داکت اسپلیت سرد تراست

8 محصول وجود دارد

اطلاعاتی درباره داکت اسپليت سقفی سرد تراست

داکت اسپليت سقفی سرد تراست  يکی از به روزترين توليدات سيستم های تهويه مطبوع ميباشد . اين محصول در ظرفيت های 18000 تا 60000 بی تی يو بر ساعت در مدل سرمايش با گاز مبرد R22 در رده انرژی B ، کمپرسور روتاری توليد و عرضه ميشود. داکت اسپليت سقفی سرد TRUST به گونه ای طراحی و توليد ميشود که ميتوان به راحتی در سق...

اطلاعاتی درباره داکت اسپليت سقفی سرد تراست

داکت اسپليت سقفی سرد تراست  يکی از به روزترين توليدات سيستم های تهويه مطبوع ميباشد . اين محصول در ظرفيت های 18000 تا 60000 بی تی يو بر ساعت در مدل سرمايش با گاز مبرد R22 در رده انرژی B ، کمپرسور روتاری توليد و عرضه ميشود. داکت اسپليت سقفی سرد TRUST به گونه ای طراحی و توليد ميشود که ميتوان به راحتی در سقف کاذب قرار گيرند و تمامی فضای محيط را به يک اندازه تهويه کند. داکت اسپیلت های سقفی سرد تراست امکان نصب کویل آبگرم را دارا میباشد که میتوان در فصل سرما به عنوان گرماساز استفاده نمود.

داکت اسپلیت سقفی سرد تراست

داکت اسپيلت سقفی سرد تراست از دو بخش تشکيل شده که عبارتند از يونيت داخلی و يونيت خارجی .

يونيت داخلی هوای داخلی ساختمان را دريافت کرده و پس از فيلتر کردن آن را به وسيله ی فن از روی کويل های دستگاه عبور ميدهد تا دمای آن را تنظيم کند و پس از تغيير دما به داخل کانال ها هدايت ميکند.

داکت اسپلیت سرد سقفی تراست

يونيت خارجی در خنک ترين مکان خارج ساختمان قرار می گيرد و در فرآيند خنک سازی محيط ، گرمای سيال مبرد را به بيرون انتقال داده و آن را برای سيکل بعدی آماده می کند .

یونیت خارجی داکت اسپلیت سقفی سرد تراست

يکی ديگر از ويژگی های بارز داکت اسپليت کم سرد تراست عملکرد کم صدای آن است که در داخل ساختمان به سختی شنيده ميشود.

داکت اسپليت سقفی تراست دارای فيلتر قابل شستشوی با دوام جهت جلوگيری از گرد و غبار و ضد باکتری ميباشد .

فیلتر داکت اسپلیت سرد تراست

داکت اسپليت سرد  سقفی تراست از 3 نوع کانال تشکيل شده ، کانال گالوانيزه ، کانال پلی اورتان ( پيش عايق شده ) ، فلکسی .

کانال های گالوانيزه ، کانالهای کولر آبی است که متواند در سيستم هايی که ايزله هستند استفاده کرد.

کانال های پلی اورتان به صورت ورقه ای ميباشد و استفاده از اين کانال بسيار مقرون به صرفه بوده و قابليت صداگيری بالايی دارد.

کانال های فلکسی به صورت لوله ای و فنری با ابعاد و ضخامت های متفاوت ، طراحی و توليد ميشود . اين نوع کانالها برای توزيع هوا و برای اجرای کانال مکش قابل مصرف ميباشد.

تمامی داکت اسپيلت های سقفی سرد تراست دارای 5 سال گارانتی کمپرسور ، 18 ماه قطعات ، با گارانتی شرکت توانگر اعتماد پاسارگاد در وب سايت دماپويا عرضه می شود .

ضمانت نامه داکت اسپلیت سرد تراست

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 8 از 8 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه