مشعل سه گانه سوز گرم ایران مدل GNT 525 بزرگنمایی

مشعل سه گانه سوز گرم ایران مدل GNT 525

garmiran

19550-Torch

مشعل سه گانه سوز گرم ایران
مدل GNT 525

جزییات بیشتر

لطفاً تماس بگیرید

بررسی و راهنمایی خرید مشعل سه گانه سوز گرم ایران مدل GNT 525

این نوع از مشعل ها در جایگاهی متفاوت تر از انواع مدل های دیگر قرار دارند و عمدتا نیز با نام مشعل های سه گانه سوز پالایشگاهی شناخته می شوند زیرا برحسب ظرفیت حرارتی بالا سیستم هایی با قابلیت تامین گرما برای مصارفی با حجم مصرفی بالا اند و مشعل GNT 525 گرم ایران نمونه ای از بهترین های آن به شمار می آید که با برخورداری از طیف گسترده ای قطعات با کیفیت به محصولی پرکاربرد تبدیل شده است. لازم به ذکر است طراحی و ساخت این دستگاه به گونه ای بوده که به دلیل دارا بودن ابعادی کوچک و متناسب در عین توان حرارتی بالا میتوان آن را در بخش های بسیاری مورد استفاده قرار داد. اما عمده کارایی این مشعل ها در خصوص حجم های مصرفی زیاد بوده که قدرت گرمایشی 2700000 کیلوکالری در انجام این فرآیند نقش مهمی را ایفا می کند. نکته ی حائز اهمیت که این محصول را در مقایسه با مدل های دیگر بیشتر مورد توجه خریداران قرار داده قیمتی مقرون به صرفه با این میزان کارایی های دستگاه است بر همین اساس بخش زیادی از بازار رقابتی فروش متعلق به این کالا بوده و همواره هم تقاضا برای تهیه آن وجود دارد. علاوه بر این ها به کارگیری تکنولوژی های جدید در ساخت این وسیله ی تولید گرما، مشعل سه گانه سوز GNT 525 گرم ایران که مطابق با استانداردهای ملی صورت گرفته باعث شده تا نسبت به دیگر مشعل ها مزایا یا قابلیت های جدید و بیشتری را دارا شود و این موضوع در نحوه ی عملکرد یا بازدهی دمای آن تاثیر بسیار زیادی را دارد.

مشعل سه گانه سوز گرم ایران مدل GNT 525

علاوه بر این با مراجعه به صفحه ارائه شده میتوانید مشخصات فنی مشعل سه گانه سوز گرم ایران مدل GNT 530 را هم مورد بررسی قرار دهید.

مشخصات فنی مشعل سه گانه سوز گرم ایران مدل GNT 525

با در نظر داشتن ظرفیت بالای حرارتی ای که مشعل گرم ایران مدل GNT 525 به خود اختصاص داده باید گفت بهترین انتخاب جهت به کارگیری در بخش هایی با نوع مصرفی بالا از قبیل: واحد های بزرگ صنعتی، بیمارستان، تهیه ظروف چینی، ذوب مواد فلزی، کارخانجات سیمان، تولید آسفالت و پالایشگاه ها محسوب می گردند چرا که قدرت زیادی برای انتشار گرما را دارند. گفتنی است ایمنی این دستگاه از چند جهت تامین شده به این صورت که اولا دارای قطعاتی با بهترین متریال بوده و دیگر اینکه انجام آزمایشاتی در کارخانه روی کالا پیش از تحویل به بازار عملکردهای آن را مورد بازبینی قرارداده تا در صورت وجود هرگونه عیب یا نقصی در صدد رفع آن برآیند از این رو در نهایت مشعل GNT 525 سه گانه سوز گرم ایران با کیفیتی بالا به کاربران عرضه می شود. به عنوان مورد دیگر از ویژگی های تعبیه شده در این نوع سیستم گرمایشی باید به پرشر هوا و گاز اشاره نمود که در تمامی مشعل های گازسوز وجود داشته در واقع نقش اصلی پرشر ،تایید فشار هوا می باشد به این منظور که تنها زمانی اجازه ی باز شدن به شیر برقی داده می شود که فشار گاز یا هوا به حد کافی رسیده باشد چون تنها در این صورت میتواند اشتعال را بوجود آورد. علاوه بر این ها جای هیچگونه نگرانی نسبت به عملکرد های سیستم نیست زیرا فتوسل یا چشم الکترونیک به طور کامل تمامی فعالیت های دستگاه را آنالیز کرده تا با تنها در صورت رویت شعله به شکل خودکار موقعیت دستگاه را از خاموش به روشن و یا بالعکس تغییر دهد.

ویژگی های مشعل سه گانه سوز گرم ایران مدل GNT 525

  • بهره مندی از سوخت های مصرفی ای قابل دسترس و پر قدرت
  • دارای گارانتی یک ساله و 12 ماه خدمات پس از فروش
  • انتخابی مناسب برای بخش هایی با حجم مصرفی بالا
  • مجهز به پرشر هوا و گاز
  • الکتروموتور 7500 وات
مدل GNT 525
لوازم نصب خط گاز - تابلو برق مدار فرمان - شیر برقی 1/4 اینچ
نوع رله TMG 740/LFL 1.635
الکتروموتور 5500 W
نحوه عملکرد دو مرحله
ظرفیت حرارتی Kcal/hr 2700000
سرور موتور LKS 210

مشخصات کلی

مدل GNT 525

مشخصات فنی

لوازم نصب خط گاز - تابلو برق مدار فرمان - شیر برقی 1/4 اینچ

سایر ویژگی‌ها

نوع رله TMG 740/LFL 1.635
الکتروموتور 5500 W
نحوه عملکرد دو مرحله
ظرفیت حرارتی Kcal/hr 2700000
سرور موتور LKS 210