فن کویل دیواری

17 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و خرید آنلاین فن کویل دیواری و جدیدترین قیمت فروش انواع فن کویل دیواری همراه با گارانتی معتبر و تصاویر بهترین مدل ها با ظرفیت هوادهی 300 ، 400 ، 600 ، 800 CFM با قابلیت عملکرد سرد و گرم ، نمایندگی های فعال  در سراسر کشور در برندهای معتبر و مطرح آکس، میدیا، گرین، ساراول، ساران، در رده مصرف انرژی A و B  کم...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و خرید آنلاین فن کویل دیواری و جدیدترین قیمت فروش انواع فن کویل دیواری همراه با گارانتی معتبر و تصاویر بهترین مدل ها با ظرفیت هوادهی 300 ، 400 ، 600 ، 800 CFM با قابلیت عملکرد سرد و گرم ، نمایندگی های فعال  در سراسر کشور در برندهای معتبر و مطرح آکس، میدیا، گرین، ساراول، ساران، در رده مصرف انرژی A و B  کم مصرف با بازدهی بالا را مشاهده و بررسی نمایید .

آنچه باید درباره انتخاب و خرید فن کویل دیواری با گارانتی اصلی بدانیم

فن کویل دیواری نیز همانند اسپلیت بر روی دیوار قرار می گیرد. به دلیل نصب آسان برای واحد های تجاری، بانک ها و مغازه ها کارایی بیشتری دارد. آب سرد مورد نیاز سیستم از طریق چیلر یا مینی چیلر و آب گرم توسط بویلر، پکیج یا موتورخانه تامین می شود. آب مورد نیاز چرخه از طریق لوله کشی وارد کویل های موجود در دستگاه می شود (این کویل ها به مانند کلاف هایی هستند که به صورت دایره ای به دور هم پیچ خورده اند و در نهایت از یک مسیر به سمت چیلر و یا پکیج برگردانده خواهند شد تا در یک چرخه تکراری توسط این سیستم ها گرم و یا سرد شده و به فن کوئل ارسال شوند) سپس با روشن شدن موتور فن موجود در فن کویل دیواری و دمیدن هوا از طریق پره های فن بر روی کویل ها تغییر دما حاصل می شود در واقع در هنگام برخورد هوای منتقل شده به واسطه فن به لوله های آب سرد یا گرم این هوا مطابق با دمای آب موجود در کویل ها تغییر می کند و با مقدار پرتابی که ما برای دستگاه تعیین می کنیم به محیط ارسال می شود. همچنین کاربر می تواند از طریق تنظیم جریان آب یا با کنترل از راه دور فن دمای مورد نظر را تنظیم و دمای محیط را به درجه دلخواه برساند. به دلیل موقعیت نصب این نوع فن کویل در داخل محیط و همچنین بر روی دیواره علاوه بر این که هیچ گونه فضایی را اشغال نمی کند بلکه بدون شک تاثیر بسزایی در دکوراسیون و دیزاین فضا دارد، پس شکل و جنس پنل از اهمیت خاص و ویژه ای برخودار است که هرچه قدر دارای ظاهری زیباتر و مدرن تر باشند بیشتر مورد توجه قرار گرفته و با استقبال فراوانی روبه رو می شوند. اکثر سازنده ها با بکارگیری تکنولوژی های پیشرفته و استفاده از صفحه LED جهت نمایش موقعیت دستگاه، سعی بر آن داشته اند که توجه افراد و سازنده های اماکن تجاری و ساختمان های بزرگ را به خود اختصاص دهند.

خرید فن کویل دیواری دما پویا

این نوع فن کویل ها با ظرفیت هوادهی 200 الی 800 cfm با قدرت و هوادهی فوق العاده هوایی مطبوع و دلنشین به محیط هدیه می بخشند. در ادامه تصویر یونیت دیواری فن کویل را مشاهده می فرمایید. کنترل دمای این گونه سیستم های سرمایشی گرمایشی به وسیله دمای موجود در آب در حال جریان در درون کویل ها کنترل می شود که در هنگام زمستان آب گرم رسیده از پکیج یا سیستم گرمایش مرکزی مانند موتورخانه با داشتن دمای بالا هیچ گونه محدودیتی را برای ایجاد گرمایش ساختمان ایجاد نمیکند اما آب سردی که از چیلر فرستاده می شود دارای دمای 4 تا 5 درجه است و با در نظر گرفتن ضریبی که برای سرمایشی ساختمان منظور می کنند دارای یک محدودیت دمایی خاص است که بهتر است در هنگام خرید به این مهم توجه شود. انواع فن کویل های دیواری در بازار موجود است که انتخاب بهترین آنها و با ظرفیت مناسب فضای مربوطه نیاز به محاسبات مختلف دارد که با گذراندن این مراحل می توانید بهترین فن کویل را برای محیط مورد نظرتان انتخاب کنید.

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 17 از 17 مورد

فیلتر توسط :

موقعیت نصب دستگاه
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه
ظرفیت - CFM