فن کویل گلدیران

هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

با مطالعه این مطلب اطلاعات فروش و مشخصات فنی فن کویل گلدیران با گارانتی گلدیران و خرید آنلاین با تصاویر و مناسب ترین قیمت نمایندگی فروش با توجه به شرایط کارکرد حاره ای و معتدل در ظرفیت های 150 تا 2000 cfm به صورت دیواری ، سقفی ، زمینی و کاستی معمولی و اینورتر با راندمان بالا در دو حالت سرمایشی و گرمایشی ، توانایی تنظیم سریع دمای مناسب ...

با مطالعه این مطلب اطلاعات فروش و مشخصات فنی فن کویل گلدیران با گارانتی گلدیران و خرید آنلاین با تصاویر و مناسب ترین قیمت نمایندگی فروش با توجه به شرایط کارکرد حاره ای و معتدل در ظرفیت های 150 تا 2000 cfm به صورت دیواری ، سقفی ، زمینی و کاستی معمولی و اینورتر با راندمان بالا در دو حالت سرمایشی و گرمایشی ، توانایی تنظیم سریع دمای مناسب در داخل فضا را مشاهده و بررسی نمایید .

اطلاعاتی درباره شرکت سازنده فن کویل گلدیران

فن کويل گلديران در ظرفيت های 300 تا 2000 CFM در مدل های زمينی ، ديواری ، سقفی و کاستی مخصوص اماکنی چون : هتل ها ، ساختمان های مسکونی و دفاتر اداری ميباشند .

فن کويل گلديران ديواری

در سه مدل در ظرفيت های 300 تا 600 CFM ميباشد و دارای شير سه راهه جريان آب است و کنترل ميزان دبی آب گرم يا سرد عبوری از کويل به جهت تنظيم دمای محيط و آرامش ساکنين را بر عهده دارد. فن کوئل گلديران از شير های سه طرفه جريان استفاده ميکند و نيازی به کنترل دور فن نيست و همیشه هوای محیط در حال تغییر است و فقط با کنترل میزان سیال ورودی به کویل فن کويل ، دمای محیط تنظیم میگردد. فن کویل های دیواری گلدیران دارای نمایشگر LCD جهت نمایش کارکرد دستگاه میباشند و مجهز به ریموت کنترل بی سیم دستی و ترموستات هستند. فن کویل دیواری گلدیران دارای فیلتر پلیمری جهت جلوگیری از گرد و غبار به محیط میباشد.

فن کویل دیواری گلدیران

فن کویل زمینی دکوراتیو گلدیران

در ظرفیت های 300 تا 600 CFM با فن فلزی گالوانیزه ، مقاوم در مقابل ضربات و نوسانات دمایی و دارای عملکرد صدای کمتری میباشند. فن کویل های زمینی گلدیران طوری طراحی میشود که بدنه بسیار باریک و متناسبی داشته باشد و در محیط های مسکونی ، اداری و تجاری و... قرار گیرند. فن کوئل گلدیران زمینی امکان راه اندازی با ترموستات نصب شده روی دستگاه را دارا میباشد و بدون دستگاه کنترل دما و کنترل از راه دور یا ترموستات های دیواری سه دور دو فصل عرضه میشود و دارای الکتروموتور سه دور هستند.فن کویل های زمینی گلدیران مجهز به فیلتر آلومینیومی قابل شستشو میباشند.

فن کویل زمینی گلدیران

فن کویل کاستی گلدیران

در دو مدل یکطرفه دارای ظرفیت 300 تا 600 CFM و در مدل 4 طرفه در ظرفیت 300 تا 1200 CFM تولید و عرضه میشود. فن کویل گلدیران چهار طرفه کاستی قابلیت نصب در سقفهای کاذب با ارتفاع کم را دارا میباشد و مجهز به فن سانتریفیوژ سه بعدی که در موقعیت افقی نصب میشود و سبب کم صدا و افزایش راندمان هوادهی میشود.به منظور آبهای تقطیر شده در زیر فن کوئل های گلدیران از سینی درین و از پمپ درین مناسب درون تشتک استفاده میشود.فن کویل های کاستی 4 طرفه گلدیران دارای دریچه های خودکار تنظیم هوا به 4 جهت ، مجهز به ریموت کنترل دستی و ترموستات دارای قابلیت فرمان از راه دور و تایمر 24 ساعته میباشند.

فن کویل کاستی 4 طرفه گلدیران

فن کویل های کاستی یکطرفه گلدیران

دارای طراحی فشرده و امکان نصب در سقف کاذب کوتاه با کمترین میزان صدا و لرزش میباشد . فن کوئل های کاستی یکطرفه مجهز به فن چهار سرعته برای تهویه دقیق تر محیط میباشد. فن کوئل گلدیران کاستی دارای پمپ درین تشتک در زیر کویل فن کوئل جهت انتقال آب های تقطیر شده از تشتک به لوله های درین میباشد. جریان هوای فن کویل کاستی یکطرفه به یک جهت میباشد.

فن کویل کاستی یکطرفه گلدیران

فن کویل سقفی توکار گلدیران

در ظرفیت های 300 تا 2000 CFM تولید میشود ، تا ظرفیت 1000 CFM از نوع کم استاتیک و از ظرفیت 1200 تا 2000 CFM از نوع فشار استاتیک تولید میشود. فن کوئل گلدیران سقفی توکار طوری طراحی شده که میتوان در سقف کاذب با ابعاد کوچکتر قرار گیرد. فن کوئل سقفی توکار دارای بدنه گالوانیزه میباشد که در مقابل ضربه بسیار مقاوم وبا دوام است. فن کویل های سقفی توکار گلدیران به دلیل بالا بودن ظرفیت هوادهی و امکان بیشتر بودن طول کانال دارای توان تامین افت فشار استاتیکی بیشتری میباشد. در فن کوئل سقفی توکار از فن سه سرعته جهت تنظیم بهتر دمای محیط و جهت بالا بردن ظرفیت حرارتی و برودتی فن کویل استفاده میشود. فن کوئل گلدیران سقفی دارای سینی درین جهت قرار گرفتن در معرض هوای سرد ، سقف را کاملا با عایق استاندارد پوشش داده است. فن کوئل سقفی مجهز به فیلتر آلومینیومی قابل نظافت و دارای کنترل دستی با ترموستات دیواری سه دور میباشد. ترموستات دیواری فن کوئل سقفی گلدیران دارای انواع آنالوگ ، دیجیتال و یا کنترل از راه دور میباشد.

فن کویل سقفی توکار گلدیران

گارانتی و خدمات پس از فروش فن کویل گلدیران

تمامی فن کويل های گلدیران دارای 18 ماه قطعات ، با گارانتی اصلی شرکت گلدیران در وب سايت دماپويا عرضه می شود 

ضمانت نامه فن کویل گلدیران

پنهان کن
بیشتر