فن کویل

78 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین فن کویل با مشخصات فنی و تصاویر مدل های مختلف و اطلاعات فروش ، قیمت فن کوئل متناسب با محیط مورد نظر را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به برند های موجود از قبیل میدیا ، آذرنسیم ، تهویه ، ساراول ، گرین ، فرولی ، تراست ، گلدیران ، وستن ایر و دایکین با ظرفیت های 100 تا 1000 cfm و موقعیت نصب سقفی و کانالی...

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین فن کویل با مشخصات فنی و تصاویر مدل های مختلف و اطلاعات فروش ، قیمت فن کوئل متناسب با محیط مورد نظر را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به برند های موجود از قبیل میدیا ، آذرنسیم ، تهویه ، ساراول ، گرین ، فرولی ، تراست ، گلدیران ، وستن ایر و دایکین با ظرفیت های 100 تا 1000 cfm و موقعیت نصب سقفی و کانالی به صورت کابینت دار و بدون کابینت را مشاهده و بررسی نمایید .

آنچه باید درباره انتخاب و خرید فن کویل با گارانتی معتبر بدانيم

فن کويل يکی ديگر از سيستم های تهويه مطبوع میباشد که سرمايش و گرمايش محيط را بوسيله عبور هوا از روی کويل ها تأمين میکند و دارای بدنه ، فیلتر ، فن ، الکترو موتور ، مجموعه کویل ها و دريچه می باشد .فن کويل ها اغلب بصورت مستقل بوده و بصورتی که به کانال متصل نمی شود و برای کنترل دمای محيط توسط کليد يا ترموستات کار می کند و هوا را به صورت مستقيم تخليه میکند .فن کويل ها بصورت عمودی و افقی کابين ايستاده ، درون ديوار يا سقف کاذب نصب می شوند و به دليل قرارگيری در محل ، نسبت به ساير سيستم های کانالی يا حرارت مرکزی صدای زيادی دارند. فن کويل ها در ظرفيت های 100 تا 1000 cfm بصورت بالازن و روبروزن در مدل های سقفی  و کانالی برندهای مختلف توليد می شوند فن کويل های سقفی به صورت کابينت دار و بدون کابينت در بالای سقف کاذب نصب می شوند و صدای کمتری نسبت به ساير فن کويل ها دارند ولی به دليل دسترسی سخت تر تعمير يا تعويض فيلتر با مشکل انجام می شود.

فن کویل اکثرا در سیستم های سرمایش و گرمایش به کار میرود و تامین هوای گرم یا سرد خروجی از فن کویل به دمای آب ورودی به کویل میباشد که میتواند باد سرد یا باد گرم تولید کند. هوای ورودی به فن در اکثر مدل ها پس از عبور از روی فیلتر وارد دستگاه فن کویل میشود. این دستگاه به وسیله کاور پوشش داده شده است.

فن کویل از لحاظ موقعیت نصب و نوع عملکرد

با توجه به محیط و نوع کاربرد بصورت سقفی توکار ، دیواری ، زمینی و کاستی در ظرفیت های 100 تا 1000 cfm بصورت بالازن و روبرو زن توسط شرکت های مختلف تولید و با گارانتی معتبر در وب سایت دماپویا عرضه می شود

فن کويل سقفی توکار

به صورت مخفی طراحی و توليد ميشود که معمولا به صورت سقفی و کانال کشی انجام ميشود و تعداد صفحات مشبک بيشتری را ميتوان در قسمت های مختلف سقف جاسازی کرد که می توان به برند فن کویل گلدیران اشاره کرد.

فن کويل ديواری

جزو دستگاه های دکوراتيو بوده و دارای ريموت کنترل و ترموستات ميباشد شکل ظاهری آن کاملا به صورت اسپليت ديواری است اما عملکرد آن همانند فن کويل ها يعنی آب سرد و گرم در فصل های مختلف به داخل آن ميرود و باعث سرمايش و گرمايش در محيط ميشود که میتوان به فن کویل آذر نسیم اشاره کرد.

فن کويل زمينی

دارای دو مکش زیر و رو میباشند ، فن کویل های مکش از زیر یا باید پایه زمینی داشته باشند و یا در ارتفاع چند سانتی متری از کف به روی دیوار نصب شوند تا گردش هوا از زیر فن کویل صورت گیرد.این فن کویل ها به دلیل اینکه سینی درین در زیر کویل قرار گرفته است ، دستگاه فقط باید به صورت زمینی نصب شود و امکان نصب به صورت خوابیده را ندارد.

فن کویل کاستی

دارای دو نوع فن کویل کاستی 4 طرفه ویک طرفه میباشند که دارای قاب هستند.فن کویل های کاستی طوری طراحی و تولید میشوند که میتوان در سقف کاذب قرار گیرند. جنس بدنه فن کویل های کاستی از فولاد گالوانیزه میباشد که برای مقاومت در برابر ضربه از فوم های پیش ساخته پلی استایرن با ضخامت بالا ساخته شده است. یونیت خارجی این فن کویل ها از جنس ABS میباشد و دارای فیلتر قابل شستشو از جنس پلاستیک و یا پلی پروپیلن هستند.

نوع عملکرد فن کویل و قطعات آن

فن کويل ها برای سرمايش و گرمايش محيط از طريق کويل ها مورد استفاده قرار می گيرند و برای کنترل آنها ترموستات سرخود ، ترموستات کنترلی و يا سيستم مديريت انرژی ساختمان ( ديجيتالی ) و در مدل دو لوله که به صورت تک حالت سرد يا گرم و مدل چهارلوله دو حالته سرد و گرم که بصورت همزمان کاربرد دارند .

مهمترين بخش برای بهينه سازی راندمان فن کويل ها تأمين و نگهداری در طول سال می باشد ، شستن و تعويض فيلتر هاست که در غير اينصورت حجم هوای خروجی کم شده و باعث تأثير منفی در فن ها می شود . کنترل فن ها ، کويل و سينی تخليه نيز بايد انجام شود .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 24 از 78 مورد

فیلتر توسط :

موقعیت نصب دستگاه
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه
ظرفیت - CFM

فن کویل