فن کویل گلدیران

فن کویل گلدیران

5 محصول وجود دارد

با مطالعه این مطلب اطلاعات فروش و مشخصات فنی فن کویل گلدیران همراه با گارانتی اصلی و خرید آنلاین این محصولات با تصاویر و مناسب ترین قیمت نمایندگی فروش، در ظرفیت هوادهی 3000 الی 2200 cfm با موقعیت نصب دیواری، سقفی، زمینی، کاستی چهار طرفه با راندمان و بازدهی مطلوب با قابلیت عملکرد سرد و گرم، توانایی تنظیم سریع هوا را در وبسایت دماپویا مشاهده و برر...

با مطالعه این مطلب اطلاعات فروش و مشخصات فنی فن کویل گلدیران همراه با گارانتی اصلی و خرید آنلاین این محصولات با تصاویر و مناسب ترین قیمت نمایندگی فروش، در ظرفیت هوادهی 3000 الی 2200 cfm با موقعیت نصب دیواری، سقفی، زمینی، کاستی چهار طرفه با راندمان و بازدهی مطلوب با قابلیت عملکرد سرد و گرم، توانایی تنظیم سریع هوا را در وبسایت دماپویا مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید هوشمندانه فن کویل گلدیران - GOLDIRAN

شرکت گلدیران دارای چند دهه فعالیت در زمینه تولید سیستم های تهویه مطبوع می باشد، که به دلیل استفاده از قطعات اروپایی و طراحی زیبا و منحصر بفرد محصولاتی طبق جدیدترین فناوری های روز تولید و به بازار ارائه می نماید. این شرکت با اتکا به دانش و تجربه مدیران و متخصصین گلدیران همواه محصولاتی با سطح کیفیت فوق العاده بالا در مدل های متنوع تولید و روانه بازار رقابت می کند. یکی از تولیدات این کمپانی که در انواع مختلف با ظرفیت هوادهی متنوع تولید می گردد و به دلیل تنوع در مدل های تولیدی، میتوان در محیط های مختلف به منظور تامین هوایی مطبوع مورد استفاده قرار داد. این نوع سیستم ها با دارا بودن قابلیت عملکرد سرد و گرم از نظر اقتصادی مقرون به صرفه بوده و میتوان بسیاری از هزینه ها جهت خرید، نصب و نگه داری سایر سیستم های مشابه را کاهش می دهد. برای اطلاع از قیمت فن کویل میتوان در ساعات اداری با مشاوران دماپویا به منظور خریدی بهینه و مقرون به صرفه تماس حاصل نمایید. همچنین لازم بذکر است فن کویل گلدیران در تمامی مدل ها همراه با گارانتی اصلی در وبسایت دماپویا موجود می باشد. 

خرید فن کویل گلدیران

انواع فن کویل گلدیران از نظر تکنولوژی تولید و نوع عملکرد

تمامی مدل های فن کویل گلدیران از بدنه ای مقاوم و محکم برخوردار هستند، که از بهترین متریال و قطعات اصلی ساخته شده که از بازدهی و راندمان بالایی بهره مند می باشند. از این سری سیستم های تهویه مطبوع جهت ایجاد برودت و حرارت ساختمان ها با متراژهای متفاوت کارایی فوق العاده بالایی دارند. فن کویل گلدیران با ظرفیت هوادهی 300 الی 2200 cfm در مدل های زمینی، دیواری، سقفی و کاستی با راندمان بسیار مطلوب تولید و ارائه می گردد. تمامی فن کویل های گلدیران طبق استانداردهای بین المللی با طراحی اروپایی با ظاهری زیبا و منحصربفرد ساخته شده اند. همانطور که نامشان پیداست از کویل و فن دمنده تشکیل شده اند و سیستم پیچیده ای ندارد. کویل ها از لوله های مسی ساخته شده و وظیفه ی به گردش درآوردن آب مورد نیاز سیستم را به عهده دارد، فن دستگاه نیز هوای ایجاد شده اطراف کویل را به داخل فضا منتقل می کند و دمای هوا را به درجه دلخواه و مطلوب می رساند. در ادامه به انواع  مدل های فن کویل گلدیران همراه با تصاویر پرداخته ایم.

