فن کویل سقفی

17 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر می توانید قیمت فن کویل سقفی، اطلاعات فروش و خرید انواع فن کویل سقفی و همچنین مشخصات فنی این دستگاه، تخفیف ویژه و تصاویر در وبسایت دما پویا در بهترین برندهای موجود از قبیل میدیا، تراست، آذرنسیم، فرولی، وستن ایر، تهویه، ساراول، در ظرفیت های متفاوت با بالاترین بازدهی مناسب کاربری خانگی، اداری، تجاری همراه با نصب رایگان را مشاهده...

با مطالعه مطالب زیر می توانید قیمت فن کویل سقفی، اطلاعات فروش و خرید انواع فن کویل سقفی و همچنین مشخصات فنی این دستگاه، تخفیف ویژه و تصاویر در وبسایت دما پویا در بهترین برندهای موجود از قبیل میدیا، تراست، آذرنسیم، فرولی، وستن ایر، تهویه، ساراول، در ظرفیت های متفاوت با بالاترین بازدهی مناسب کاربری خانگی، اداری، تجاری همراه با نصب رایگان را مشاهده و بررسی نمایید.

آنچه باید درباره انتخاب و خرید فن کویل سقفی با گارانتی معتبر بدانیم

فن کویل یکی از سیستم های تهویه مطبوع که جهت خنک کردن محیط در فضاهای مختلف مانند منازل مسکونی، اماکن تجاری و ادارای کاربرد فراوانی دارند. این نوع تجهیزات سرمایشی دارای موقعیت نصب متفاوتی می باشند که فن کویل سقفی (Ceiling Mounted) یکی از آنها می باشد. این فن کویل را می توان به سیستم کانال کشی متصل کرد و از طریق چندین دریچه هوای خنک در محیط ایجاد نمود. این نوع سیستم ها در سقف کاذب بین طبقات تعبیه شده و عمل خنک سازی را انجام می دهد. در حال حاضر سازنده های متفاوتی در بازار داخلی و خارجی اقدام به تولید فن کویل سقفی با کیفیت های متفاوت و در ظرفیت های مختلف نموده اند. فن کویل موجود در بازار در برندهای معتبر مانند میدیا، وستن ایر، گرین، آذرنسیم، فرولی، تراست و گلدیران تولیده شده و به بازار ارائه می نمایند. از مزیت های فن کویل سقفی صدای کم و هزینه مناسب نسبت به سایر سیستم های سرمایشی می باشد. فن کویل سقفی معمولا از ظرفیت های 200 تا 1200 CFM ساخته شده و در اختیار کاربران قرار می گیرد. از دیگر مزایای این دستگاه به فیلتر قابل شستشو، تعمیر و نگهداری آسان می توان اشاره نمود. وبسایت دما پویا مفتخر است انواع فن کویل های سقفی در برندهای موجود بازار، با گارانتی اصلی ارائه نماید.

انواع فن کویل سقفی

فن کویل های سقفی از لحاظ موقعیت نصب به دو دسته ی توکار و زمینی تقسیم بندی می شوند. در نوع توکار این نوع سیستم ها در سقف کاذب بین طبقات تعبیه شده و عمل خنک سازی را انجام می دهد. فن کویل زمینی در انواع بالازن و روبه رو زن تولید و قابل اجرا می باشند و به صورت روکار در سقف یا کف نصب می شود.

فن-کویل

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 17 از 17 مورد

فیلتر توسط :

موقعیت نصب دستگاه
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه
ظرفیت - CFM