مشعل سه گانه سوز گرم ایران مدل GNT 550 بزرگنمایی

مشعل سه گانه سوز گرم ایران مدل GNT 550

garmiran

19553-Torch

مشعل سه گانه سوز گرم ایران
مدل GNT 550

جزییات بیشتر

لطفاً تماس بگیرید

بررسی و راهنمایی خرید مشعل سه گانه سوز گرم ایران مدل GNT 550

اگر به دنبال خرید مشعلی با کیفیت و کارایی های عالی میباشید ما به شما مشعل GNT 550 گرم ایران را معرفی می کنیم. به طور کلی تمامی این سیستم های تولید گرما وظیفه دارند طی عملیاتی با ترکیب سوخت و هوا حرارت لازمه برای آب یا دما را تامین کنند اما به کارگیری روش های ساخت متفاوت سبب شده تا هریک از انواع مدل ها دارای ویژگی و مشخصاتی انحصاری شوند. به عنوان مثال در نمونه ی نام برده شده تحت عنوان مشعل سه گانه سوز گرم ایران بهره گیری از تکنولوژی های جدید در طراحی و ساخت مطابق با استانداردهای ملی در کنار قطعاتی با بهترین متريال سبب شده تا سیستم هایی با بالاترین کیفیت به تولید برسد که از راندمان بالایی هم در بازدهی دما برخوردار اند و بر همین اساس در فضاهایی با نوع مصرف بسیار زیاد به طور کامل قادر به پاسخگویی می باشد. در کنار این موارد سوخت مصرفی دستگاه نیز نقش مهمی را در عملکرد ویژه آن ایفا می کند چرا که از سه نوع سوخت گازوئیل، مازوت و گاز طبیعی که هر سه از پر قدرت ترین ها اند استفاده شده که فشار و توان زیادی را برای ایجاد شعله در عملیات احتراق همراه دارند و از طرفی به مصرف کننده این امکان را داده تا هرکدام را که به آن دسترسی داشته انتخاب کند که این مورد را میتوان از جمله مهمترین مزیت های ویژه ی مشعل گرم ایران مدل GNT 550 به شمار آورد.

مشعل سه گانه سوز گرم ایران مدل GNT 550

مشعل سه گانه سوز گرم ایران مدل GNT 560 نمونه ای دیگر از این مدل سیستم ها بوده که با مراجعه به صفحه مربوطه آن میتوانید اطلاعات محصول را دریافت نمایید.

مشخصات فنی مشعل سه گانه سوز گرم ایران مدل GNT 550

به عنوان اولین مشخصه ای که در انتخاب این قبیل تجهیزات گرمایشی باید مورد بررسی قرار داده شود، ظرفیت حرارتی دستگاه است چرا که میتوان سیستمی متناسب با نوع نیاز را که قادر به پاسخگویی محیط باشد، در اختیار داشت. در رابطه با مشعل GNT 550 سه گانه سوز گرم ایران باید گفت به گونه ای طراحی شده که قدرت آن در تامین حرارت برابر با 5300000 کیلوکالری است پس میتوانید آن را در کاربری هایی از جمله: دیگ های نیروگاهی ( فشار بالا)، کارخانجات سیمان، ذوب آهن،ساختمان های بزرگ مسکونی و تمامی حجم های مصرفی متوسط یا زیاد آن را مورد استفاده قرار دهید و نیز اطمینان خاطر داشته باشید که به طور کامل دمای مورد نیاز شما را فراهم می کند. از اجزا و قطعاتی که بر طبق طراحی جدید و به روز در این دستگاه تعبیه شده میبایست به وجود شیر برقی گاز اشاره داشت که قابلیت ویژه ای را در این محصول پیشرفته تحت عنوان مشعل سه گانه GNT 550 گرم ایران بوجود آورده در واقع باید گفت یکی از قطعات مشعل به شمار می آید که در مسیر عبور سوخت به محفظه ی احتراق تعبیه شده تا در هنگام خاموش بودن سیستم مانع از ورود گاز به اطاقک احتراق شود و یا به نوعی با اضافه شدن این قطعه از نشت گاز در محفظه و خطرات احتمالی آن جلوگیری می شود که این موضوع نشان از امنیت استفاده و کارایی عالی سیستم را دارد. علاوه بر این ها نصب یا راه اندازی آسان به سبب حجم و ابعاد متناسب دستگاه هم از ویژگی های آن بوده که کاربر را به خرید و انتخاب این محصول پرکاربرد، بیشتر راغب می کند.

ویژگی های مشعل سه گانه سوز گرم ایران مدل GNT 550

  • گارانتی 1 ساله معتبر شرکت گرم ایران همراه با خدمات پس از فروش
  • حداقل ابعاد در عین دارا بودن ظرفیت حرارتی بالا
  • مناسب برای واحد های بزرگ صنعتی و مسکونی
  • ایجاد آلودگی کمتر در مقایسه با دیگر مشعل ها
  • دارای قطعاتی با کیفیت
مدل GNT 550
لوازم نصب خط گاز - تابلو برق مدار فرمان - شیر برقی 1/4 اینچ
نوع سوخت مصرفی سه گانه سوز
مدت گارانتی 1 سال
کشور سازنده ایران
نوع رله TMG74./LFL 1.635
الکتروموتور 15000 W
نحوه عملکرد سه مرحله
ظرفیت حرارتی Kcal/hr 5300000
سرور موتور LKS 310

مشخصات کلی

مدل GNT 550

مشخصات فنی

لوازم نصب خط گاز - تابلو برق مدار فرمان - شیر برقی 1/4 اینچ
مدت گارانتی 1 سال
کشور سازنده ایران

سایر ویژگی‌ها

نوع سوخت مصرفی سه گانه سوز
نوع رله TMG74./LFL 1.635
الکتروموتور 15000 W
نحوه عملکرد سه مرحله
ظرفیت حرارتی Kcal/hr 5300000
سرور موتور LKS 310