مشعل مازوت سوز گرم ایران مدل GNO 412 بزرگنمایی

مشعل مازوت سوز گرم ایران مدل GNO 412

garmiran

19558-Torch

مشعل مازوت سوز گرم ایران
مدل GNO 412

جزییات بیشتر

لطفاً تماس بگیرید

  • ضمانت اصل بودن کالا ضمانت اصل بودن کالا
  • ارسال به سراسر کشور ارسال به سراسر کشور
  • پشتیبانی ساعت 9 الی 18:30 پشتیبانی ساعت 9 الی 18:30

بررسی و راهنمایی خرید مشعل مازوت سوز گرم ایران مدل GNO 412

مشعل مازوت سوز گرم GNO 412 گرم ایران از دیگر مشعل های تولید شده ی این شرکت بوده که برای تامین حرارت به کار گرفته می شود و به دلیل داشتن مزایای ویژه ی بسیار توانسته میزان تقاضای بالایی را از سوی افراد به خود اختصاص دهد به همین علت نیز در میان رقبای بازار فروش جایگاه برتری دارد که علت اصلی آن را میبایست تامین گرمایش مورد نیاز مصرف کننده در کوتاهترین زمان به شمار آورد. لازم به ذکر است این حرارت میتواند از طریق لوله کشی ها و بواسطه ی رادیاتور ها داخل ساختمان را گرم کند از این رو افراد با کمترین هزینه تنها با مورد استفاده قراردادن این نوع مشعل ارائه شده ی گروه گرم ایران در هر زمان دمایی بالا و ثابت را در اختیار خواهند داشت. نکته ی مهم در رابطه با این محصول مقرون به صرفه بودن آن است به این معنا که با داشتن راندمان حرارتی زیاد و قابلیت های بسیار دیگر در عین حال قیمتی پایین را برای خریداران در نظر گرفته تا به راحتی بتوانند این کالای با کیفیت را تهیه کنند و نیز با بهره گیری از فناوری های جدید کاربر را به طور کامل از خود راضی نگه داشته است. اما مورد مهمی که باید در انتخاب به آن توجه کنید ظرفیت حرارتی سیستم بوده که به عنوان یک راهنما به شما کمک میکند تا بدانید مشعل گرم ایران مدل GNO 412 در چه بخش هایی قادر به تامین گرمایش می باشد.

مشعل مازوت سوز گرم ایران مدل GNO 412

علاوه بر مطالب گفته شده میتوانید با مراجعه به صفحه ی مشعل مازوت سوز گرم ایران مدل GNO 415 مشخصات فنی این محصول را هم بررسی نمایید.

مشخصات فنی مشعل مازوت سوز گرم ایران مدل GNO 412

در بین انواع مدل های دیگر، مشعل GNO 412 مازوت سوز گرم ایران محصولی با کاربرد های ویژه ای شناخته می شود که بر همین اساس از محبوب ترین ها برای مصرف کنندگان است. این سیستم گرمایشی با بهره گیری سوخت مصرفی از نوع مازوت بیشترین قدرت را در ایجاد اشتعال و تامین حرارت را دارد که به همین دلیل هم در بخش مصارف صنعتی با حجم زیاد، دیگ های روغن داغ، ساختمان هایی بزرگ و غیره مورد استفاده قرار داده می شوند چرا که قادرند تا پایان کارکرد دستگاه دمایی ثابت با بیشترین بازدهی را انتشار دهند که میتوان دمپر اتوماتیک تنظیم هوای تعبیه شده را در شکل گیری این ویژگی موثر دانست. از مشخصه های فنی مشعل مازوت سوز GNO 412 گرم ایران که در انتخاب میبایست مورد توجه قرار گیرد، قطر لوله ی شعله پوش با اندازه ی 22 سانتی متر است که در هنگام نصب مشعل به بدنه ی دیگ کاملا باید به این مقدار توجه نمود تا اتصال به درستی صورت گیرد. مزیت های مهم دیگر در این دستگاه تولید گرما، سیستم کنترلی پیشرفته است چرا که بوسیله ی آن تمامی عملکردهای مشعل مورد بررسی قرار میگیرد در واقع به نوعی با طراحی و برنامه ریزی ای که دارد در صورت وجود هرگونه ایراد و اخلالی در کارکرد یا روشن ماندن های طولانی شعله، با ممانعت از ادامه ی کار دستگاه بروز هرگونه حادثه ی احتمالی ای را منحل می کند و به نحوی تامین امنیت مشعل GNO 412 گرم ایران بر عهده ی این بخش است. پس با در نظر داشتن این ویژگی میتوان گفت نه تنها میزان مصرف انرژی ای بهینه دارد بلکه از طول عمر بالایی هم برخوردار شده است. 

ویژگی های مشعل مازوت سوز گرم ایران مدل GNO 412

  • برخورداری از امنیت بواسطه ی سیستم کنترلی پیشرفته
  • راندمان حرارتی بالا در عین میزان مصرف انرژی پایین
  • دارای گارانتی یکساله معتبر و خدمات پس از فروش
  • قطعاتی با کیفیت
مدل GNO 412
لوازم نصب تابلو برق مدار فرمان -پیش گرمکن مازوت -شیر برقی 1/4 اینچ
نوع سوخت مصرفی مازوت سوز
مدت گارانتی 1 سال
کشور سازنده ایران
نحوه عملکرد دو مرحله

مشخصات کلی

مدل GNO 412

مشخصات فنی

لوازم نصب تابلو برق مدار فرمان -پیش گرمکن مازوت -شیر برقی 1/4 اینچ
مدت گارانتی 1 سال
کشور سازنده ایران

سایر ویژگی‌ها

نوع سوخت مصرفی مازوت سوز
نحوه عملکرد دو مرحله