مشعل سه گانه سوز گرم ایران مدل GNT 560 بزرگنمایی

مشعل سه گانه سوز گرم ایران مدل GNT 560

garmiran

19554-Torch

مشعل سه گانه سوز گرم ایران
مدل GNT 560

جزییات بیشتر

0 تومان

  • ضمانت اصل بودن کالا ضمانت اصل بودن کالا
  • ارسال به سراسر کشور ارسال به سراسر کشور
  • پشتیبانی ساعت 9 الی 18:30 پشتیبانی ساعت 9 الی 18:30

بررسی و راهنمایی خرید مشعل سه گانه سوز گرم ایران مدل GNT 560

تجهیزات گرمایشی در هر نوعی که باشند به دلیل کارایی انحصاری در زمینه های متناسب با خود بیشترین استفاده را دارند به عنوان مثال مشعل سه گانه سوز GNT 560 گرم ایران از دسته سیستم های مطرح در بین مدل های دیگر اند که به دلیل برخورداری از یکسری ویژگی و قابلیت ها بخش زیادی از بازار رقابتی فروش را به خود اختصاص داده اند. گفتنی است در حالت کلی وظیفه ی تمام مشعل ها ایجاد گرمایش بوده که میبایست با در نظر داشتن نوع نیاز، سیستم متناسب با آن را انتخاب نمود در واقع نقش اصلی این دستگاه تبدیل آب به بخار، گرم کردن مایعات ناقل حرارت، خشک کردن محصولات و غیره می باشد به همین علت هم در جهت مصارف صنعتی از آن بسیار استفاده می شود البته لازم به ذکر است همه ی مشعل ها این قابلیت را نداشته چرا که تنها برخی از آنها مانندمشعل GNT 560 گرم ایرانبه واسطه ی ظرفیت حرارتی بالا یعنی 6200000 کیلوکالری بر ساعت چنین راندمانی در بازدهی را دارند. از این رو بهترین انتخاب بجهت بکار بردن در بخش هایی چون: پخت مواد لعاب و تهیه ظروف چینی، ذوب کانی های فلزی نظیر آلومینیوم، مس و آهن، بیمارستان یا ساختمان های بزرگ مسکونی و غیره محسوب می گردند. نکته ی حائز اهمیت در خصوص انتخاب صحیح این سیستم گرمایشی برای فضای مورد استفاده این بوده که حتما در نظر داشته باشید ظرفیت مشعل را 20 درصد بیشتر از هیتر، دیگ و دیگر وسیله های متصل به آن انتخاب نمایید تا قادر به تامین حرارت لازمه باشد.

مشعل سه گانه سوز گرم ایران مدل GNT 560

علاوه بر این مورد میتوانید با رجوع به لینک مشعل مازوت سوز گرم ایران مدل GNO 406 با این سیستم گرمایش هم آشنایی پیدا کنید.

مشخصات فنی مشعل سه گانه سوز گرم ایران مدل GNT 560

طراحی و ساختی که گروه تولیدی گرم ایران برای این نمونه از تجهیزات گرمایشی ارائه شده خود با نام مشعل سه گانه سوز GNT 560 گرم ایران در نظر گرفته به نوعی بوده که در عین دارا بودن ظرفیت حرارتی بالا، حداقل ابعاد را دارد بر این اساس شما میتوانید در مصارف گوناگونی آن را مورد استفاده قرار دهید. گفتنی است سه گانه سوز بودن این محصول سبب شده تا آن را در بازار تحت عنوان سیستم های جدید تولید گرما و نیز با نام مشعل های پالایشگاهی شناخته شوند علت اصلی این نام گذاری به دلیل قدرت زیاد آن در تامین گرما بوده که در این خصوص الکتروموتور 18500 بیشترین تاثیر را دارد. مورد مهم دیگر در رابطه با بررسی مشخصه های فنی این محصول اجزای تشکیل دهنده ی آن است که همگی ساخت داخل و با کیفیتی بالا می باشند از این رو هرکدام دچار عیب یا نقصی شوند میتوان با مراجعه به نمایندگی های موجود در سراسر کشور نسبت به تعویض یا جایگزینی آن اقدام نمود. اما مزیت ویژه ای که سبب برتری مشعل گرم ایران مدل GNT 560 نسبت به دیگر نمونه های مشابه شده وجود دیگر قطعاتی از جمله آنالیزگر شعله یا فتوسل بوده که اغلب با نام چشم الکترونیک شناخته می شوند. این قطعه نوعی کلید فرمان است و با آنالیز شعله یعنی تنها در صورت مشاهده آن وضعیت دستگاه را از خاموش به روشن یا بالعکس تغییر می دهد که با این عمل شما از دستگاهی با طول عمر بالا و میزان مصرف انرژی کم بهره مند هستید.

ویژگی های مشعل سه گانه سوز گرم ایران مدل GNT 560

  • برخورداری از خدمات پس از فروش قطعات و گارانتی 1 ساله شرکت گرم ایران
  • بهره گیری از گازوئیل، مازوت و گاز طبیعی به عنوان سوخت مصرفی
  • مجهز به آنالیزگر شعله یا چشم الکترونیکی
  • الکتروموتور پر قدرت 18500 وات
مدل GNT 560
نوع سوخت مصرفی سه گانه سوز
مدت گارانتی 1 سال
کشور سازنده ایران
ظرفیت حرارتی Kcal/hr 6200000

مشخصات کلی

مدل GNT 560

مشخصات فنی

مدت گارانتی 1 سال
کشور سازنده ایران

سایر ویژگی‌ها

نوع سوخت مصرفی سه گانه سوز
ظرفیت حرارتی Kcal/hr 6200000