مشعل اتمسفر

مشعل اتمسفر

2 محصول وجود دارد
نمایش 1 - 2 از 2 مورد

پارامترهای کلیدی خرید مشعل اتمسفر

گروه تولیدی اتمسفر به عنوان یکی از تولیدکنندگان مطرح در زمینه ساخت انواع سیستم های گرمایشی فعالیت دارد که پس از سالیان متمادی و تلاش مجدانه موفق به تولید مشعل اتمسفر با سوخت های متفاوت شده است که این تولیدات با بهره گیری از جدیدترین فن آوری های روز دنیا و بکارگیری دانش فنی نوین دارای بیشترین بازدهی برای ارائه به بازار می باشند. این شرکت یکی از پیشگامان در این عرصه محسوب می شود و توانسته است طی چند سال حضور موفق در این زمینه به عنوان یکی از مارک های معتبر تولید کننده مشعل اتمسفر در ایران شناخته شود که آن را مدیون گذراندن تست های چند مرحله ای در آزمایشگاه های کنترل کیفیت و زیر نظر تیزبین متخصصان و کارشناسان متعدد است. مشعل اتمسفر وسیله ای است که جهت ایجاد گرمایش استفاده می شود و سوخت آن برای تولید انرژی گرمایشی گاز، گازوئیل و یا سایر سوخت ها می باشد و روش کار مشعل اتمسفر به این صورت است که سوخت و هوا باهم ترکیب شده و انرژی گرمایشی توسط مشعل اتمسفر تولید می کند این انرژی از طریق مجرای از پیش تعبیه شده ای به درون دیگ یا هر وسیله دیگری که مورد نیاز باشد ارسال شده و با قدرت فراوان و تاثیرگذاری منحصر به فرد منجر به گرم شدن آن می شود.

از جمله مهم ترین مزایا و قطعاتی که در مشعل اتمسفر به کارگرفته شده است می توان از احتراق تک مرحله ای، پرشر سوئیچ هوا، دمپر دستی، پرشر سوئیچ گاز، رله کنترل G709 شکوه، شیر برقی گاز 1/2 اینچ کروم نام برد که در واقع از ویژگی های بارز این مشعل می باشند. مشعل اتمسفر برای استفاده در موتور خانه ها جهت گرمایش آبگرم مصرفی و دیگ جهت سیستم گرمایشی استفاده می شود همچنین در کارخانه های متعدد از جمله صنایع غذایی جهت دیگ های بخار و دیگ ذوب مواد مصارف خاص مانند گرمایش محیطی با شعله مستقیم و خشک کن ها مورد بهره وری قرار می گیرد. تمامی محصولات این شرکت از جمله مشعل اتمسفر در ظرفیت های متفاوت با گارانتی اصلی در وب سایت دماپویا موجود می باشند که شما بازدیدکنندگان عزیز می توانید با مراجعه به این وبسایت نسبت به مشاهده و خرید این محصول و سایر محصولات مشابه اقدام کنید. در ادامه به اساس کار مشعل اتمسفر همراه با تصاویر پرداخته ایم.

مشعل گازسوز اتمسفر

مشعل گازسوز اتمسفر برای احتراق گاز طبیعی طراحی شده و به منظور استفاده در صنایع گوناگون و همچنین موتورخانه های متعدد ساخته و بهینه شده اند. این نوع از مشعل اتمسفر به جهت استفاده از سوخت با راندمان بالای گاز و همچنین به دلیل هزینه پایین این سوخت دارای کارایی بسیار مناسبی هستند که از آنها به عنوان کارآمدترین مشعل ها نام برده می شود دبی سوخت گازی این مشعل ها به وسیله شیر برقی کنترل می شود و به این شکل عمل می کند که به منظور کاهش دمای دیگ با کاهش درجه شیر برقی از فاصله دور برای تنظیم حرارت مشعل اتمسفر اقدام می شود همچنین هوای مورد نیاز برای احتراق آنها به وسیله یک دمنده که شامل موتور الکتریکی و یک پروانه فن است که با دقت خاصی بر روی محور موتور نصب شده است تامین می شود. در واقع دبی مشعل اتمسفر به وسیله دمیدن هوایی که در ساختمان مشعل نصب شده است کنترل می شود.

