جت هیتر نیروتهویه البرز

هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش جت هیتر نیرو تهویه البرز و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی جت هیتر نیرو تهویه البرز همراه با تصاویر در مدل گازسوز GE-10 ، ME-50، MEG-50 ، گازوئیل سوز GLE ، 2L ، MLB دو گانه سوز 2B ، QG-65 ، 2D دارای راندمان حرارتی بالا ،  دارای برد تمام الکترونيک ضد آب با قابلیت کارکرد...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش جت هیتر نیرو تهویه البرز و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی جت هیتر نیرو تهویه البرز همراه با تصاویر در مدل گازسوز GE-10 ، ME-50، MEG-50 ، گازوئیل سوز GLE ، 2L ، MLB دو گانه سوز 2B ، QG-65 ، 2D دارای راندمان حرارتی بالا ،  دارای برد تمام الکترونيک ضد آب با قابلیت کارکرد در سه مرحله را مشاهده و بررسی نمایید.

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده جت هیتر نیرو تهویه البرز

شرکت نیرو تهویه البرز در سال 1378 شمسی ، 1999 میلادی در زمینه تولید جت هیتر تاسیس شد. این شرکت در سال 1382 با استفاده از تکنولوژی روز مطابق با استاندارد بین المللی جت هیتر را به بازار عرضه و موفق به تولید انبوه این محصول گردید. جت هیتر این شرکت قابلیت استفاده از گاز مایع و شهری را دارا می باشد. شرکت نیرو تهویه البرز دارای گواهینامه ISO 9001-2008 ، ISO 14001-2004 ، OHSAS 18001-2007 می باشد. جت هیتر شرکت نیرو تهویه البرز شامل مدل های گازسوز ، گازوئیل سوز و دوگانه سوز می باشد. 

از انواع جت هیترهای شرکت نیرو تهویه البرز می توان به موارد زیر اشاره کرد :

جت هیتر گازسوز

جت هیتر گازسوز نیرو تهویه البرز از سری جت هیتر های نیرو تهویه البرز می باشد که شامل مدل های GE-10 ، ME-50، MEG-50 در ظرفیت 50000 کیلو کالری و 100000 کیلوکالری می باشد. بدنه این سری از پمپ از جنس استنلس استيل و شعله پخش کن تهيه شده از توری استنلس استيل نسوز دولايه با قابلیت استفاده از گاز مایع و شهری و شعله پخش کن دو مرحله ای می باشد.  

جت هیتر گازسوز نیرو تهویه البرز

جت هیتر گازوئیل سوز 

جت هیتر گازوئیل سوز نیرو تهویه البرز از سری جت هیترها می باشد که شامل مدل های GLE ، 2L ، MLB  در ظرفیت 50000 کیلوکالری و 100000 کیلوکالری می باشد. ورق این سری جت هیتر از استنلس استیل نسوز می باشد. قابلیت نصب آسان بصورت پرتابل و آویز ، سیستم فوق العاده مکش هوا به صورت سه راهی مخصوص ، دارای توریهای محافظ الکتروموتور و دستگاه ، تابلو برق الکترونیکی تمام اتوماتیک ضد آب از ویژگی های جت هیتر گازوئیل سوز نیرو تهویه البرز می باشد. 

جت هیتر گازوئیل سوز نیرو تهویه البرز

جت هیتر دوگانه سوز 

جت هیتر دوگانه سوز نیرو تهویه البرز همچنین از سری جت هیتر میباشد که شامل مدل های 2B ، QG-65 ، 2D در ظرفیت 75000 کیلوکالری و 100000 کیلوکالری می باشد. از جت هیتر های دوگانه سوز نیرو تهویه البرز در فضای 700 متر الی 2000 متر استفاده می شود همچنین بدنه این نوع جت هیتر و کوره از جنس استنلس استیل نسوز و فن از جنس آکسیال آلومینیومی می باشد. از قابلیت های این نوع جت هیتر می توان به دارا بودن موتور دوم برای تامین اکسیژن مجموعه سوخت ، امکان استفاده با ترموستات محیطی اشاره کرد.

جت هیتر دوگانه سوز نیرو تهویه البرز

گارانتی و خدمات پس از فروش جت هیتر نیرو تهویه البرز

شرکت نیرو تهویه البرز ، نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش جت هیتر نیرو تهویه البرز می باشد. جت هیتر نیرو تهویه البرز دارای یکسال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش این شرکت می باشند.

نیرو تهویه البرز

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های جت هیتر نیرو تهویه البرز ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر