فن کویل سقفی

فن کویل سقفی

13 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر می توانید قیمت فن کویل سقفی، اطلاعات فروش و خرید انواع فن کویل سقفی و همچنین مشخصات فنی این دستگاه، تخفیف ویژه و تصاویر در وبسایت دما پویا در بهترین برندهای موجود از قبیل میدیا، تراست، آذرنسیم، فرولی، وستن ایر، تهویه، ساراول، در ظرفیت های متفاوت با بالاترین بازدهی مناسب کاربری خانگی، اداری، تجاری همراه با نصب رایگان را مشاهده...

با مطالعه مطالب زیر می توانید قیمت فن کویل سقفی، اطلاعات فروش و خرید انواع فن کویل سقفی و همچنین مشخصات فنی این دستگاه، تخفیف ویژه و تصاویر در وبسایت دما پویا در بهترین برندهای موجود از قبیل میدیا، تراست، آذرنسیم، فرولی، وستن ایر، تهویه، ساراول، در ظرفیت های متفاوت با بالاترین بازدهی مناسب کاربری خانگی، اداری، تجاری همراه با نصب رایگان را مشاهده و بررسی نمایید.

آنچه باید درباره انتخاب و خرید فن کویل سقفی با گارانتی معتبر بدانیم

فن کویل یکی از سیستم های تهویه مطبوع که جهت خنک کردن محیط در فضاهای مختلف مانند منازل مسکونی، اماکن تجاری و ادارای کاربرد فراوانی دارند. این نوع تجهیزات سرمایشی دارای موقعیت نصب متفاوتی می باشند که فن کویل سقفی (Ceiling Mounted) یکی از آنها می باشد. این فن کویل را می توان به سیستم کانال کشی متصل کرد و از طریق چندین دریچه هوای خنک در محیط ایجاد نمود. این نوع سیستم ها در سقف کاذب بین طبقات تعبیه شده و عمل خنک سازی را انجام می دهد. همانطور که از نام این سیستم های تهویه مطبوع مشخص است، ساختار این محصول از دو جزء کلی ساخته شده است که با نام های فن که شامل موتور و پروانه می شود و همچنین کویل که لوله های مسی می باشند در جهت انتقال و چرخاندن آب گرم و سردی که به واسطه پکیج و چیلر مهیا می شوند در واقع ترکیب این دو عامل، سیستمی را می سازد تا مصرف کننده بتواند از آن در جهت مصارف گوناگون و در فصول متعدد استفاده نماید. این نوع فن کویل از جدیدترین مکانیزم ها و سیستم های استفاده می کند تا با صرف کمترین انرژی و هزینه، فضایی مطبوع و منطبق با خواست کاربر ایجاد کند. میزان دمای این نوع فن کویل ها به دو شکل کنترل از راه دور و همچنین تغییر دمای پکیج و یا چیلر تغییر می کند. فن کویل ها دارای ویژگی ها و مزایای زیادی هستند که از این دست می توان به مواردی مانند حجم و اشغال فضای بسیار کم به دلیل این که این سیستم ها صرفا نیاز به لوله کشی دارند که فضای کمتری نسبت به کانال کشی اشغال می کنند همچنین به صورت کلی استفاده از کویل ها، تجهیزات مرکزی گرمایش، سرمایش کوچکتر می شوند و با استفاده از فن کویل ها این امکان وجود دارد که قسمت های بدون سکنه ساختمان خاموش باشند که باعث صرفه جویی در هزینه می شود همچنین این سیستم قابلیت نفوذ 100 % از هوای بیرون را دارد.

خرید فن کویل سقفی

در حال حاضر سازنده های متفاوتی در بازار داخلی و خارجی اقدام به تولید فن کویل سقفی با کیفیت های متفاوت و در ظرفیت های مختلف نموده اند. فن کویل موجود در بازار در برندهای معتبر مانند میدیا، وستن ایر، گرین، آذرنسیم، فرولی، تراست و گلدیران تولیده شده و به بازار ارائه می نمایند. از مزیت های فن کویل سقفی صدای کم و هزینه مناسب نسبت به سایر سیستم های سرمایشی می باشد. فن کویل سقفی معمولا از ظرفیت های 200 تا 1200 CFM ساخته شده و در اختیار کاربران قرار می گیرد. از دیگر مزایای این دستگاه به فیلتر قابل شستشو، تعمیر و نگهداری آسان می توان اشاره نمود. وبسایت دما پویا مفتخر است انواع فن کویل های سقفی در برندهای موجود بازار، با گارانتی اصلی ارائه نماید.

خرید فن کویل سقفی

پنهان کن
بیشتر
فن کویل سقفی قیمت فن کویل سقفی | خرید انواع فن کویل سقفی - دماپویا
نمایش 1 - 13 از 13 مورد

فیلتر توسط :

موقعیت نصب دستگاه
کیت اینورتر
مدت گارانتی
عملکرد دستگاه
نوع جریان مصرفی
کشور سازنده