اسپلیت کولر گازی دوو

هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت دوو (Daewoo) و خرید آنلاین این محصول را به همراه گارانتی اصلی شرکت و بهترین قیمت نمایندگی آن را همراه با تصاویر با قابلیت عملکرد سرد ، گرم و نیز دارا بودن گاز R410 که با توجه به موقعیت نصب دیواری در ظرفیت هوادهی 12000،9000 ، 18000 و 24000 به صورت معمولی در گرید انرژی A از نوع تک فاز،...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت دوو (Daewoo) و خرید آنلاین این محصول را به همراه گارانتی اصلی شرکت و بهترین قیمت نمایندگی آن را همراه با تصاویر با قابلیت عملکرد سرد ، گرم و نیز دارا بودن گاز R410 که با توجه به موقعیت نصب دیواری در ظرفیت هوادهی 12000،9000 ، 18000 و 24000 به صورت معمولی در گرید انرژی A از نوع تک فاز، با برخورداری از کمپرسور روتاری که با قدرت هوادهی بالا عرضه شده را در وبسایت دماپویا مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید کولر گازی اسپلیت دوو Daewoo

مشخصات یک محصول را میتوان به عنوان یکی از اصلی ترین موارد در جهت آشنایی با آن به شمار آورد به این معنا که با در اختیار داشتن اطلاعات کافی از مشخصات فنی و نوع عملکرد یک سیستم میتوان در نهایت انتخابی متناسب با نوع نیاز را داشته باشیم. در این خصوص باید گفت کولر گازی اسپلیت دوو به گونه طراحی و تولید شده است که دارای انواع ظرفیت های 9000، 12000، 18000 و 24000 میباشد که هریک متناسب برای پاسخگویی به یک محیط اند به طور مثال اگر ظرفیت پایین را برای یک محیط با متراژ بالا در نظر بگیریم قادر به پاسخگویی نبوده و به طبع نیز کارایی های لازمه را نخواهد داشت چرا که هر ظرفیت متناسب با یک فضا توان تامین دمای سرد یا گرم را دارد بر همین اساس هم آشنایی با مشخصات یک کالا از اهمیت برخوردار است. این نوع از تجهیزات مانند دیگر نمونه های مشابه خود با نام سیستم های تهویه مطبوع نیز شناخته می شوند.

در توضیح اینکه چرا با این عنوان نیز شناخته می شوند باید گفت به این دلیل که با برخورداری از قابلیت هایی قادرند تا از ورود هرنوع آلودگی اعم از گرد، غبار، آلاینده و غیره مانع به عمل آورد و در ازا هوایی سالم را در محیط انتشار دهد. گفتنی است کولر گازی اسپلیت دوو دارای عملکرد دوگانه نیز می باشد به این معنا که قادر به تامین هردو دمای سرد و گرم مورد بوده که بر همین مبنا نیز در زمینه های بسیاری کاربرد دارد. در رابطه با آشنایی بیشتر با این محصول باید گفت با برخورداری از قطعات عالی توانسته بیشترین کارایی و کیفیت را دارا گردد که از میتوان به وجود کمپرسور های روتاری و اسکرال اشاره نمود.

در واقع دونوع نام برده شده را میبایست با توجه به نوع دستگاه در آن تعبیه شده اند به کار برد، به عنوان نمونه در مدل دیواری ارائه شده از این برند موتورهای روتاری ایفا کننده ی نقش بسیار مهمی در سیستم اند که عملکردی با راندمان بالا در بازدهی همراه با میزان صدا و لرزش کم را به آن بخشیده اند همچنین در عین حال کولر گازی اسپلیت دوو را محصولی با میزان مصرف پایین انرژی تبدیل نموده اند که قرار گیری در گرید انرژی A نشان از این موضوع دارد و به همین خاطر هم میتوان گفت این دستگاه با این دارا بودن این شرایط بهترین گزینه به منظور مورد استفاده قرار گرفتن در مصارف خانگی است. در ادامه ی مطالب با مورد بررسی قرار دادن نحوه ی عملکرد به آشنایی بیشتر با این محصول پرداخته ایم.

