مشعل اتمسفر

2 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش مشعل اتمسفر و خرید آنلاین، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی مشعل اتمسفر همراه با تصاویر در مدل گازسوز AGB90 و AGB210 و AGB400 در ظرفیت 101000 کیلوکالری، 210000 کیلوکالری، 350000 کیلوکالری و مدل گازوییل سوز AOB90 و AOB150 در ظرفیت 90000 کیلوکالری و 156000 کیلوکالری را مشاهده و بررسی نمایید...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش مشعل اتمسفر و خرید آنلاین، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی مشعل اتمسفر همراه با تصاویر در مدل گازسوز AGB90 و AGB210 و AGB400 در ظرفیت 101000 کیلوکالری، 210000 کیلوکالری، 350000 کیلوکالری و مدل گازوییل سوز AOB90 و AOB150 در ظرفیت 90000 کیلوکالری و 156000 کیلوکالری را مشاهده و بررسی نمایید .

مشخصات خرید هوشمندانه مشعل اتمسفر

گروه تولیدی اتمسفر در زمینه ساخت انواع مشعل ها فعالیت دارد و با بهره گیری از جدیدترین فن آوری های روز و بکارگیری دانش فنی روز محصولاتی با بیشترین بازدهی به بازار ارائه می نماید. این شرکت یکی از پیشگامان در این عرصه محسوب می شود و ت.انسته طی چند سال حضور موفق در این زمینه به عنوان یکی از برندهای مطرح تولید کننده مشعل در ایران شناخته شود. مشعل  وسیله ای است که جهت ایجاد گرمایش استفاده می شود و سوخت آن برای تولید انرژی گرمایشی گاز، گازوئیل و یا سایر سوخت ها می باشد و روش کار آن به این صورت است که سوخت و هوا باهم ترکیب شده و انرژی گرمایشی تولید می کند. احتراق تک مرحله ای، پرشر سوئیچ هوا، دمپر دستی، پرشر سوئیچ گاز، رله کنترل G709 شکوه، شیر برقی گاز 1/2 اینچ کروم از ویرژگی های بارز این مشعل می باشد. تمامی محصولات اتمسفر در ظرفیت های متفاوت با گارانتی اصلی در وب سایت دماپویا موجود می باشد. در ادامه به اساس کار انها همراه با تصاویر پرداخته ایم.

مشعل گازسوز اتمسفر

مشعل های گاز سوز اتمسفر برای احتراق گاز طبیعی ساخته می شود. دبی سوخت گازی این مشعل ها به وسیله شیر برقی کنترل شده اند و هوای مورد نیاز برای احتراق آنها به وسیله یک دمنده که روی محور موتور نصب شده است تامین میشود. دبی این به وسیله دمیدن هوایی که در ساختمان مشعل نصب شده است کنترل میشود. جریان گاز از یک فیلتر عبور میکند و با هوای احتراق مخلوط شده و آماده احتراق میشود و در آخر به وسیله شعله در مسیر خروجی قرار میگیرد و متحرق میشود در این فرآیند احتراق توسط یک سنسور به نام (میله یونیزاسیون ) در مسیر شعله استفاده می شود و با برقرار شدن شعله و وجود حرارت یک جریان الکتریکی بر قرار میشود و رله شعله با دریافت این جریان به کار خود ادامه می دهد.

مشعل گازسوز اتمسفر

مشعل گازوییل سوز اتمسفر

مشعل گازوییل سوز اتمسفر مشعل هایی هستند که از گازوئیل برای احتراق استفاده می کنند که با نام مشعل پودرکننده ی فشار قوی تفنگی هم شناخته می شود. اجزای تشکیل دهنده این نوع مشعل ها شامل موتور، باد زن، پمپ گازوئیل، شیربرقی، نازل، الکترودها، شعله پخش کن، چشم الکتریکی می باشد.

مشعل گازوییل سوز

گارانتی و خدمات پس از فروش مشعل اتمسفر

مشعل اتمسفر دارای 1 سال گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت می باشند.

اتمسفر

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های مشعل اتمسفر ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 2 از 2 مورد

فیلتر توسط :

سازنده