اسپلیت مرکزی جی پلاس

یک محصول وجود دارد.

این مقاله مشخصات فنی، اطلاعات فروش و قیمت انواع اسپلیت مرکزی جی پلاس (G PLUS) همراه با تصاویر محصول در ظرفیت های متفاوت با گارانتی اصلی از نمایندگی های آن به شما جهت مشاهده و بررسی ارائه خواهد داد. اسپلیت های مرکزی یا V RF با علائم اختصاری G HP, MULTIV, V RV, V RV در ظرفیت های گوناگون تولید و به بازار عرضه می گردند. لازم به ذکر است این محصول از ...

این مقاله مشخصات فنی، اطلاعات فروش و قیمت انواع اسپلیت مرکزی جی پلاس (G PLUS) همراه با تصاویر محصول در ظرفیت های متفاوت با گارانتی اصلی از نمایندگی های آن به شما جهت مشاهده و بررسی ارائه خواهد داد. اسپلیت های مرکزی یا V RF با علائم اختصاری G HP, MULTIV, V RV, V RV در ظرفیت های گوناگون تولید و به بازار عرضه می گردند. لازم به ذکر است این محصول از ساخته های کشور چین بوده که به درخواست شرکت گلدیران ایران تولید می گردند که بواسطه ی بهره گیری از متخصصین و بهترین متریال در ارائه ی محصولات خود توانسته جایگاه بالایی را در بازار رقابتی و فروش به خود اختصاص دهد. نکته ی مهم در رابطه با این تجهیزات برخورداری آن از کمپرسور های SCROLL بوده که منجر به افزایش ضریب عملکرد دستگاه می شود. در ادامه به به بررسی بیشتر جهت آشنایی با این سیستم تحت عنوان اسپلیت مرکزی جی پلاس خواهیم پرداخت.

مشخصات خرید اسپلیت مرکزی جی پلاس - G PLUS

در این قسمت از مقاله به بررسی و ارائه ی اطلاعاتی جهت آشنایی با این نوع از تجهیزات سرمایشی و مشخصه های فنی آن خواهیم پرداخت تا در نهایت انتخاب و خریدی متناسب با نوع نیاز و کارایی های لازم از اسپلیت مرکزی جی پلاس را داشته باشیم. همانطور که گفته شد این سیستم ها از پرکاربرد ترین ها در بین انواع تجهیزات سرمایشی اند که مطابق با به روز ترین تکنولوژی های روز دنیا طراحی و به بازار عرضه می گردند. گفتنی است تنوع ظرفیت در طراحی این تجهیزات عاملیست که سبب شده تا به عنوان بهترین انتخاب در زمینه های گوناگون از قبیل: اداری، تجاری و مسکونی به منظور تامین هوای خنک و مطبوع قرار گیرد. گاز به کار رفته در این دستگاه از نوع R410 بوده که سبب می شود راندمان و بازدهی بالایی در هوا دهی به دستگاه داده شود و از این رو میتوان متناسب با نیاز دبی دما را کم یا زیاد نمود. قابلیت دیگری که به این نوع از تجهیزات سرمایشی با عنوان اسپلیت مرکزی اختصاص داده شده برخورداری آن از یک یونیت خارجی و چندین خارجی میباشد که این امکان را به آن می دهد تا بتوان همزمان دمای مورد نیاز چند محیط را فراهم و نتظیم یا کنترل نمود علاوه بر این کمپرسور به کار رفته در آن دوگانه بوده یعنی میتواند دمای سرد و گرم را به راحتی در کوتاهترین زمان تامین کند در واقع باید گفت به دلیل همین ویژگی ها این محصول به عنوان سیستم مرکزی شناخته و کاربرد دارد و برای این آماده سازی هوای مطبوع از برق یا گاز شهری بهره میبرد. به طور کلی اسپلیت مرکزی جی پلاس که در انواع G HP, MULTIV, V RV, V RV به بازار عرضه می گردد همگی بواسطه ی یک کندانسور و چندین اسپلیت قادرند تا در متراژ های بالا کارایی لازمه را به بهترین شکل داشته باشند. در ادامه به بررسی بیشتر در جهت آشنایی با نحوه ی عملکرد این تجهیزات خواهیم پرداخت. چنانچه قصد خرید این تجهیزات را دارید میتوانید برای دریافت قیمت انواع اسپلیت مرکزی به صفحه ارائه شده مراجعه نمایید. 

