داکت اسپلیت اینورتر گرین

5 محصول وجود دارد

اطلاعاتی درباره داکت اسپليت سقفی اينورتر گرین

داکت اسپليت کم مصرف سقفی گرین  يکی از به روزترين توليدات سيستم های تهويه مطبوع ميباشد . اين محصول در ظرفيت های 18000 تا 60000 بی تی يو بر ساعت در مدل های سرمايش وگرمايش با گاز مبرد R410 در رده انرژی A ، دارای کيت اينورتر  و کمپرسور روتاری توليد و عرضه ميشود. داکت اسپليت سقفی اينورتر GREEN به گونه ای ...

اطلاعاتی درباره داکت اسپليت سقفی اينورتر گرین

داکت اسپليت کم مصرف سقفی گرین  يکی از به روزترين توليدات سيستم های تهويه مطبوع ميباشد . اين محصول در ظرفيت های 18000 تا 60000 بی تی يو بر ساعت در مدل های سرمايش وگرمايش با گاز مبرد R410 در رده انرژی A ، دارای کيت اينورتر  و کمپرسور روتاری توليد و عرضه ميشود. داکت اسپليت سقفی اينورتر GREEN به گونه ای طراحی و توليد ميشود که ميتوان به راحتی در سقف کاذب قرار گيرند و تمامی فضای محيط را به يک اندازه تهويه کند.استفاده از داکت اسپليت اينورتر گرین متواند هزينه های مصرف برق ساختمان را کاهش دهد.

داکت اسپلیت سقفی اینورتر گرین

داکت اسپيلت کم مصرف گرین از دو بخش تشکيل شده که عبارتند از يونيت داخلی و يونيت خارجی .

يونيت داخلی هوای داخلی ساختمان را دريافت کرده و پس از فيلتر کردن آن را به وسيله ی فن از روی کويل های دستگاه عبور ميدهد تا دمای آن را تنظيم کند و پس از تغيير دما به داخل کانال ها هدايت ميکند.

داکت اسپلیت سقفی اینورتر گرین

يونيت خارجی در خنک ترين مکان خارج ساختمان قرار می گيرد و در فرآيند خنک سازی محيط ، گرمای سيال مبرد را به بيرون انتقال داده و آن را برای سيکل بعدی آماده می کند .

یونیت خارجی داکت اسپلیت سقفی اینورتر گرین

يکی ديگر از ويژگی های بارز داکت اسپليت کم مصرف گرین عملکرد کم صدای آن است که در داخل ساختمان به سختی شنيده ميشود.

داکت اسپليت سقفی اينورتر گرین دارای فيلتر قابل شستشوی با دوام جهت جلوگيری از گرد و غبار و ضد باکتری ميباشد .

فیلتر داکت اسپلیت سقفی اینورتر گرین

داکت اسپليت اینورتر گرین از 3 نوع کانال تشکيل شده ، کانال گالوانيزه ، کانال پلی اورتان ( پيش عايق شده ) ، فلکسی .

کانال های گالوانيزه ، کانالهای کولر آبی است که متواند در سيستم هايی که ايزله هستند استفاده کرد.

کانال های پلی اورتان به صورت ورقه ای ميباشد و استفاده از اين کانال بسيار مقرون به صرفه بوده و قابليت صداگيری بالايی دارد.

کانال های فلکسی به صورت لوله ای و فنری با ابعاد و ضخامت های متفاوت ، طراحی و توليد ميشود . اين نوع کانالها برای توزيع هوا و برای اجرای کانال مکش قابل مصرف ميباشد.

تمامی داکت اسپيلت های اينورتر سقفی گرین دارای 5 سال گارانتی کمپرسور ، 24 ماه قطعات ، با گارانتی شرکت پشم شیشه پارس در وب سايت دماپويا عرضه می شود .

ضمانت نامه داکت اسپلیت سقفی گرین

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 5 از 5 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه