مشعل سه گانه سوز گرم ایران مدل GNT 506 بزرگنمایی

مشعل سه گانه سوز گرم ایران مدل GNT 506

garmiran

19544-Torch

مشعل سه گانه سوز گرم ایران

مدل GNT 506

جزییات بیشتر

0 تومان

  • ضمانت اصل بودن کالا ضمانت اصل بودن کالا
  • ارسال به سراسر کشور ارسال به سراسر کشور
  • پشتیبانی ساعت 9 الی 18:30 پشتیبانی ساعت 9 الی 18:30

بررسی و راهنمایی خرید مشعل سه گانه سوز گرم ایران مدل GNT 506

در بین انواع گوناگون مشعل های تولید شده میبایست مشعل سه گانه سوز GNT 506 گرم ایران را به عنوان یک نمونه ی جدید با قابلیت های انحصاری معرفی کرد که بر همین اساس میزان تقاضای بالایی را از آن خود نموده است. این نوع تجهیزات تولید گرما همانطور که از نامش پیداست سه گانه سوز می باشد به این معنا که جهت راه اندازی دستگاه و انجام عملیات احتراق آن میتوان سه نوع سوخت گازوئیل، مازوت و گاز را مورد استفاده قرار داد. در واقع این کالا نوع درجه یک سیستم های گرمایشی موجود در بازار بوده چرا که با راندمان بالای حرارتی خود قادرند در مدت زمان کوتاهی بازدهی لازمه را برای انتقال دما به محیط مورد نظر داشته باشند و نیز بر اساس نوع سوخت مصرفی سه گانه این امکان به کاربر داده شده تا در صورت عدم وجود هریک از سوخت های نام برده شده دیگری را انتخاب کند تا در نهایت با ترکیب هوا، شعله تشکیل و احتراق انجام شود. علاوه بر این ویژگی، ظرفیت یا توان حرارتی در نظر گرفته شده برای مشعل GNT 506 گرم ایران 700000 هزار کیلوکالری بر ساعت است که برحسب آن بهترین تامین کننده ی گرما برای بخش هایی از قبیل: ذوب مواد فلزی، تهیه ظروف چینی، تولید آسفالت یا هر نوع مصارفی با حجم بالا در صنایع به شمار می آیند. اما در هنگام خرید حتما دقت کنید تا با در نظر داشتن این میزان ظرفیت دستگاه آن را 20 درصد بیشتر از توان حرارتی محفظه ی دیگ یا احتراق مورد نظرتان انتخاب کنید تا بتواند دمای لازمه را بوجود بیاورد.

مشعل سه گانه سوز گرم ایران مدل GNT 506

برای آشنایی با نمونه ی دیگر از این قبیل مشعل ها میتوانید از طریق لینک مشعل سه گانه سوز گرم ایران مدل GNT 508 اقدام کنید.

مشخصات فنی مشعل سه گانه سوز گرم ایران مدل GNT 506

این مشعل به دلیل داشتن قیمتی پایین در عین عملکردی با راندمان بالا و نیز ساختاری پیشرفته که بر اساس شیوه های جدید بر طبق استاندارد های ملی می باشد، یکی از بهترین نوع مشعل های تولید شده داخلی در میان انواع دیگر بوده که با بهره گیری لوازم جانبی ای با کیفیت و ارائه ی خدمات پس از فروش در سراسر کشور ، کارایی تضمین شده ای را به خود اختصاص داده است. مشعل گرم ایران مدل GNT 506 علاوه بر اجزای تشکیل دهنده ی اصلی دارای یکسری قطعات جدید از جمله پرشر هوا و گاز، پمپ گازوئیل و چشم الکترونیک نیز هست که هرکدام قابلیتی ویژه را در نحوه ی عملکرد سیستم ایجاد نموده اند. به عنوان مثال وجود پرشر هوا و گاز باعث شده تا در صورت کافی نبودن فشار هوا یا گاز در محفظه ی احتراق و ناقص سوختن گاز که در نهایت شعله را خاموش می کند، پرشرها این فشار لازم برای اشتعال را بوجود بیاورند. در این خصوص توجه کنید اگر فشار هوا کم باشد به هیچ عنوان شیر برقی باز نخواهد شد. اما بخش دیگری که در طراحی جدید برای مشعل سه گانه سوز GNT 506 گرم ایران در نظر گرفته شده فتوسل بوده که با نام چشم الکترونیک شناخته و در واقع وظیفه ی اصلی این قطعه در آنالیز یا بررسی شعله است به این نحو که با برخورد اولین نور به محفظه ی شیشه ای قادر بوده تا بعد از بازبینی وضعیت دستگاه، آن را به حالت خاموش یا روشن در آورد که این فرآیند اتوماتیک از اتلاف انرژی و نیز روشن ماندن های طولانی ممانعت کرده و در نتیجه میزان مصرف انرژی پایینی را به آن می بخشد. از کاربردهای این مشعل باید به ذوب فلزات سبک، صنایع پخت لعاب، آسفالت، پالایشگاه و دیگ های روغن را نام برد.

ویژگی های مشعل سه گانه سوز گرم ایران مدل GNT 506

  • مجهز به فتوسل یا چشم الکترونیکی به منظور خاموش و روشن نمودن دستگاه
  • بهره گیری از گازوئیل، مازوت و گاز طبیعی به عنوان سوخت مصرفی
  • گارانتی معتبر 1 ساله و ده سال خدمات پس از فروش قطعات
  • ایمنی بالا بواسطه ی سیستم کنترلی پیشرفته تعبیه شده
  • بهترین انتخاب برای مصارفی با حجم بالا
مدل GNT 506
لوازم نصب خط گاز - تابلو برق مدار فرمان - شیر برقی 1/4 اینچ
نوع سوخت مصرفی سه گانه سوز
مدت گارانتی 1 سال
کشور سازنده ایران
نوع رله MMG 810
الکتروموتور 750 W
نحوه عملکرد دو مرحله
ظرفیت حرارتی Kcal/hr 700000
سرور موتور LKS 120

مشخصات کلی

مدل GNT 506

مشخصات فنی

لوازم نصب خط گاز - تابلو برق مدار فرمان - شیر برقی 1/4 اینچ
مدت گارانتی 1 سال
کشور سازنده ایران

سایر ویژگی‌ها

نوع سوخت مصرفی سه گانه سوز
نوع رله MMG 810
الکتروموتور 750 W
نحوه عملکرد دو مرحله
ظرفیت حرارتی Kcal/hr 700000
سرور موتور LKS 120