فن کویل کاستی چهار طرفه میدیا بزرگنمایی

فن کویل کاستی چهار طرفه میدیا

میدیا

FAN COIL- 4602

فن کویل کاستی چهار طرفه میدیا

سری MKD - MKA

جزییات بیشتر

لطفاً تماس بگیرید

بررسی و راهنمایی خرید فن کویل کاستی چهار طرفه میدیا

فن کویل کاستی چهار طرفه میدیا در دو نوع معمولی و کامپکت تولید و عرضه می گردد. این نوع فن کویل کاستی چهارطرفه کامپکت سری MKD در ظرفیت های 300 الی 500 CFM و نوع معمولی آن شامل سری MKA در ظرفیت هوادهی بالاتر یعنی 500 الی 1500 CFM تولید و مورد استفاده جهت ایجاد هوای گرم و سرد در سازه های ساختمانی تولید و طراحی می گردد. فن کویل کاستی چهار طرفه میدیا دارای قابلیت عملکرد در فشار بالای استاتیکی، همچنین از قدرت هوادهی و بازدهی بسیار بالایی نسبت به سایر مدل های فن کویل میدیا دارا می باشد، به همین جهت در ساختمان هایی با متراژ بالا و نیز چند طبقه ی مرتفع توانایی کارکرد با راندمان بسیار مطلوب را دارد. گروه تولیدی میدیا از دو ردیف کویل به لوله های مسی به قطر 7 میلیمتر در ساخت و تهیه فن کویل کاستی چهار طرفه میدیا بکار گرفته است. این سری از فن کویل ها در سقف کاذب بین طبقات قرار گرفته و توانایی بالایی در تنظیم دمای هوای اتاق را دارند، از ویژگی های فن کویل کاستی چهار طرفه میدیا سری MKD یا همان کامپکت اینست که دارای حجم و ابعاد بسیار کمی می باشند بنابراین در سقف هایی که ارتفاع کمی دارند براحتی می توان از این سری سیستم های تهویه مطبوع بهره مند شد. برای کنترل و تنظیم دور فن در ظرفیت های بالا، می توان با نصب ترموستات برنامه ریزی دستگاه و دمای مورد نظر دستگاه را کنترل نمود. همچنین فن کویل کاستی چهار طرفه میدیا سری MKD-MKA از فن پیچی سه بعدی بهره می برد که همین امر سبب کاهش مقاومت هوا با فن شده و بنابراین حجم بیشتری از هوای خنک و یا گرم به داخل فضای مورد نظر منتقل می گردد. گروه تولیدی میدیا برای رفاه کاربر و دسترسی به تنظیمات فن از ریموت کنترل و همچنین برای اطلاع از وضعیت فن کویل کاستی چهار طرفه میدیا نمایشگر   LCD بکارگرفته است. این سری از تجهیزات تهویه مطبوع دارای راندمان و قدرت بازدهی بسیار مطلوبی می باشند که همراه با گارانتی اصلی و خدمات پس از فروش عرضه می گردد، که شما بازدیدکنندگان گرامی می توانید با مراجعه به وب سایت دماپویا نسب به مشاهده و خرید این مدل و سایر مدل های مشابه اقدام نمایید.

فن کویل چهار طرفه میدیا دماپویا

مشخصات فن کویل سری MKD میدیا

فن کویل سری MKD میدیا از نوع کامپکت می باشد که در ظرفیت های 300، 400 و 500CFM تولید می شود. از ویژگی های فن کویل سری MKD میدیا کامپکت اینست که دارای حجم و ابعاد بسیار کمی می باشند به همین دلیل در ساختمان ها و سازه هایی که ارتفاع سقف کاذب کم است بدون محدودیت می توان از این مدل فن کویل چهار طرفه سری MKD استفاه نمود. این مدل فن کویل کاستی چهار طرفه میدیا مجهز به پمپ درین می باشد که پمپ دستگاه توانایی پمپاژ آب تا 50 سانتیمتر را داراست. همچنین ظاهر و بدنه ی فن کویل طبق جدیدترین تکنولوژی های روز تهیه وتولید شده است.

مدل دستگاهظرفیت - CFMپوشش هوادهی

MKD-300

30015 - 20 مترمربع

MKD500

50030 - 35 مترمربع

MKD500

50035 - 40 مترمربع

مشخصات فن کویل سری MKA میدیا

فن کویل سری MKA میدیا معمولی در ظرفیت هوادهی 1500،1250،1200،950،850،750cfm تولید و به دلیل بالا بردن ظرفیت و قدرت هوادهی در فضاهایی با متراژ بالاتر نظیر بیمارستان ها، مدارس، کتابخانه و سایر مکان های عمومی که نیاز به حجم هوای بیشتر است استفاده از فن کویل سری MKA میدیا گزینه ی ایده آلی محسوب می گردد. این مدل فن کویل کاستی مجهز به پمپ درین با توانایی قدرت و پمپاژ آب تقطیر شده تا ارتفاع 75 سانتیمتر را دارا می باشد. این مدل از سیستم ها تهویه مطبوع مجهز به فن پیچشی 3 بعدی با قابلیت تنظیم 4 سرعته بوده و با کمترین میزان مصرف انرژی هوایی مطبوع به محیط هدیه می بخشد.

مدل دستگاهظرفیت - CFMپوشش هوادهی

MKA-600

60040- 35مترمربع

MKA-750

75050- 45مترمربع

MKA-850

85060- 55مترمربع

MKA-950

95070- 65مترمربع

MKA-1200

120080 - 75مترمربع

MKA-1500

150090- 85مترمربع

ویژگی فن کویل کاستی چهار طرفه میدیا 

  • عملکرد آرام و بی صدا
  • مجهز به ریموت کنترل
  • قدرت هوادهی بسیار بالا
  • قابلیت تنظیم 24 ساعته
  • دارای فن پیچشی سه بعدی
  • دارای نمایشگر LCD روی پنل
  • دارای دریچه های توزیع هوا خودکار
  • ساخته شده طبق جدیدترین تکنولوژی
  • مجهز به ترموستات جهت تنظیم دور فن