دیگ پاکمن

هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش دیگ پاکمن و خرید آنلاین، گارانتی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی دیگ پاکمن همراه با تصاویر در مدل بویلر برقی از 20 کیلو وات تا 1000 کیلووات، چگالشی از 40000 تا 10000000 کیلو کالری، روغن داغ از 250000 کیلو کالری تا 4000000 کیلو کالری، فایرتیوب و واترتیوب از 150 کیلو وات تا 400 کیلو وات را مشاهده ...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش دیگ پاکمن و خرید آنلاین، گارانتی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی دیگ پاکمن همراه با تصاویر در مدل بویلر برقی از 20 کیلو وات تا 1000 کیلووات، چگالشی از 40000 تا 10000000 کیلو کالری، روغن داغ از 250000 کیلو کالری تا 4000000 کیلو کالری، فایرتیوب و واترتیوب از 150 کیلو وات تا 400 کیلو وات را مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید هوشمندانه دیگ پاکمن - PAKMAN

گروه صنعتی پاکمن در زمینه سیستم گرمایشی فعالیت دارد. این گروه تولیدی با بهره گیری از تکنولوژی های جدید دیگ هایی در ظرفیت هایی متفاوت با بازدهی بالا تولید و عرضه می نماید. دیگ های فایرتیوب شرکت پاکمن بر اساس استاندارد BS-2790 ساخته می شود و تمامی دیگ های آبگرم خارج شده از کارخانه شرکت پاکمن دارای پلاک استاندارد هستند. استفاده از لوله های اروپایی، روکش استیل، انجام تست هیدرواستاتیک با 1.5 برابر فشارکاری دستگاه، راندمان بالا، جوشکاری طبق WPS و PQR، اسفاده از فنر در لوله های بویلر، توان نصب اکونومایزر از مزیت های دیگ پاکمن می باشد. دیگ فولادی پاکمن با بالاترین بازدهی درظرفیت های متفاوت با گارانتی اصلی در وبسایت دما پویا موجود می باشد. در ادامه همراه با تصویر به آن پرداخته ایم.

دیگ فولادی شرکت پاکمن

دیگ فولادی شرکت پاکمن جنس آن از ورق و لوله فولادی آلیاژی آتشخوار تولید می گردد. براي فشار و دبی کم تا زياد کاربرد دارند در این سیستم انتقال حرارت توسط سیال آب انجام می شود برای اینکه بتوان انتقال انرژی حرارتی را از سوخت مشتعل شده به محیط مورد نظر انجام می شود. قابلیت تحمل شوک های حرارتی ، طول عمر بالای این دیگه ها ، ظرفیت نا محدود و قابلیت تطابق با هر نوع سوخت از مزیت های این نوع دیگ می باشد. 

دیگ پاکمن

گارانتی و خدمات پس از فروش پاکمن

دیگ های فولادی پاکمن دارای 10 سال گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت می باشند.

پاکمن

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های دیگ پاکمن ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر