رادیاتور پنلی ایساتیس

11 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش رادیاتور پنلی فولادی ایساتیس و خرید آنلاین ،گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت رادیاتور پنلی فولادی ایساتیس همراه با تصاویر در انواع آفتابی و ایکاروس در اندازه های 40 سانت ، 50 سانت ، 60 سانت ، 80 سانت ، 100 سانت تا 200 سانت بازدهی گرمای بالا و کیفیت تولید مناسب با آخرین تکنولوژی روز دنیا را مشاهده...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش رادیاتور پنلی فولادی ایساتیس و خرید آنلاین ،گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت رادیاتور پنلی فولادی ایساتیس همراه با تصاویر در انواع آفتابی و ایکاروس در اندازه های 40 سانت ، 50 سانت ، 60 سانت ، 80 سانت ، 100 سانت تا 200 سانت بازدهی گرمای بالا و کیفیت تولید مناسب با آخرین تکنولوژی روز دنیا را مشاهده و بررسی نمایید .

توضیحاتی در مورد رادیاتور پنلی فولادی ایساتیس 

رادیاتور پنلی فولادی ایساتیس شامل مدل آفتاب در سایز های 60 سانت ، 80 سانت ، 100 سانت ، 120 سانت ، 140 سانت و همچنین در ظرفیت 1000 تا 2500 کیلوکالری تولید می شود. رادیاتور این شرکت در وزن 29 کیلوگرم و آکس 500 می باشد . از ویژگی های رادیاتور ایساتیس مدل پنلی فولادی می توان به ظرفیت تولید بالا ، توان تولید رادیاتور در سایزها و رنگ های متنوع ، تکنولوژی منحصر به فرد در رنگ ، استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا در تولید ، صادرات محصولات به اروپا ، بهره گیری از تکنولوژی نانو سرامیک , جوش کاری درز جوش و جوش اتصالات خروجی با ظرافت کامل اشاره کرد .

قابلیت نصب دو طرفه رادیاتور پنلی ایساتیس

این رادیاتور به دلیل شکل ظاهری خاص و استفاده از دو ورق با حفظ ضخامت امکان نصب دو طرفه را دارد . ظرفیت حرارتی بالا و همچنین توانایی بالای شرکت در تولید این محصول از ویژگیهای رادیاتور پنلی ایساتیس می باشد . گارانتی این محصول 50 ماه می باشد که به نسبت دیگر رادیاتور ها بالاترین گارانتی را دارد .

پنهان کن
بیشتر
رادیاتور پنلی ایساتیس رادیاتور پنلی ایساتیس | مشخصات رادیاتور پنلی ایساتیس - دماپویا
نمایش 1 - 11 از 11 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
مدت گارانتی
کشور سازنده
جنس رادیاتور
نوع رادیاتور