جریان گاز از یک فیلتر عبور می کند و با هوای احتراق مخلوط شده و آماده احتراق می شود و در آخر به وسیله شعله در مسیر خروجی قرار می گیرد و محترق می شود در این فرآیند احتراق توسط یک سنسور به نام (میله یونیزاسیون ) در مسیر شعله، مشعل اتمسفر مدل گازسوز استفاده می شود و با برقرار شدن شعله و وجود حرارت یک جریان الکتریکی برقرار می شود و رله شعله با دریافت این جریان به کار خود ادامه می دهد. مشعل گازی اتمسفر از قدیمی ترین مشعل های تولید شده در ایران می باشد و تولید و فروش آن در بازار حال حاضر بسیار بالا می باشد که در انواع سایز های 1 تا 3 و 3 تا 5 و 300 هزار و بالاتر طراحی و ساخته می شوند. مشعل اتمسفر به لحاظ تعمیر و دسترسی به قطعات و موجود بودن قطعات جانبی بسیار مناسب برای مصرف کننده است. تعمیر این مدل از مشعل اتمسفر بسیار راحت بوده و متخصصین تعمیر را به لحاظ استفاده از طراحی دقیق و مکانیزم درست و قابلیت های منحصر به فردی که برای مصرف کننده و تعمیر کار ایجاد شده است آنها را کمتر به دردسر می اندازد.

مشعل گازسوز اتمسفر

مشعل گازوییل سوز اتمسفر

مشعل گازوییل سوز اتمسفر سری دیگر از جمله محصولات مشعل این کمپانی می باشند که از گازوئیل برای احتراق استفاده می کنند در واقع استفاده از این سوخت به نسبت دیگر سوخت ها دارای راندمان بالاتر اما آثار زیان بار زیست محیطی فراوانی به دلیل ایجاد دود فراوان دنبال دارد در واقع این مدل مشعل اتمسفر با نام مشعل پودرکننده ی فشار قوی تفنگی هم شناخته می شوند. اجزای تشکیل دهنده مهم این نوع مشعل ها شامل موتور، باد زن، پمپ گازوئیل، شیربرقی، نازل، الکترودها، شعله پخش کن، چشم الکتریکی می باشد. در مشعل گازوئیل سوز اتمسفر، الکتروموتور علاوه بر وظیفه به حرکت درآوردن محور فن هوادهی، وظیفه چرخش محور پمپ گازوئیل مشعل را نیز بعهده دارد و عملا دو کار را در یک قالب انجام می دهد. فن هوادهی مشعل اتمسفر از نوع فن سانتریفیوژ بوده که روی محور الکتروموتور مشعل اتمسفر با دور ۲۹۰۰ نصب می گردد که با استارت موتور، فن هوادهی به حرکت در می آید و مولکول های هوای بین پره های فن شروع به حرکت می کنند، برای کنترل مقدار هوای فن، در دهانه ی مکش آن یک دمپر قرار داده می شود که تنظیم هوای عبوری آن در مشعل های کوچک، بصورت دستی در مشعل اتمسفر سایز بزرگ به وسیله ی یک سری موتور، کنترل شده و میزان هوای عبوری از دمپر هوا متناسب با مقدار سوخت کم و زیاد می شود. معمولا پمپ گازوئیل را در مشعل های فشار قوی به صورت دوار و یا چرخ دنده ای انتخاب می کنند. مشعل اتمسفر گازوئیل سوز داری هزینه بسیار مناسب و همچنین مصرف بهینه سوخت است که استفاده از آن را برای مکان های مختلف و همچنین صنایع گوناگون ممکن کرده است

مشعل گازوییل سوز اتمسفر

گارانتی و خدمات پس از فروش مشعل اتمسفر

مشعل اتمسفر دارای 1 سال گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت می باشند.

اتمسفر

فیلتر توسط :

سازنده
نوع برق مصرفی
مدت گارانتی
نوع سوخت مصرفی
کشور سازنده
نحوه عملکرد