رادیاتور پنلی بوتان

7 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش رادیاتور پنلی بوتان و خرید آنلاین، گارانتی اصلی شرکت بوتان، بهترین قیمت رادیاتور پنلی فولادی بوتان همراه با تصاویر در مدل تیپ 22 به صورت بلوک های 60 سانت ، 100 سانت ، 120 سانت ، 140 سانت، 160 سانت و 180 سانت ، مقاوم در برابر ضربه و پوسیدگی ، دارای استاندارد CE اروپا با بالاترین سطح کیفیت را مشاهده و ...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش رادیاتور پنلی بوتان و خرید آنلاین، گارانتی اصلی شرکت بوتان، بهترین قیمت رادیاتور پنلی فولادی بوتان همراه با تصاویر در مدل تیپ 22 به صورت بلوک های 60 سانت ، 100 سانت ، 120 سانت ، 140 سانت، 160 سانت و 180 سانت ، مقاوم در برابر ضربه و پوسیدگی ، دارای استاندارد CE اروپا با بالاترین سطح کیفیت را مشاهده و بررسی نمایید.

توضیحاتی در مورد رادیاتور پنلی بوتان - BOTAN

رادیاتور فولادی بوتان از سری تولیدات جدید این گروه صنعتی می باشد. رادیاتور پنلی بوتان ضمن زیبایی و کارکرد فوق العاده دارای کیفیتی بالا طبق استانداردهای ملی و جهانی تولید و ارائه می شود. جنس این رادیاتورها  از فولاد با کیفیت ایرانی است که به طور معمول مقاومت ببیشتری نسبت به سایر نمونه های داخلی و خارجی دارد به همین خاطر این محصول دارای ظرفیت گرمایی بالا بوده و در کمترین زمان گرمایی مطبوع و یکنواخت به محیط هدیه می بخشد. از دیگر ویژگی های ملموس این رادیاتور پنلی می توان به انتقال حرارت بسیار مناسب با نرخ یکنواخت، شعاع تابش یکسان و ایمنی بالای آن اشاره نمود، که این ویژگی را می توان حاصل تست های موفق زیادی دانست که در زمان تولید محصول، توسط متخصصان در مراحل مختلف انجام شده است. قابلیت نصب انواع شیر ترموستات، مقاوم در برابر ضربه و زنگ زدگی، تنوع در اندازه و مدل از دیگر مزایای این رادیاتور پنلی فولادی بوتان می باشد. شما با خرید رادیاتور پنلی بوتان، به دلیل ظرافت و زیبایی، قیمت مناسب تر نسبت به انواع دیگر رادیاتورهای فولادی علاوه بر صرفه جویی در هزینه های اقتصادی، گرمایی مطبوع در محیط مورد نظر ایجاد می نمایید. رادیاتور پنلی فولادی تیپ 22 بوتان در اندازه های متفاوت با ظرفیت گرمادهی بالا تولید و ارائه می گردد. تمامی محصولات بوتان با گارانتی اصلی در وب سایت دما پویا قابل ارائه می باشند.

رادیاتور-پنلی-بوتان

گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات بوتان

رادیاتور پنلی بوتان دارای 10 سال گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت می باشد.

GARANTY-BOTAN

پنهان کن
بیشتر
رادیاتور پنلی بوتان خرید رادیاتور پنلی بوتان | قیمت رایاتور پنلی بوتان - دماپویا
نمایش 1 - 7 از 7 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
مدت گارانتی
کشور سازنده
جنس رادیاتور
نوع رادیاتور