مشعل آلزان

یک محصول وجود دارد.

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش مشعل آلزان و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت فروش نمایندگی مشعل آلزان همراه با تصاویر در مدل اتمسفریک گازسوز در ظرفیت های 56000 کیلوکالری ، 84000 کیلوکالری تا 220000 کیلوکالری ، مجهز به جرقه زدن اتوماتيک ، مصرف برق پایین و بدون صدا ، دارای تاییدیه شرکت ملی گاز ایران را مشاهده و بررس...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش مشعل آلزان و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت فروش نمایندگی مشعل آلزان همراه با تصاویر در مدل اتمسفریک گازسوز در ظرفیت های 56000 کیلوکالری ، 84000 کیلوکالری تا 220000 کیلوکالری ، مجهز به جرقه زدن اتوماتيک ، مصرف برق پایین و بدون صدا ، دارای تاییدیه شرکت ملی گاز ایران را مشاهده و بررسی نمایید .

مشخصات خرید هوشمندانه مشعل آلزان - ALZAN

 مشعل آلزان جهت استفاده در قنادی، نانوایی و مصارف صنعتی مناسب می باشد و همچنین این مشعل مجهز به جرقه زن اتوماتیک و سیستم افزایش تدریجی شعله در شروع راه اندازی، دارای سیستم ایمنی کنترل شعله ( که در صورت خاموش شدن شعله شمعک به هر دلیلی جریان گاز را قطع می کند)،  مصرف برق بسیار کم، عمر طولانی و دارای تاییدیه از شرکت ملی گاز ایران می باشد. مشعل های آلزان با گارانتی اصلی در وب سایت دما پویا موجود می باشد در ادامه به خصوصیات هریک همراه با تصاویر پرداخته ایم.

مشعل گازسوز آلزان

مشعل های گاز سوز آلزان برای احتراق گاز طبیعی ساخته می شود. دبی سوخت گازی این مشعل ها به وسیله شیر برقی کنترل شده اند و هوای مورد نیاز برای احتراق آنها به وسیله یک دمنده که روی محور موتور نصب شده است تامین میشود. دبی این به وسیله دمیدن هوایی که در ساختمان مشعل نصب شده است کنترل میشود. جریان گاز از یک فیلتر عبور میکند و با هوای احتراق مخلوط شده و آماده احتراق میشود و در آخر به وسیله شعله در مسیر خروجی قرار میگیرد و متحرق میشود در این فرآیند احتراق توسط یک سنسور به نام (میله یونیزاسیون ) در مسیر شعله استفاده میشود و با برقرار شدن شعله و وجود حرارت یک جریان الکتریکی بر قرار میشود و رله شعله با دریافت این جریان به کار خود ادامه می دهد. 

مشعل آلزان

گارانتی و خدمات پس از فروش مشعل آلزان

مشعل آلزان دارای 1 سال گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت می باشند.

شرکت الزان

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های مشعل آلزان ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر

فیلتر توسط :

سازنده