فن کویل زمینی

26 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و فروش آنلاین فن کویل زمینی و جدیدترین قیمت خرید انواع فن کویل زمینی همراه با گارانتی معتبر و تصاویر  بهترین مدل ها در ظرفیت های، 200، 300 ، 400 ، 600 ، 800 و 1000 با قابلیت عملکرد سرمایش و گرمایش، معرفی نمایندگی های فعال در سراسر کشور همچنین برندهای معتبر موجود در بازار شامل گرین، آذرنسیم، آکس،میدیا، ساراول،...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و فروش آنلاین فن کویل زمینی و جدیدترین قیمت خرید انواع فن کویل زمینی همراه با گارانتی معتبر و تصاویر  بهترین مدل ها در ظرفیت های، 200، 300 ، 400 ، 600 ، 800 و 1000 با قابلیت عملکرد سرمایش و گرمایش، معرفی نمایندگی های فعال در سراسر کشور همچنین برندهای معتبر موجود در بازار شامل گرین، آذرنسیم، آکس،میدیا، ساراول، با گرید انرژی A و B را مشاهده و بررسی نمایید.

آنچه باید درباره انتخاب و خرید فن کویل زمینی با گارانتی اصلی بدانیم

فن کویل زمینی برای تأمین حرارت و برودت مورد نیاز واحد های تجاری، اداری، هتل ها و مدارس، به صورت محدود در منازل مسکونی مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع فن کویل ها با موقعیت نصب زمینی در انواع مختلف با بیشترین میزان بادهی تولید و عرضه می گردد. همچنین به لحاظ داشتن شکل ظاهری بسیار زیبا می تواند به ارتقا سطح ظاهری دکوراسیون کمک شایانی کند به همین جهت از این سیستم ها برای ساختمان های بزرگ و دانشگاه ها و مدارس مورد استفاده قرار می گیرند لازم به ذکر است این گونه از سیستم های تهویه مطبوع از دیگر سیستم های تامین دما مانند چیلر و پکیج کمک می گیرند تا دمای محیط را مطابق با آنچه کاربر و مصرف کننده می خواهد تغییر دهد. نحوه عملکرد سیستم فن کویل به این شکل است که مثلا در فصل زمستان، موتورخانه یا پکیج با تامین آب گرم و ارسال آن به فن کویل با استفاده از سیستم لوله کشی و همچنین عبور از کویل های درون فن کویل منجر به گرم شدن دمای هوای در حال چرخش درون این سیستم می شوند. از مزایای فن کویل زمینی می توان به مواردی همچون کوچکتر شدن تجهیزات مرکزی گرمایش، سرمایش با بهره بردن از این سیستم ها است همچنین این سیستم ها قابل نصب در هر مکان و فضایی می باشد که به دلیل استفاده از سیستم لوله کشی به جای کانال کشی حجم کمتری را اشغال می کند و هزینه کمتری را برای راه اندازی لازم دارد. همچنین این سیستم در قسمت های بدون سکنه ساختمان می تواند خاموش باشد و بدین ترتیب در هزینه و مصرف انرژی صرفه جویی می شود.

خرید فن کویل زمینی دماپویا

این نوع فن کویل در دو مدل رو به رو زن و بالا زن در ظرفیت های 200 الی 2000 cfm جهت ایجاد هوایی مطبوع در انواع ساختمان ها کارایی دارد. کویل این نوع سیستم ها از چند ردیف لوله مسی که به طور مارپیچ درون بدنه ی فن کویل زمینی قرار گرفته و یک فن دمنده دمای آب موجود در کویل ها را از طریق پره های آلومینیومی جلو یا روی دستگاه به محیط منتقل می کند. نحوه ی عملکرد این نوع سیستم ها در تامین سرما و یا گرما به این صورت است که در فصل سرما یا زمستان آب گرم تأمین شده توسط موتورخانه یا پکیج وارد کویل ها شده و لوله های مسی و پره های روی آن گرم می شود سپس هوا به وسیله فن های موجود از روی آنها عبور کرده و با برخورد به لوله ها دمای آن بالا رفته و به محیط هدایت می شود. در فصل تابستان یا گرما آب سرد تامین شده توسط چیلر یا مینی چیلر وارد کویل ها شده و همانند مرحله قبل که گفته شد هوای خنک به محیط انتقال می یابد.

فن کویل زمینی

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 20 از 26 مورد