فن کویل دیواری گلديران

فن کویل دیواری گلدیران در سه مدل و در ظرفيت هوادهی 300 الی 600 CFM تولید و در بازار موجود می باشد. این سری از سیستم ها دارای شير سه راهه جريان آب هستند و وظیفه ی کنترل ميزان دبی آب گرم يا سرد عبوری از کويل را به عهده دارند. به همین جهت از اتلاف و هدر رفت انرژی مانع بعمل می آورد، و به این ترتیب باعث کنترل دور فن شده و همیشه هوای محیط در حال تغییر است و فقط با کنترل میزان سیال ورودی به کویل، دمای محیط تنظیم میگردد. فن کویل دیواری گلدیران دارای نمایشگر LCD به منظور نمایش  وضعیت و عملکرد دستگاه به کاربر میباشد. همچنین با استفاده از ریموت کنترل بی سیم می توان با توجه به دمای مورد نیاز دور فن را تغییر و تنظیم نمود. فن کویل گلدیران مدل دیواری روی دریچه های خروجی دارای چندلایه فیلتر از جنس پلیمری می باشد که از  ورود گرد و غبار به فضای داخلی مانع بعمل می آورد. 

خرید فن کویل دیواری گلدیران

فن کویل زمینی دکوراتیو گلدیران

فن کویل زمینی گلدیران در ظرفیت هوادهی 300 الی 600 CFM با راندمان و بازدهی بالا تولید و عرضه می گردد. استفاده از فن فلزی از جنس گالوانیزه ضخیم و محکم در برابر ضربات و نوسانات دمایی سبب افزایش دما و مقاومت دستگاه شده است، همچنین حین عملکرد صدای کمتری در محیط ایجاد می کند. فن کویل زمینی گلدیران به نوعی طراحی شده که از ظاهری زیبا و دکوراتیو بهره می برد و  بدون اشغال فضای مفید سازه در ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری به منظور تامین هوایی مطبوع مورد استفاده قرار می گیرد. با نصب ترموستات روی فن کویل گلدیران مدل زمینی می توان با توجه به دمای اتاق دور فن را تعیین نمود. استفاده از الکتروموتور سه دور امکان تنظیم روی حالت کند، متوسط و تند را فراهم کرده که میتوان با توجه به دمای مورد نیاز دور فن را تغییر و تنظیم نمایید.فن کویل زمینی گلدیران مجهز به فیلتر آلومینیومی قابل شستشو میباشد که از ورود گرد و غبار روی قطعات و اجزای داخلی دستگاه مانع به عمل می آورد. 

خرید فن کویل زمینی گلدیران

فن کویل کاستی گلدیران

فن کویل کاستی گلدیران در دو مدل یکطرفه دارای ظرفیت هوادهی 300 الی 600 CFM و در مدل 4 طرفه در ظرفیت هوادهی 300 الی 1200 CFM تولید و به بازار عرضه میشود. فن کویل کاستی گلدیران به دلیل دارا بودن حجم و وزن کم بدون محدودیت قابل نصب و اجرا در سقف کاذب را دارا می باشد. فن کویل کاستی با دارا بودن فن سانتریفیوژ سه بعدی حین عملکرد با کمترین میزان صدا در مدت زمان کوتاهی هوایی مطبوع را به فضای داخلی منتقل می کند. به منظور خروج آب های تقطیر شده در زیر فن کویل گلدیران از سینی و پمپ درین مناسب درون تشتک استفاده میشود و به این ترتیب از چکه کردن و سرریز شدن آب مانع بعمل می آورد. فن کویل کاستی 4 طرفه گلدیران دارای دریچه های خودکار تنظیم هوا به 4 جهت مختلف هستند. همچنین فن کویل کاستی گلدیران مجهز به ریموت کنترل و ترموستات دارای قابلیت فرمان از راه دور به منظور تغییر و تنظیم دور فن می باشند.

