داکت اسپلیت اینورتر هایسنس

5 محصول وجود دارد

اطلاعاتی درباره داکت اسپليت سقفی اینورتر هایسنس

داکت اسپلیت سقفی کم مصرف هايسنس يکی از به روز ترين توليدات فن آوری های سيستم تهويه مطبوع ميباشد. اين محصول در ظرفيت های 18000 تا 60000 بی تی يو بر ساعت در مدل های سرمايش و گرمايش با گاز مبرد R410 و دارای کيت اينورتر و کمپرسور روتاری توليد و عرضه ميشود . داکت اسپيلت اینورتر Hisense به منظور تامين سر...

اطلاعاتی درباره داکت اسپليت سقفی اینورتر هایسنس

داکت اسپلیت سقفی کم مصرف هايسنس يکی از به روز ترين توليدات فن آوری های سيستم تهويه مطبوع ميباشد. اين محصول در ظرفيت های 18000 تا 60000 بی تی يو بر ساعت در مدل های سرمايش و گرمايش با گاز مبرد R410 و دارای کيت اينورتر و کمپرسور روتاری توليد و عرضه ميشود . داکت اسپيلت اینورتر Hisense به منظور تامين سرمايش ساختمان توليد شده که ميتوان با نصب کويل گرم از آن در فصل سرما به عنوان گرماساز استفاده نمود.در کمپرسور های داکت اسپيلت اينورتر هايسنس به علت تناسبی که در ميان آن ها وجود دارد موجب افزايش راندمان ، در داکت اسپيلت ميشود. داکت اسپليت سقفی کم مصرف هايسنس طوری طراحی و توليد شده که به راحتی ميتوان به صورت افقی در سقف کاذب ساختمان قرار گيرد. استفاده از اسپليت کانالی هايسنس متواند هزينه های مصرف برق ساختمان را کاهش دهد.

داکت اسپلیت سقفی اینورتر هایسنس

داکت اسپيلت سقفی کم مصرف هايسنس از دو بخش تشکيل شده که عبارتند از يونيت داخلی و يونيت خارجی .

يونيت داخلی هوای داخلی ساختمان را دريافت کرده و پس از فيلتر کردن آن را به وسيله ی فن از روی کويل های دستگاه عبور ميدهد تا دمای آن را تنظيم کند و پس از تغيير دما به داخل کانال ها هدايت ميکند.

یونیت داخلی داکت اسپلیت هایسنس

يونيت خارجی دارای بدنه ی ضد پوسيدگی و ضد ضربه ميباشد و در خنک ترين مکان خارج ساختمان قرار می گيرد و در فرآيند خنک سازی محيط ، گرمای سيال مبرد را به بيرون انتقال داده و آن را برای سيکل بعدی آماده می کند .

یونیت خارجی داکت اسپلیت هایسنس

يکی ديگر از ويژگی های بارز داکت اسپليت اینورتر هايسنس عملکرد کم صدای آن است که در داخل ساختمان به سختی شنيده ميشود.

داکت اسپليت های هايسنس مجهز به فيلتر قابل شستشوی پر قدرت هستند که باعث جلوگيری از گرد و غبار ، بو و باکتری ها ميشود.

فیلتر داکت اسپلیت هایسنس

داکت اسپليت کم مصرف هايسنس از 3 نوع کانال تشکيل شده ، کانال گالوانيزه ، کانال پلی اورتان ( پيش عايق شده ) ، فلکسی .

کانال های گالوانيزه ، کانالهای کولر آبي است که متواند در سيستم هايی که ايزله هستند استفاده کرد.

کانال های پلی اورتان به صورت ورقه ای ميباشد و استفاده از اين کانال بسيار مقرون به صرفه بوده و قابليت صداگيری بالايی دارد.

کانال های فلکسی به صورت لوله ای و فنری با ابعاد و ضخامت های متفاوت ، طراحی و توليد ميشود . اين نوع کانالها برای توزيع هوا و برای اجرای کانال مکش قابل مصرف ميباشد.

تمامی داکت اسپيلت های هايسنس دارای 5 سال گارانتی کمپرسور ، 18 ماه قطعات ، با  گارانتی شرکت زرين در وب سايت دماپويا عرضه می شود .

ضمانت نامه داکت اسپلیت سقفی هایسنس

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 5 از 5 مورد

فیلتر توسط :

سازنده