داکت اسپلیت اینورتر ال جی

11 محصول وجود دارد

اطلاعاتی درباره داکت اسپليت سقفی اینورتر ال جی

داکت اسپلیت کم مصرف سقفی ال جی یکی از به روزترین تولیدات سیستم های تهویه مطبوع میباشد . این محصول در ظرفیت های 18000 تا 60000 بی تی یو بر ساعت در مدل های سرمایش وگرمایش با گاز مبرد R410 در رده انرژی A ، دارای کیت اینورتر و کمپرسور روتاری تولید و عرضه میشود. داکت اسپلیت سقفی اینورتر LG به گونه ای طرا...

اطلاعاتی درباره داکت اسپليت سقفی اینورتر ال جی

داکت اسپلیت کم مصرف سقفی ال جی یکی از به روزترین تولیدات سیستم های تهویه مطبوع میباشد . این محصول در ظرفیت های 18000 تا 60000 بی تی یو بر ساعت در مدل های سرمایش وگرمایش با گاز مبرد R410 در رده انرژی A ، دارای کیت اینورتر و کمپرسور روتاری تولید و عرضه میشود. داکت اسپلیت سقفی اینورتر LG به گونه ای طراحی و تولید میشود که میتوان به راحتی در سقف کاذب قرار گیرند و تمامی فضای محیط را به یک اندازه تهویه کند.استفاده از داکت اسپليت اینورتر ال جی متواند 60% از هزينه های مصرف برق ساختمان را کاهش دهد و مناسب در مناطق حاره ای با دمای 54 درجه سانتیگراد میباشد.

داکت اسپلیت سقفی اینورتر ال جی

داکت اسپيلت کم مصرف ال جي از دو بخش تشکيل شده که عبارتند از يونيت داخلی و يونيت خارجی .

يونيت داخلی هوای داخلی ساختمان را دريافت کرده و پس از فيلتر کردن آن را به وسيله ی فن از روی کويل های دستگاه عبور ميدهد تا دمای آن را تنظيم کند و پس از تغيير دما به داخل کانال ها هدايت ميکند.

یونیت داخلی داکت اسپلیت سقفی اینورتر ال جی

يونيت خارجی در خنک ترين مکان خارج ساختمان قرار می گيرد و در فرآيند خنک سازی محيط ، گرمای سيال مبرد را به بيرون انتقال داده و آن را برای سيکل بعدی آماده می کند .

یونیت خارجی داکت اسپلیت سقفی اینورتر ال جی

يکی ديگر از ويژگی های بارز داکت اسپليت کم مصرف ال جی عملکرد کم صدای آن است که در داخل ساختمان به سختي شنيده ميشود.

در داکت اسپليت سقفی ال جی برای تنظيم شرايط کارکرد دستگاه با توجه به دمای محيط در مسير برگشتی هواساز از دو ترموستات کنترلي استفاده شده است و در ظرفیت های مختلف شامل تک فاز وسه فاز میباشد.

داکت اسپلیت سقفی اینورتر ال جی دارای فیلتر قابل شستشوی با دوام جهت جلوگيری از گرد و غبار و ضد باکتری میباشد .

فیلتر داکت اسپلیت سقفی اینورتر ال جی

داکت اسپليت ال جی از 3 نوع کانال تشکيل شده ، کانال گالوانيزه ، کانال پلی اورتان ( پيش عايق شده ) ، فلکسی .

کانال های گالوانيزه ، کانالهای کولر آبی است که متواند در سيستم هايی که ايزله هستند استفاده کرد.

کانال های پلی اورتان به صورت ورقه ای ميباشد و استفاده از اين کانال بسيار مقرون به صرفه بوده و قابليت صداگيری بالايی دارد.

کانال های فلکسی به صورت لوله ای و فنری با ابعاد و ضخامت های متفاوت ، طراحی و توليد ميشود . اين نوع کانالها برای توزيع هوا و برای اجرای کانال مکش قابل مصرف ميباشد.

تمامی داکت اسپيلت های اینورتر سقفی ال جی دارای 5 سال گارانتی کمپرسور ، 24 ماه قطعات ، با گارانتی شرکت گلديران در وب سايت دماپويا عرضه می شود .

ضمانت نامه داکت اسپلیت سقفی اینورتر ال جی

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 11 از 11 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه
ظرفیت - BTU