مشعل مازوت سوز گرم ایران مدل GNO 410 بزرگنمایی

مشعل مازوت سوز گرم ایران مدل GNO 410

garmiran

19557-Torch

مشعل مازوت سوز گرم ایران
مدل GNO 410

جزییات بیشتر

لطفاً تماس بگیرید

  • ضمانت اصل بودن کالا ضمانت اصل بودن کالا
  • ارسال به سراسر کشور ارسال به سراسر کشور
  • پشتیبانی ساعت 9 الی 18:30 پشتیبانی ساعت 9 الی 18:30

بررسی و راهنمایی خرید مشعل مازوت سوز گرم ایران مدل GNO 410

به عنوان مدل دیگری از انواع مشعل های مازوت سوز میبایست مشعل GNO 410 گرم ایران را نام برد که بهترین انتخاب برای استفاده در مصارفی با نیاز به حجم بالا به شمار می آیند چرا که قادرند به طور کامل حرارت لازمه در کاربری های گسترده از قبیل: صنایع فرآوری مواد غذایی، خشک کن های بزرگ هوای گرم در صنایع رنگ آمیزی و یا ساختمان های بزرگ مسکونی را فراهم آورند در این خصوص لازم به ذکر است دمای ایجاد شده تا پایان عملکرد دستگاه به صورت ثابت و در درجه ی بالایی قرار دارد زیرا دمپر اتوماتیکی ای که در تمام مشعل هایی با ظرفیت بالا وجود دارد سبب شده تا تنظیم دما خودکار انجام گیرد. این نوع مشعل گرم ایران مطابق با استانداردهای ملی و نیز با بهره گیری از تکنولوژی های روز طراحی و ساخته شده که قابلیت های بسیاری در مقایسه با انواع مدل ها را دارد به عنوان مثال از عملکردی با میزان صدای بسیار پایین برخوردار بوده که علت اصلی آن وجود فن هایی بدون صدا در دستگاه است البته لازم به ذکر است علاوه بر این قطعه، اجزای با کیفیتی دیگری هم در مشعل مازوت سوز GNO 410 گرم ایران وجود داشته که قرار گیری همه ی آنها در کنار هم منجر به این راندمان بالا در مشعل نام برده می گردد. در نظر داشته باشید بهتر است برای دریافت کارایی های دیگر، ظرفیت مشعل را حدود 20 درصد بیشتر از دیگ یا محفظه ی احتراق در نظر بگیرید تا حرارت کافی و مورد نیاز همیشه فراهم باشد.

مشعل مازوت سوز گرم ایران مدل GNO 410

 نمونه ای دیگر از این قبیل تجهیزات مشعل مازوت سوز گرم ایران مدل GNO 412 بوده که با مراجعه به لینک ارائه شده میتوانید با آن آشنایی پیدا کنید. 

مشخصات فنی مشعل مازوت سوز گرم ایران مدل GNO 410

مشعل گرم ایران مدل GNO 410 محصول جدید و پرکاربرد دیگری از این گروه تولیدی است که به دلیل طراحی خاص دارای توان حرارتی 1200000 کیلوکالری بر ساعت بوده و از این رو در بخش هایی که عموما کاربری های گسترده دارند مورد استفاده قرار می گیرند به عنوان مثال عالی ترین انتخاب جهت به کارگیری در صنایعی چون نئوپان یا چوب، خشک کن های بزرگ، دیگ های روغن داغ، فرآوری های مواد غذایی و مواردی از قبیل محسوب می گردند. از مشخصات مهم این دستگاه پمپ الکتریکی 2200 وات آن بوده که بوسیله ی این پمپ پرقدرت سوخت مازوت آماده ی ارسال به محفظه ی احتراق جهت ترکیب با هوا برای تامین حرارت می شود و از آنجا که موتور کیفیت و توان بالایی دارد میتوان گفت در نهایت قادر بوده دمایی با بیشترین درجه حرارت را تولید کند. مشعل مازوت سوز GNO 410 گرم ایران با روش های جدید و پیشرفته ای ساخته شده از این رو بدنه ای با آلیاژ مقام و محکم را داشته که آن را در برابر هرگونه آسیب محافظت نموده در نتیجه سیستم طول عمر بالایی را دارا می شود و نیز مانع از خروج حرارت شده که این امر منجر به میزان مصرف انرژی کمتری در آن شده است. علاوه بر این ها به جهت احتراق دو مرحله ای سیستم، یکسری مکانیزم ها با عنوان سروو موتور تعبیه شده که کنترل خاصی برای ایجاد هماهنگی بین گاز و هوا را دارد به این صورت که دریچه های خروجی انتشار دما در هر بار به یک میزان متناسب و خودکار باز یا بسته می شوند بر این اساس از اتلاف انرژی جلوگیری و دما به میزان کافی وارد محیط مورد استفاده می شود.

ویژگی های مشعل مازوت سوز گرم ایران مدل GNO 410

  • احتراق دو مرحله ای و راندمان حرارتی 1200000 کیلوکالری بر ساعت
  • دارای خدمات پس از فروش قطعات و گارانتی 1 ساله معتبر شرکت
  • مناسب برای استفاده در مصارفی با حجم بالا
  • میزان صدا و مصرف انرژی پایین
  • دمپر اتوماتیک برای تنظیم هوا
  • برخورداری از بدنه ای مقاوم
مدل GNO 410
لوازم نصب تابلو برق مدار فرمان -پیش گرمکن مازوت -شیر برقی 1/4 اینچ
نوع سوخت مصرفی مازوت سوز
مدت گارانتی 1 سال
کشور سازنده ایران
نوع رله TF 802
الکتروموتور 2200 W
نحوه عملکرد دو مرحله
ظرفیت حرارتی Kcal/hr 1200000
سرور موتور LKS 160

مشخصات کلی

مدل GNO 410

مشخصات فنی

لوازم نصب تابلو برق مدار فرمان -پیش گرمکن مازوت -شیر برقی 1/4 اینچ
مدت گارانتی 1 سال
کشور سازنده ایران

سایر ویژگی‌ها

نوع سوخت مصرفی مازوت سوز
نوع رله TF 802
الکتروموتور 2200 W
نحوه عملکرد دو مرحله
ظرفیت حرارتی Kcal/hr 1200000
سرور موتور LKS 160