مشعل سه گانه سوز گرم ایران مدل GNT 508 بزرگنمایی

مشعل سه گانه سوز گرم ایران مدل GNT 508

garmiran

19545-Torch

مشعل سه گانه سوز گرم ایران

مدل GNT 508

جزییات بیشتر

0 تومان

  • ضمانت اصل بودن کالا ضمانت اصل بودن کالا
  • ارسال به سراسر کشور ارسال به سراسر کشور
  • پشتیبانی ساعت 9 الی 18:30 پشتیبانی ساعت 9 الی 18:30

بررسی و راهنمایی خرید مشعل سه گانه سوز گرم ایران مدل GNT 508

تنوع در تولید مشعل های این شرکت ایرانی سبب شده تا سیستم های ارائه شده ی آن بر اساس نوع ظرفیت و کارایی در گروه های مختلفی دسته بندی شوند که مشعل سه گانه سوز گرم ایران مدل GNT 508 نمونه ای از جدیدترین های آن به شمار می آید. این ملزومات گرمایشی به جهت بهره مندی روش های جدید در ساخت بر مبنای استاندارد های ملی همراه قطعاتی با عالی ترین کیفیت تبدیل به محصولی پرکاربرد و مطرح در میان انواع دیگر شده که افراد به منظور به کارگیری در مصارفی با حجم بالا آن را انتخاب می کنند. علاوه بر این، به گونه ای طراحی شده که با داشتن وزن و ابعاد متناسب موقعیت نصبی آسان را برای کاربر ایجاد نموده است. اما ویژگی مهمتری که بواسطه ی طراحی منحصر به فرد دارا شده سیستم پیشرفته کنترلی آن بوده که کارایی هایی از جمله: عیب یابی خودکار، شمارش دفعات خاموش و روشن، کنترل دور دمنده، تست نشتی و نظارت بر شعله را در مشعل GNT 508 گرم ایران بوجود آورده یعنی در واقع به نوعی تمام عملکرد دستگاه با این سیستم مورد بازبینی و تحت کنترل قرار می گیرد.همچنین در کنار این موارد برخورداری از میزان صدای پایین در مجاورت با هوای آزاد هم نکته ی مهمی است که میبایست ضمن دیگر مزایای انحصاری آن معرفی کرد.

مشعل سه گانه سوز گرم ایران مدل GNT 508

جهت آشنایی با نمونه ی دیگر از این نوع مشعل ها به صفحه ی مشعل سه گانه سوز گرم ایران مدل GNT 510 مراجعه کرده و اطلاعات لازمه را در این خصوص دریافت نمایید.

مشخصات فنی مشعل سه گانه سوز گرم ایران مدل GNT 508

مهمترین مشخصه ای که این نوع تجهیزات گرمایشی را از دیگر نمونه های مشابه جدا کرده و نیز در خصوص آشنایی با آن میبایست نام ببریم، سوخت مصرفی جهت راه اندازی عملیات احتراق است که در مشعل گرم ایران مدل GNT 508 گازوئیل، مازوت و گاز طبیعی این نقش را ایفا می کنند به همین علت هم دستگاه با نام مشعل های سه گانه سوز در بازار به فروش می رسند. نکته ی حائز اهمیت در رابطه با قابلیت اضافه شده ی جدید به این مشعل این بوده که مصرف کننده میتواند هریک از سوخت های نام برده شده را که به آن دسترسی داشته را انتخاب نموده تا با ترکیب مقدار مشخصی هوا شعله را برای ایجاد حرارت بوجود آورد علاوه بر اینها هر سه نوع سوخت از پرقدرت ترین های بوده یعنی راندمان بالایی در بازدهی ایجاد می کنند اما در عین حال میزان مصرف انرژی پایینی دارند که این موضوع در انتخاب از اولویت های هر کاربر محسوب می گردد. اما ایفا کننده ی نقش اصلی در مشعل سه گانه سوز GNT 508 مانند هر مشعل دیگری توان حرارتی آن یا ظرفیت است که در این محصول 830000 کیلوکالری بر ساعت که مشخص می کند در چه بخش هایی میتوانند دمای لازم را ایجاد کنند. اگر بخواهیم به زمینه هایی که این مشعل در آن کارایی لازمه را دارد اشاره کنیم باید مصارفی با حجم گسترده از جمله: واحد های بزرگ صنعتی، بیمارستان، پالایشگاه ها، کوره های پخت سرامیک، آبکاری حرارتی، ذوب فلزات سبک، کارخانجات تولید شیرینی، کیک و لبنیات، دیگ های روغن داغ را نام ببریم. در کنار همه ی این قابلیت های ویژه انجام تست های کنترل کیفی کالا قبل از ارائه به بازار تضمینی است بر کیفیت آن تا شما خریداران با اطمینان نسبت به خریدی مطمئن و مقرون به صرفه اقدام فرمایید.

ویژگی های مشعل سه گانه سوز گرم ایران مدل GNT 508

  • برخورداری از سه نوع سوخت مصرفی گازوئیل، مازوت و گاز طبیعی برای احتراق
  • گارانتی 1 ساله معتبر شرکت همراه با خدمات پس از فروش قطعات
  • راندمانی بالا در حرارت به میزان 830000 کیلوکالری بر ساعت
  • مناسب برای کاربری هایی با حجم مصرفی زیاد
  • سهولت در نصب و راه اندازی
  • دارای الکتروموتور 1500وات
مدل GNT 508
لوازم نصب خط گاز - تابلو برق مدار فرمان - شیر برقی 1/4 اینچ
نوع سوخت مصرفی سه گانه سوز
مدت گارانتی 1 سال
کشور سازنده ایران
نوع رله MMG 810
الکتروموتور 1500 W
نحوه عملکرد دو مرحله
ظرفیت حرارتی Kcal/hr 830000
سرور موتور LKS 120

مشخصات کلی

مدل GNT 508

مشخصات فنی

لوازم نصب خط گاز - تابلو برق مدار فرمان - شیر برقی 1/4 اینچ
مدت گارانتی 1 سال
کشور سازنده ایران

سایر ویژگی‌ها

نوع سوخت مصرفی سه گانه سوز
نوع رله MMG 810
الکتروموتور 1500 W
نحوه عملکرد دو مرحله
ظرفیت حرارتی Kcal/hr 830000
سرور موتور LKS 120