فن کویل کاستی

فن کویل کاستی

13 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر می توانید قیمت فن کویل کاستی، اطلاعات فروش و خرید انواع فن کویل کاستی و همچنین مشخصات فنی این دستگاه، تخفیف ویژه و تصاویر در وبسایت دما پویا در ظرفیت های متفاوت در برند های مطرح بازار از قبیل میدیا، تراست، آذرنسیم، فرولی، وستن ایر، تهویه، ساراول، آکس با راندمان و بازدهی 100 درصدی همراه با نصب و راه اندازی رایگان را مشاهده و ب...

با مطالعه مطالب زیر می توانید قیمت فن کویل کاستی، اطلاعات فروش و خرید انواع فن کویل کاستی و همچنین مشخصات فنی این دستگاه، تخفیف ویژه و تصاویر در وبسایت دما پویا در ظرفیت های متفاوت در برند های مطرح بازار از قبیل میدیا، تراست، آذرنسیم، فرولی، وستن ایر، تهویه، ساراول، آکس با راندمان و بازدهی 100 درصدی همراه با نصب و راه اندازی رایگان را مشاهده و بررسی نمایید.

آنچه باید در مورد خرید و انتخاب فن کویل کاستی با گارانتی معتبر بدانیم

فن کویل ها از سری تجهیزات تهویه مطبوع جهت ایجاد سرمایش و گرمایش در محیط می باشند. فن کویل با موقعیت نصب کاستی، کانالی و سقفی در ظرفیت های متفاوت تولید و عرضه می شود. فن کویل کاستی در ظرفیت های بالا در مکان های عمومی مانند مدارس، هتل ها، سالن های بزرگ و مدارس مورد استفاده هستند. فن کویل کاستی در مدل 4 طرفه و 2طرفه موجود می باشد که درون سقف کاذب تعبیه می شود و هوای سرد و گرم رو به پایین به طور یکنواخت توزیع می نماید. این نوع فن کویل ها فقط در سقف هایی که کاذب هستند قابل اجرا می باشد. از مزیت های این دستگاه ها توزیع چهار جهته، لرزش کم و عملکرد کم صدا، بازدهی بالا، قابلیت نصب و نگهداری آسان می توان اشاره نمود.

خرید فن کویل کاستیهمانطور که در شکل زیر یک فن کویل را بدون روکش در برگیرنده می بینید از مهم ترین اجزاء این گونه فن کوئل ها کاستی می توان به مواردی همچون فن های سانتروفیوژ دار با لبه انحنا دار و کم صدا که دارای فعالیتی بسیار نامحسوس بوده و هیچ گونه سرو صدایی ندارند، موتور فن چند سرعته یا موتور چندسرعته اینورتر، کویل های مسی یا پره های آلومنیومی جهت تبادل گرما و سرما به واسطه در معرض قرار دادن آب با یک دمای مشخص، بدنه در بر گیرنده اجزای فن کویل که کلیه اجزاء درونی فن کویل  را در بر می گیرد و مانع به هم ریختن دکوراسیون داخلی می شود، دریچه خروجی فن کویل، لوله های ورودی آب سرد و گرم، سیستم کنترل دستی و اتوماتیک جهت تغییرات در دما و نوع عملکرد دستگاه با خواست مصرف کننده، مجرای هوا در مدار آب برای جلوگیری از ایجاد حباب هوا در مدار آب و یا به عبارت دیگر جلوگیری از نوسانات احتمالی در آب در حال چرخش درون کویل، سینی برای جمع آوری آب کندانس شده و فیلتر دائمی در جهت کاهش آلودگی های موجود در هوای که قابل تعویض می باشد. با توجه به نیاز بازار شرکت های تولید کننده ی بسیاری در بازار داخل و خارج اقدام به تولید انواع فن کوئل با کیفیت های متفاوت نموده اند که شما خرید هنگام این محصولات باید به گارانتی و خدمات رسانی سازنده آن، رده ی انرژی و کیفیت دستگاه توجه نمایید و اینگونه با اطمینان خاطر سیستم تهویه مطبوع مورد نظر خود را تهییه نمایید. همچنین شما عزیزان جهت راهنمایی و مشاوره خرید فن کویل می توانید با کارشناسان گروه فنی مهندسی دماپویا تماس حاصل فرمایید.

خرید فن کویل کاستی

پنهان کن
بیشتر
فن کویل کاستی قیمت فن کویل کاستی | خرید انواع فن کویل کاستی - دماپویا
نمایش 1 - 13 از 13 مورد

فیلتر توسط :

موقعیت نصب دستگاه
کیت اینورتر
مدت گارانتی
عملکرد دستگاه
نوع جریان مصرفی
کشور سازنده