دیگ پاکمن

دیگ پاکمن

هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

خرید دیگ پاکمن و ویژگی های آن در یک نگاه

دیگ پاکمن (PAKMAN) را می توان به عنوان یکی از مهم ترین اجزاء موتورخانه ها در نظر گرفت که از کنار هم قرار گرفتن اجزا و تجهیزاتی بوجود می آیند، که همگی به هدف تامین آبگرم مورد نیاز مدار گرمایشی با هماهنگی خاص با یکدیگر در ارتباط هستند. یکی از مهمترین این تجهیزات که نقش اساسی و کلیدی در میزان گرما و حجم آبگرم دارد دیگ یا همان بویلر می باشد. شرکت های داخلی و خارجی بسیاری در زمینه ساخت و تولید تجهیزات گرمایشی از جمله دیگ آبگرم فعالیت دارند، یکی از شرکت های موفق ایرانی که دارای تجربه و حضور درخشان در این عرصه است، پاکمن می باشد. دیگ پاکمن زیر نظر مهندسین و متخصصین مجرب با بهره مندی از جدیدترین تکنولوژی های روز و ساخته شده از بهترین متریال در ظرفیت ها و مدل های متنوع تولید شده که همگی مدل های دیگ پاکمن دارای نشان استاندارد می باشند، و در مصارف خانگی، صنعتی کارایی موثری دارند. این گروه تولیدی دیگ پاکمن را از نوع فولادی و در چهار مدل فایر تیوب سه پاس، فایرفاکس، فایرتیوب کوره برگشتی و واتر تیوب با راندمان بالای 90 درصد و کاهش میزان آلودگی تولید و به بازار ارائه می نماید. از ویژگی های منحصر بفرد دیگ پاکمن انجام تست هیدرو استاتیک با 1.5 برابر فشار کاری دستگاه می توان اشاره نمود. دیگ پاکمن در مدل فولادی با بالاترین بازدهی درظرفیت های متفاوت با گارانتی اصلی در وبسایت دما پویا موجود می باشد. در ادامه همراه با تصویر به ویژگی های آن پرداخته ایم.

دیگ فولادی پاکمن

دیگ فولادی پاکمن به عنوان یکی از محصولات با کیفیت این شرکت می باشد که به لحاظ بهره مندی از جدیدترین و پیشرفته ترین مکانیزم ها و همچنین استفاده از بروزترین تکنولوژی ها و علوم تامین حرارت توانسته است نسبت به تولید یکی از بهترین محصولات در نوع خود اقدام کند. محصولات دیگ پاکمن شامل موارد و سایز های زیادی می باشند که یکی از انواع این دیگ ها دیگ های فایر تیوب پاکمن هستنند. در دیگ پاکمن مدل فایر تیوب منبع ایجاد حرارت یا منبع گرما (فایر باکس) که توسط مشعل گرم میشود همواره در تماس مستقیم با آب قرار می گیرد به همین لحاظ از این دستگاه ها عمدتا برای تولید بخار استفاده می گردد و از بخار آن در جهت مصارف صنعتی گوناگون و همچنین استفاده در راستای تامین گرمای فراتر از آب گرم به کار برده می شود. در دیگ پاکمن طول مسیر تماس فایر باکس را میتوان با لوله های برگشت موازی افزایش داد و به نوعی سطح تماس منبع حرارت با آب را افزایش داد که به آن دیگ بخار دو پاس می گویند و اگر گاز های ناشی از احتراق را به وسیله لوله های اضافی به کناره ها و زیر خروجی دیگ پاکمن هدایت کرده و سه مسیر موازی جهت خروج به وجود آورد به آن دیگ سه پاس می گویند.

نوع دیگر دیگ پاکمن بویلر واتر تیوب بوده که در آن آب داخل لوله هایی تحت شعله مستقیم منبع گرمایی قرار می گیرد که عملکرد آن شبیه سیستم های مرکزی تامین گرمایش کوچک مانند پکیج است و نسبت به دیگ های فایر تیوب گنجایش کمتری دارد ولی فشار بالاتری را در جریان آب تامین می کند. دیگ فولادی پاکمن جنس آن از ورق و لوله فولادی آلیاژی آتشخوار تولید می گردد. برای فشار و دبی کم تا زياد کاربرد دارند در این سیستم انتقال حرارت توسط سیال آب انجام می شود برای اینکه بتوان انتقال انرژی حرارتی را از سوخت مشتعل شده به محیط مورد نظر انجام می شود. قابلیت تحمل شوک های حرارتی ، طول عمر بالای این دیگه ها، ظرفیت نا محدود و قابلیت تطابق با هر نوع سوخت از مزیت های این نوع دیگ پاکمن می باشد.

دیگ فولادی پاکمن

گارانتی و خدمات پس از فروش دیگ پاکمن

دیگ پاکمن دارای 10 سال گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت می باشند.

پاکمن