رادیاتور ایران ترمو

رادیاتور ایران ترمو

7 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش رادیاتور ایران ترمو  و خرید آنلاین، گارانتی اصلی و بهترین قیمت فروش نمایندگی رادیاتور ایران ترمو همراه با تصاویر در مدل حوله خشک کن 10 لول، 14 لول، 18 لول و مدل حوله خشک کن تخت آکس 50 و ارتفاع 60 سانت، 80 سانت، 100 سانت و 120 سانت با توان حرارتی بالا، انتقال سریع و یکنواخت گرما را مشاهده و ...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش رادیاتور ایران ترمو  و خرید آنلاین، گارانتی اصلی و بهترین قیمت فروش نمایندگی رادیاتور ایران ترمو همراه با تصاویر در مدل حوله خشک کن 10 لول، 14 لول، 18 لول و مدل حوله خشک کن تخت آکس 50 و ارتفاع 60 سانت، 80 سانت، 100 سانت و 120 سانت با توان حرارتی بالا، انتقال سریع و یکنواخت گرما را مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید هوشمندانه رادیاتور ایران ترمو - IRAN TERMO

از رادیاتور های حوله خشک کن بیشتر در سرویس های بهداشتی جهت خشک کردن حوله و گرمایش محیط مورد استفاده قرار میگیرد و دارای ظاهری زیباتر از سایر رادیاتورها هستند به همین دلیل بعنوان دکور منزل نیز محسوب میشوند. این رادیاتور ها گرما را از پکیج، موتورخانه ها و آبگرمکن های خورشیدی میگیرند و در طرح ها و رنگ های متنوعی عرضه می گردد. رادیاتور ایران ترمو دارای موقعیت نصب به صورت دیواری می باشد. رادیاتور حوله خشک کن در دو نوع برقی و آبی و جنس آن آلومینیومی، شیشه ای و فولادی می باشد.

رادیاتور ایران ترمو

گارانتی و خدمات پس از فروش رادیاتور ایران ترمو

رادیاتورهای حوله خشک کن ایران ترمو دارای 18 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت می باشند.

ایران ترمو

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های رادیاتور ایران ترمو ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 7 از 7 مورد

فیلتر توسط :

کشور سازنده
جنس رادیاتور
نوع رادیاتور