مشخصات خرید اسپلیت مرکزی

نحوه ی عملکرد و انواع اسپلیت مرکزی جی پلاس

با در نظر داشتن اینکه اسپلیت ها از نمونه ی کابرد تجهیزات سرمایشی شناخته شده در بازار به شمار می آیند باید گفت از قابلیت تامین دمای سرد و گرم نیز برخوردار میباشند. VRF که در واقع همان مخفف نام کنترل حجم مبرد در اسپلیت مرکزی میباشد توسط کشور ژاپن طراحی و در این محصول تعبیه شده تا از این طریق بتوان به جای به کارگیری چندین یونیت خارجی برای یک محیط از یک یونیت به عنوان مرکزی و اصلی استفاده نمود تا تمامی اسپلیت هارا به آن متصل کرد. به عنوان مثال برای تامین دمای یک ساختمان 10 واحدی به جای استفاده از چندین اسپلیت که نمای ساختمان را هم نامنظم میکند، اسپلیت مرکزی جی پلاس را جایگزین می کنیم. قابلیت های این محصول از جمله: حذف لوله کشی های زیاد و مصرف پایین انرژی دلیل بر انتخاب همیشگی آن برای اینگونه مصارف است. طراحی و ساخت این محصول به گونه ای بوده که این امکان را ایجاد می کند تا در زمان استفاده از یک اسپلیت دیگر یونیت ها راه اندازی نشوند به عبارت دیگر اگر مثلا قصد دارید فقط یونیت اتاق خواب را روشن کنید فقط همان راه اندازی شود و دیگر باقی سیستم ها در بخش های خانه در حالت خاموش قرار بگیرند که طبیعتا این یکی از مزایای ویژه ی آن نیز به شمار می آید. در خصوص عملکرد و یا نحوه ی کار این دستگاه باید گفت به این صورت بوده که برپایه سیکل تبرید است یعنی بدون سیال و بی واسطه کار کردن یا به نوعی گاز R410 که در یونیت خارجی وجود دارد برای تامین دمای سرد بوسیله ی کمپرسور فشرده شده در کندانسور به مایع تبدیل می شود و با کمک لوله های ارتباطی بین این دو مایع ایجاد شده به یونیت داخلی فرستاده تا با راه اندازی دستگاه از شیر انبساط عبور کرده تا با فشار زیاد و افت دما از روی کویل یونیت داخلی عبور و در نهایت به گازی تبدیل شود که در واقع همان دمای سرد مورد نیاز است. نکته ی حائز اهمیت در روند این پروسه وجود کمپرسور اینورتر در اسپلیت مرکزی جی پلاس است چرا که قابلیت تغییر دور را ایجاد می نمایند و میتوانند از دور پایین جهش یافته و در نهایت منجر به افزایش دور فن و کمپرسور گردند. از جمله ویژگی های موجود در این نوع از تجهیزات سرمایشی و یا به نوعی تهویه در مقایسه با نمونه های مشابه باید به: امکان تنظیم دمای دلخواه، مجهز بودن یونیت داخلی به فن اینورتر با ایجاد عملکردی بی صدا، اشغال فضای کم، سرویس و نگهداری کم، راندمان بالا در عین مصرف پایین و عدم رسوب گذاری اشاره نمود.

گارانتی اسپلیت مرکزی جی پلاس و خدمات پس از فروش

در خصوص بهره مندی این تجهیزات از خدمات شرکت ارائه دهنده باید برخورداری آن از 5 سال گارانتی و 10سال خدمات پس از فروش تمامی مدل های این محصول بواسطه ی شرکت گلدیران به عنوان نمایندگی اصلی آن ذکر کرد که بیش از پیش بر تضمین کیفیت و کارایی این اسپلیت مرکزی افزوده است.

لوگوی جی پلاس

وب سایت دماپویا این اطمینان را به شما مشتریان گرامی در جهت ارائه ی بهترین قیمت و ضمانت اصلی اسپلیت مرکزی جی پلاس خواهد داد. همچنین نیز گفتنی است تمامی فعالیت های این وب سایت جهت فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی بوده و با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن ، تجارت و بر طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران انجام می پذیرد.

پنهان کن
بیشتر
اسپلیت مرکزی جی پلاس مشخصات و قیمت ، خرید اسپلیت مرکزی جی پلاس - دماپویا

فیلتر توسط :

سازنده