خرید فن کویل کاستی 4 طرفه گلدیران

فن کویل کاستی یکطرفه گلدیران

فن کویل کاستی یک طرفه گلدیران در ظرفیت هوادهی 200 الی 1200 cfm با موقعیت نصب توکار دارای راندمان و بازدهی بالا تولید و در بازار موجود می باشد. این سری از مدل های فن کویل گلدیران به دلیل دارا بودن حجم و ابعاد کم به صورت فشرده طراحی و ساخته شده اند، به همین جهت امکان نصب و اجرا در سقف های کوتاه را دارا می باشند. به دلیل استفاده از قطعات و متریال اصلی در ساخت این سیستم ها میزان صدا و لرزش به کمترین میزان رسانده است. فن کویل کاستی یکطرفه گلدیران مجهز به فن چهار سرعته برای ایجاد هوایی مطبوع در محیط میباشد. فن کویل کاستی یکطرفه گلدیران دارای سینی و پمپ درین در زیر کویل فن کویل بوده که  سبب انتقال آب تقطیر شده از تشتک به لوله های درین میباشد، و به این طریق از چکه و سرریز شدن آب جلوگیری بعمل می آورد.

خرید فن کویل کاستی یکطرفه گلدیران

فن کویل سقفی توکار گلدیران

فن کویل سقفی توکار گلدیران با قرار گرفتن در سقف کاذب بدون اشغال فضای مفید با کمترین میزان مصرف انرژی بیشترین بازدهی را دارا می باشد. فن کویل سقفی گلدیران در ظرفیت هوادهی 300 الی 2000 CFM تولید و در بازار موجود می باشد. ظرفیت های کمتر از  1000 CFM از نوع فشار کم و ظرفیت های بالاتر تا 2000 CFM از نوع فشار بالای استاتیک تولید میشود. فن کویل سقفی توکار گلدیران طوری طراحی شده که میتوان در سقف کاذب بدون محدودیت نصب و اجرا می گردد. فن کویل گلدیران مدل توکار دارای بدنه از جنس گالوانیزه میباشد که در مقابل ضربه بسیار مقاوم و با دوام می باشند. در فن کویل سقفی توکار گلدیران دارای فن سه سرعته جهت تنظیم بهتر دمای محیط و جهت بالا بردن ظرفیت حرارتی و برودتی فن کویل استفاده میشود. همچنین دارای سینی درین به منظور جلوگیری از چکه کردن آب می باشد. همچنین این سری از سیستم های تهویه مطبوع به دلیل قرار گرفتن در سقف کاذب به منظور جلوگیری از اتلاف و هدررفت انرژی دارای پوشش عایق مناسب می باشد. همچنین مجهز به فیلتر آلومینیومی بوده که از ورود گرد و غبار به داخل دستگاه جلوگیری می کند. این سری از سیستم های تهویه مطبوع دارای کنترل دستی با امکان نصب ترموستات دیواری می باشد که از اتلاف و هدررفت انرژی مانع بعمل می آورد.

خرید فن کویل سقفی توکار گلدیران

گارانتی و خدمات پس از فروش فن کویل گلدیران

تمامی مدل های فن کویل گلدیران با 24 ماه  گارانتی اصلی شرکت گلدیران در نمایندگی های سراسر کشور عرضه می شود.

ضمانت نامه فن کویل گلدیران

وب‌سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های فن کویل گلدیران ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند.

پنهان کن
بیشتر
فن کویل گلدیران فن کویل گلدیران | قیمت ، خرید و مشخصات فنی - دماپویا
نمایش 1 - 5 از 5 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
کیت اینورتر
عملکرد دستگاه
نوع جریان مصرفی
کشور سازنده