه احتراق می شود با در نظر داشتن این توضیحات از کارکرد سیستم باید گفت مشعل گرم ایران مدل GNO 90/15 قادر است تا در کوتاهترین زمان به تامین دمای لازمه برای مصرف کننده بپردازد.

مشعل گازوئیلی گرم ایران مدل GNO 90/15

شما عزیزان جهت آشنایی بیشتر با انواع مشعل میتوانید به لینک مشعل گازوئیلی گرم ایران مدل GNO 90/20 مراجعه کرده و اطلاعات لازم در این خصوص را دریافت نمایید.

مشخصات فنی مشعل گازوئیلی گرم ایران مدل GNO 90/15

طراحی و ساخت این محصول به گونه ای بوده با برخورداری از ظرفیت حرارتی 1700000 کیلوکالری بر ساعت بهترین انتخاب برای استفاده در مواردی یا حجم مصرفی بالا مانند: انواع دیگ بخار، چدنی و فولادی یا موتورخانه ها، مجتمع های مسکونی، هواساز های بزرگ، دامداری و سوله های صنعتی می باشد. لازم به ذکر است احتراق کامل سوخت نتیجه ی ترکیب دقیق سوخت و هوا بوده که در مشعل GNO 90/15 گرم ایران این تنظیم دما بوسیله ی دمپر هیدرولیکی صورت می گیرد یعنی در تمام سیستم هایی با این ظرفیت دمپری از این نوع تعبیه شده که چون ظرفیت بالایی دارد به همین علت هم باید در پایان هر فصل بازهم  مورد تنظیم و بررسی قرار گیرد. اما اگر بخواهیم یکی از مزیت های ویژه در این دستگاه را نام ببریم باید به برخورداری آن از تابلو مدار فرمان برق اشاره نمود که اضافه شدن آن به دستگاه ایمنی بالایی را به مشعل بخشیده چرا که با تبدیل آب به بخار ابزاری مانند دیگ ها رو به کاهش راندمان رفته و در این حالت کنترل کننده ای مانند تابلو برق دستورات لازم برای راه اندازی را به تابلو برق می فرستد تا دوباره حرارتی کافی و لازم را در مشعل گرم ایران مدل GNO 90/15 تشکیل شود و در نتیجه آب داخل دیگ به حداکثر دما برسد. اما با همه ی اینها بهتر است میزان ظرفیت مشعل را 20 درصد بیشتر از دیگ انتخاب کنید تا راندمان کافی را جهت انتشار دما داشته باشد. 

ویژگی های مشعل گازوئیلی گرم ایران مدل GNO 90/15

  • دارای ظرفیت حرارتی 1700000 کیلوکالری بر ساعت
  • مجهز به تابلو برق مدار فرمان کامل و پمپ سوخت
  • 10 سال خدمات پس از فروش و گارانتی 1 ساله
  • دمپر هوای هیدرولیکی
  • الکتروموتور 4000وات
مدل GNO 90/15
لوازم نصب 3 عدد شیر برقی 1/4 اینج - چشم الکترونیک
نوع سوخت مصرفی گازوئیل سوز
مدت گارانتی 1 سال
کشور سازنده ایران
نوع رله دمپر هیدرولیک
الکتروموتور 4000 W
نحوه عملکرد دو مرحله
ظرفیت حرارتی Kcal/hr 1700000
سرور موتور دمپر هیدرولیک

مشخصات کلی

مدل GNO 90/15

مشخصات فنی

لوازم نصب 3 عدد شیر برقی 1/4 اینج - چشم الکترونیک
مدت گارانتی 1 سال
کشور سازنده ایران

سایر ویژگی‌ها

نوع سوخت مصرفی گازوئیل سوز
نوع رله دمپر هیدرولیک
الکتروموتور 4000 W
نحوه عملکرد دو مرحله
ظرفیت حرارتی Kcal/hr 1700000
سرور موتور دمپر هیدرولیک