نحوه عملکرد کولر گازی اسپلیت مجیک

از دیگر مواردی که برای آشنایی با هرمحصولی پیش از انتخاب و در واقع در زمان پروسه ی خرید مد نظر می گیرد بررسی نحوه ی عملکرد آن است. تصور اولیه افراد در رابطه با این نمونه از دستگاه ها این است که عملکرد و یا کارایی سرمایشی را دارند در صورتی که تمامی این نوع از تجهیزات تحت عنوان اسپلیت ها با هر نوع برند و مدلی هم باشند دارای کاربرد دوزمانه اند به این معنا که کولر گازی اسپلیت دوو و هر ابزار دیگری از این نمونه قادر به فراهم نمودن دمای سرد و گرم مورد نیاز و متناسب با محیط اند. از تفاوت های حالت سرمایش و گرمایش در این تجهیزات این بوده که در فرآیند سرمایشی کولر گازی ها پس از رسیدن دمای اتاق به میزان تعیین شده به صورت خودکار کمپرسور را به خاموشی رسانده و یا اینکه در صورت اینورتر بودن، دستگاه در حالت کند به کار خود ادامه می دهد و این در حالیست که در عملکرد گرمایشی دستگاه پس از رسیدن دمای اتاق به میزان تنظیم شده فن داخلی را خاموش نموده و در این حالت کولر گازی اسپلیت دوو یا هر محصولی دیگر از این قبیل عملیات برفک زدایی را بواسطه ی پنل خارجی یا کندانسور آغاز می نماید که در نهایت پس از طی این مراحل مجددا حالت گرمایش از سر گرفته می شود.

 نکته ی حائز اهمیت در رابطه با کارکرد این تجهیزات وجود قطعه ی مهمی به نام کمپرسور است چرا که با وجود این بخش است که کل سیستم عملیات راه اندازی را صورت می دهد به این نحو که در واقع اگر گاز درون کولر به اتمام برسد کمپرسور قادر به فعالیت نمی باشد پس بخش سرمایشی را برعهده دارد و برای فراهم نمودن دمای سرد مورد نیاز چه در کولر گازی اسپلیت دوو و چه در دیگر نمونه های مشابه نیازمند فعالیت بخشی به نام اواپراتور می باشیم. گفتنی است لوله ای که در جهت انتقال سرما و گرما در این دستگاه به کار برده می شود از جنس مس و آلومینیوم بوده به همین علت هم بهتر می تواند سرما و گرما را منتقل نماید. لازم به ذکر است در این نوع از تجهیزات به هر میزان که گاز درون دستگاه بیشتر باشد به همان نسبت هم عملکرد بهتری را دارا خواهد بود. چنانچه قصد خرید این نوع از تجهیزات را دارید میتوانید جهت دریافت قیمت انواع کولر گازی به صفحه مربوطه مراجعه نمایید.

مشخصات خرید کولر گازی اسپلیت دوو

گارانتی کولر گازی اسپلیت دوو

در رابطه با بهره مندی این کالا از گارانتی و خدمات پس از فروش از سوی کمپانی ارائه دهنده و یا تولید کننده باید گفت در کشورما شرکت آرمان تهویه با دارا بودن نمایندگی انحصاری این قبیل محصولات تحت عنوان برند دوو فعالیت داشته که بر همین اساس تمامی محصولات از 18 ماه گارانتی و 60 ماه خدمات پس از فروش برخوردار می باشند.

لوگوی کولر گازی اسپلیت دوو

وب سایت دماپویا این اطمینان را به شما مشتریان گرامی در جهت ارائه ی بهترین قیمت و ضمانت اصلی کولر گازی اسپلیت دوو خواهد داد. همچنین نیز گفتنی است تمامی فعالیت های این وب سایت جهت فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی و با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن ، تجارت و برطبق قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت میگیرد.

پنهان کن
بیشتر
اسپلیت کولر گازی دوو قیمت کولر گازی دوو | مشخصات و خرید اسپلیت دوو - دماپویا