فن کویل دیواری

17 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و خرید آنلاین فن کویل دیواری و جدیدترین قیمت فروش انواع فن کویل دیواری همراه با گارانتی معتبر و تصاویر بهترین مدل ها با ظرفیت هوادهی 300 ، 400 ، 600 ، 800 CFM با قابلیت عملکرد سرد و گرم ، نمایندگی های فعال  در سراسر کشور در برندهای معتبر و مطرح آکس، میدیا، گرین، ساراول، ساران، در رده مصرف انرژی A و B  کم...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و خرید آنلاین فن کویل دیواری و جدیدترین قیمت فروش انواع فن کویل دیواری همراه با گارانتی معتبر و تصاویر بهترین مدل ها با ظرفیت هوادهی 300 ، 400 ، 600 ، 800 CFM با قابلیت عملکرد سرد و گرم ، نمایندگی های فعال  در سراسر کشور در برندهای معتبر و مطرح آکس، میدیا، گرین، ساراول، ساران، در رده مصرف انرژی A و B  کم مصرف با بازدهی بالا را مشاهده و بررسی نمایید .

آنچه باید درباره انتخاب و خرید فن کویل دیواری با گارانتی اصلی بدانیم

فن کویل دیواری نیز همانند اسپلیت بر روی دیوار قرار می گیرد. به دلیل نصب آسان برای واحد های تجاری، بانک ها و مغازه ها کارایی بیشتری دارد. آب سرد مورد نیاز سیستم از طریق چیلر یا مینی چیلر و آب گرم توسط بویلر، پکیج یا موتورخانه تامین می شود. آب مورد نیاز چرخه از طریق لوله کشی وارد کویل های موجود در دستگاه می شود، سپس با دمیدن هوا از طریق فن بر روی کویل ها هوا سرد یا گرم شده و به محیط منتقل می شود. شما می توانید از طریق تنظیم جریان آب یا کنترل دور فن دمای مورد نظر را تنظیم و دمای محیط را به درجه دلخواه برسانید. به دلیل موقعیت نصب این نوع فن کویل در داخل محیط بدون شک تاثیر بسزایی در دکوراسیون و دیزاین فضا دارد، پس شکل و جنس پنل از اهمیت خاص و ویژه ای برخودار است، پس هرچه قدر دارای ظاهری زیباتر و مدرن تر باشند با بیشتر مورد توجه قرار گرفته و با استقبال فراوانی روبه رو می شوند. اکثر سازنده ها با بکارگیری تکنولوژی های پیشرفته و استفاده از صفحه LED جهت نمایش موقعیت دستگاه، سعی بر آن داشته اند که توجه افراد و سازنده های اماکن تجاری و ساختمان های بزرگ را به خود اختصاص دهند. این نوع فن کویل ها با ظرفیت هوادهی 200 الی 800 cfm با قدرت و هوادهی فوق العاده هوایی مطبوع و دلنشین به محیط هدیه می بخشند. در ادامه تصویر یونیت دیواری فن کویل را مشاهده می فرمایید.  

خرید فن کویل دیواری دما پویا

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 17 از 17 مورد

فیلتر توسط :

موقعیت نصب دستگاه
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه
ظرفیت - CFM