رادیاتور آلومینیومی بوتان

3 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش رادیاتور آلومینیومی بوتان و خرید آنلاین ،گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت رادیاتور آلومینیومی پره ای  بوتان همراه با تصاویر در مدل های در مدل های النا ، ایل پریمو و ویتوریا ، در بلوک های 5 پره ، 7 پره و 10 پره ، با بالاترین مقاومت در برابر خوردگی و حداقل هواگیری به دلیل پوشش محافظ داخلی را مشاهده ...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش رادیاتور آلومینیومی بوتان و خرید آنلاین ،گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت رادیاتور آلومینیومی پره ای  بوتان همراه با تصاویر در مدل های در مدل های النا ، ایل پریمو و ویتوریا ، در بلوک های 5 پره ، 7 پره و 10 پره ، با بالاترین مقاومت در برابر خوردگی و حداقل هواگیری به دلیل پوشش محافظ داخلی را مشاهده و بررسی نمایید .

توضیحاتی در مورد رادیاتور آلومینیومی بوتان - BOTAN

رادیاتور آلومینیومی پره ای بوتان در سه مدل النا، ویتوریا، ایل پریمو در آکس 35 ، 50 ، 60 تولید و ارائه می شود. پوشش رنگ این رادیاتورها از  رنگ پودری و مایع تولیدی معتبر ترین شرکت مواد شیمیایی آلمان می باشد.  رادیاتور بوتان دارای تراز بندی 100% تمام پره ها بدلیل تولید رباتیک، بالاترین مقاومت در برابر خوردگی و حداقل هواگیری به دلیل پوشش محافظ داخلی می باشند و گرمایی یکنواخت و مطبوع به محیط هدیه می بخشند. رادیاتور پره ای بوتان  در فشار 10 بار تست شده و بسیار مقاوم می باشد. این رادیاتورها دارای پوشش زیبا، با پوشش رنگ یکنواخت، قابلیت کارکرد با انواع سیستم های گرمایشی را دارند. تمامی محصولات بوتان با گارانتی اصلی در وبسایت دماپویا موجود می باشد. در ادامه تصویر بلوک 5 پره ای رادیاتور بوتان را مشاهده می فرمایید.

رادیاتور آلومینیومی بوتان

پنهان کن
بیشتر
رادیاتور آلومینیومی بوتان مشخصات انواع رادیاتور آلومینیومی بوتان - دماپویا
نمایش 1 - 3 از 3 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
مدت گارانتی
کشور سازنده
جنس رادیاتور
نوع رادیاتور