مشعل آلزان

یک محصول وجود دارد.

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش مشعل آلزان و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت فروش نمایندگی با بالاترین سطح کیفیت و راندمان و بازدهی بالا همراه با تصاویر در مدل اتمسفریک گازسوز در ظرفیت های 56000 کیلوکالری، 84000 کیلوکالری تا 220000 کیلوکالری، مجهز به جرقه زدن اتوماتيک، مصرف برق پایین و بدون صدا، دارای تاییدیه شرکت...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش مشعل آلزان و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت فروش نمایندگی با بالاترین سطح کیفیت و راندمان و بازدهی بالا همراه با تصاویر در مدل اتمسفریک گازسوز در ظرفیت های 56000 کیلوکالری، 84000 کیلوکالری تا 220000 کیلوکالری، مجهز به جرقه زدن اتوماتيک، مصرف برق پایین و بدون صدا، دارای تاییدیه شرکت ملی گاز ایران را مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید هوشمندانه مشعل آلزان - ALZAN

 مشعل آلزان یکی از انواع مشعل های مهم در سطح بازار است که جهت استفاده در قنادی، نانوایی و مصارف صنعتی مناسب می باشد در واقع شرکت صنایع گرمایشی آلزان با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و دانش نوین روز نسبت به طراحی و ساخت مشعل آلزان اقدام کرده است که از جمله این موارد می توان به خط تولید تمام اتوماتیک و بهره مندی از بروزترین کارشناسان و متخصصان اشاره کرد و همچنین از سیستم ها و قطعاتی که برای افزایش سطح بازدهی مشعل در نظر گرفته اند می توان به وجود جرقه زن اتوماتیک و سیستم افزایش تدریجی شعله در شروع راه اندازی، همچنین سیستم ایمنی کنترل شعله (که در صورت خاموش شدن شعله شمعک به هر دلیلی جریان گاز را قطع می کند) اشاره کرد. از دیگر مزایا و شاخصه های مشعل آلزان می توان مصرف برق بسیار کم، عمر طولانی و دارای تاییدیه از شرکت ملی گاز ایران را نام برد. نحوه عملکرد این سیستم بدین گونه است که با دریافت سوخت و ترکیب آن با هوای تازه نسبت به ایجاد شعله برای تامین گرمایش اقدام کند. مشعل آلزان برای مصارف گوناگونی مانند استفاده در موتورخانه ها به همراه دیگ و سیستم لوله کشی برای تامین آب گرم گرمایشی و سایر نیازهای مصرف کننده مورد استفاده قرار می گیرد و قابلیت نصب آسانی بر روی همه انواع دیگ های موجود را دارد. مشعل آلزان در 8 مدل طراحی شده است که ظرفیت حرارتی 56000 تا 220000 کیلوکالری بر ساعت را تامین و منتقل می کند. از این گذشته مشعل آلزان دارای مزیت های بسیار عالی است که از این دست موارد می توان به سر و صدای کم و همچنین صرفه جویی بسیار مناسب در مصرف سوخت آن اشاره کرد که در کنار مقرون به صرفه بودن این محصول آن را به یکی از بهترین مورد های موجود در بازار برای مصرف کننده قرار داده است. مشعل آلزان با گارانتی اصلی در وب سایت دماپویا موجود می باشد در ادامه به خصوصیات هریک همراه با تصاویر پرداخته ایم.

مشعل گازسوز آلزان

مشعل گازسوز آلزان برای احتراق گاز طبیعی ساخته می شود. دبی سوخت گازی این مشعل ها به وسیله شیر برقی کنترل شده اند و هوای مورد نیاز برای احتراق آنها به وسیله یک دمنده که روی محور موتور نصب شده است تامین می شود. مشعل آلزان به وسیله دمیدن هوایی که در ساختمان مشعل نصب شده است کنترل میشود. جریان گاز از یک فیلتر عبور میکند و با هوای احتراق مخلوط شده و آماده احتراق میشود و در آخر به وسیله شعله در مسیر خروجی قرار میگیرد و محترق میشود در این فرآیند احتراق توسط یک سنسور به نام (میله یونیزاسیون ) در مسیر شعله استفاده می شود و با برقرار شدن شعله و وجود حرارت یک جریان الکتریکی برقرار می شود و رله شعله با دریافت این جریان به کار خود ادامه می دهد. مشعل آلزان مجهز به سیستم ایمنی کنترل شعله ترموکوپل است که در صورت خاموش شدن شعله بلافاصله نسبت به قطع سوخت مصرفی اقدام می کنند و در واقع به این شکل مانع ایجاد خطرات احتمالی می شود و به نوعی سطح ایمنی محیط مورد نظر و ایمنی عملکرد را افزایش می دهد. مشعل آلزان همچنین دارای سیستم جرقه زن اتوماتیک است که در زمان روشن کردن راه اندازی می شود و به تدریج نسبت به افزایش سطح گرمایش شعله اقدام می کند. همچنین شیر برقی که در مشعل آلزان تعبیه کرده اند متناسب با نوع درخواست مصرف کننده و با تنظیم آن میزان سوخت ورودی به درون محفظه احتراق را تغییر خواهد داد. همچنین لازم به ذکر است که از مشعل آلزان برای دستگاه ها و کوره هایی که دارای افت فشار محفظه احتراق بالایی هستند نمی توان استفاده کرد به این دلیل که این گونه مشعل ها، فنی که بتواند بر فشار محفظه احتراق غلبه کند ندارند.

مشعل آلزان

گارانتی و خدمات پس از فروش مشعل آلزان

مشعل آلزان دارای 1 سال گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت می باشند.

گارانتی مشعل آلزان

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های مشعل آلزان ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند.

پنهان کن
بیشتر

فیلتر توسط :

سازنده